Dozvědět se tak své aktuální možnosti

datum 2. 7. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Na výklad karet je řada názorů. Faktem je, že k nám promlouvají skrze symboly a mohou nám v životě velmi výrazně pomoci. Jak souvisí výklad karet a kvantové pole? Odpověď můžete nalézt v článku.

Doba čtení 2,5 min.

Cesty k sobě


Je výklad karet věštěním – předpovědí budoucnosti nebo krásný nástroj ukazující nám nápomocné energie, které se nám právě teď naskýtají využít?

Znovu, po letech, píšu o kartách, protože často kroutím hlavou nad typy inzerce „Chcete předpovědět budoucnost?“

V poslední době na mě karty hodně mluví. Vždy si mě zavolají, když mě chtějí něco sdělit. Mně to přijde normální, naslouchat energiím v podobě symboliky. Ale pak někde vidím – výklad karet = co mě čeká = věštění budoucnosti. A já se nestačím divit, jak to takhle někdo může brát?! Kdo by chtěl vědět, co se mu stane? Resp. Kdo si myslí, že jsme tu bezvládná stébla ve větru osudu?

Osud?

Částečně samozřejmě jakýsi osud, jakási kostra, dána je. Už když se sem inkarnujeme, tak tu máme nějaké záměry, přicházíme do nějak nastavených životních podmínek. A ano, na jednu stranu, všechno je tak, jak má. Ale to se nerovná tomu, že je to stoprocentně dané a neměnné.

V průběhu existence je to variabilní –mění se to v závislosti na aktuálních potřebách našich duší – našich existencí. Ano, je něco, co to řídí, na druhou stranu, ale vždy je tu naše svobodná vůle a my se můžeme rozhodnout, jak tu danou zkušenost dostaneme, resp. „uslyšíme“. Jestli to, co si z toho máme vzít zavnímáme brzy, U-VĚDOMÍME SI to rychle, a tak už nepotřebujeme pak na toto téma nějaké delší lekce. Pokud ale jakože neslyšíme – nevnímáme, co máme pochopit, tak se naše daná lekce samozřejmě a logicky zesílí.

A toho se týká i ten výklad karet.

Výklad karet jsou vlastně informace z kvantového pole, které se přivibrují na určitou otázku a zobrazí se prostřednictvím symboliky v kartách.

Ano. V tomto okamžiku je to v kvantovém poli takto. Ovšem, pokud my se rozhodneme něco změnit, uděláme na naší cestě určitou odbočku, na rozcestí se prostě rozhodneme jít jiným směrem než doposud, v tu chvíli se kvantové pole přepíše nebo spíše aktualizuje – upraví, dle tohoto našeho aktuálního rozhodnutí – změny směru – volby směru.

Prostředky, které jsou tu pro nás k dispozici

Takže se opět dostáváme k tomu, co tu celou dobu o kartách a výkladu karet říkám. Karty nám zobrazují aktuální energie, chcete-li prostředky, které máme teď při těchto našich současných vibracích a úvahách a rozhodnutích a vizích, které právě o svém životě máme. Ale jakmile svůj úhel pohledu alespoň malinko, změníme, změní se i energie – energetické pole – vibrace kvantového pole a tím i naše aktuální nástroje a možnosti.

Nebojme se tedy výkladu karet

A přistupujme k němu, ne jako ke striktnímu věštění budoucnosti, ale jako k úžasnému pomocníkovi a rádcovi, který právě teď vidí, jaké energie jsou pro nás k dispozici. My to bez těchto pomocníků jinak nevidíme a tak nevíme, co se nám teď v dané situaci nabízí, čeho máme/můžeme teď využít a u čeho je spíše vhodnější teď třeba „ubrat plyn“.

Samozřejmě tady píšu o výkladu karet tak, jak ho vnímám a dělám já

Je to můj pohled na věc a způsob, jak pracuji a jak to funguje mně. Nemohu mluvit za ostatní, kteří to dělají tak, že věští budoucnost a říkají lidem, co se jim stane a co už nikdy v životě nebude a podobně. Takže pak už je na každém, jak to cítí a koho si pro nahlédnutí do potenciálu svých aktuálních či vrozených možností vybere, kdo mu bude nejlépe rezonovat. Já jsem tu připravena pro vás – pro ty, kterým rezonuje to, co zde píšu a samozřejmě i pro ty, kteří máte k tomu jakékoli dotazy.

Přeji vám přínosnou volbu a krásný, úspěšný a vědomý den

Jitka Božena a její Jiná cesta

Zdroj: http://jitkabozena.cz/

Tento článek smí být šířen v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky http://jitkabozena.cz/ a všemi dalšími aktivními odkazy v článku, včetně této poznámky.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě