Dovol si být tím kým skutečně jsi.

datum 24. 3. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Milí čtenáři, ráda bych se s Vámi prostřednictvím tohoto článku podělila o
zkušenosti s tématem objevování a otevírání svého srdce a duše v krátké
afirmaci a modlitbě :
Dráha má duše, která žiješ v mém srdci vstup hlouběji do mého těla a otevírej lásku a harmonii ve mně. Dej mi sílu v propojení s božskou láskou, bohem, vírou a nadpozemskou čistotou.
Já jsem ty a ty jsi já, přijímám tě nyní v sobě ve své mysli ve svém srdci ve svém těle. Ožívám a pociťují vděčnost za tvou přítomnost a něhu, kterou jsi do mě vložila prostřednictvím této modlitby. Otevři mé srdce a moji pravou cestu pro kterou jsem se narodil-a.

Cítím jak  ožívá má energie v těle, srdci, mysli i duši pod ochranou křídel boha ve mně. A já znovu dýchám a cítím nebe ve mně a světlo, které září z mého nitra a bůh prostřednictvím mne tvoří a spojuje všechnu oddělenost v propojení a spojení matky země.
Zem a já jsme jedno, jeden celek a jedna hvězda, která na obloze září a přináší klid a mír našeho spojení a já znovu věřím v sebe a sílu, která přináší štěstí a zdraví být plnou bytostí této krásné země. A tak v tomto spojení se otevírá nový život a já pociťují vděčnost za možnost poznání boha a opravdovosti v mém nitru, které otevírá novou cestu lehkosti v poznání toho, kdo skutečně jsem a kým se stávám...
Novou živou bytosti nové země, otevřenou duši, která aktivovala nový život ve mně a já své poselství otevírám v naději a míru, tak jak vše přichází citlivě, něžně, láskyplně s otevřenou myslí a v radosti, která byla hluboko objevena ve mně.

A tak dovol si být tím kým skutečně jsi.... Tak jak život otevírá tvůj nový svět v tobě projev mu hlubokou důvěru v procesu uzdravení tvé lásky, něhy a odevzdání, které k tobě přišlo ve chvíli záblesku a svitu  v okamžiku naplnění tvého daru oživení v rozpomenutí na to kým skutečně jsi pro tvůj nový život v upřímnosti tvého srdce a sdílení tvého pravého já s ostatními laskavými a citlivými spřízněnci tvého krásného zdravého světa. Přinášíš své upřímné a ryzí Já. Jsi skutečným darem ve své upřímnosti, citlivosti, otevřenosti naslouchat a dávat s čistoty tvého naplněného srdce. Láska proudí v tvých žilách, kostech, krvi a ty cítíš novou sílu tvoření a přijetí sebe v tvé nejvyšší odvaze stát se sám - a sebou a tím kým skutečně ve svém nitru a srdci jsi.

A tak dovol si byt sebou... hravou, něžnou, romantickou ženou, mužem. Ve své síle stát a odevzdání je tvé vítězství a tvá moc navrátí tobě tvůj život v duchu té nejkrásnější symfonie. Pokud ještě hledáš toho, kým skutečně jsi, zastav se a uzemni v rozhodnutí stát se sám - a sebou.

A tak se připoj k dnešní modlitbě i pro ostatní a jejich odevzdání a přijetí pro radost, štěstí a harmonii ve spojení mužské a ženské energie k vyrovnání, usmíření a v naději nové životní cesty pro klid tvého srdce a duše v něm. Nový život nyní dýchá v tvém těle a ty v nádechu a rozpomenutí ožíváš a probouzíš ostatní ke spolupráci a pro novou harmonickou zem, která je pokladem a kolébkou všem. A tak nový život ožívá v našich srdcích, uších, očích, žilách a ty s údivem říkáš " O můj bože... Já jsem".
Předáno v channelingu pro nalezení své opravdovosti a svého daru duše, která volá po sjednocení a spojení.

Přeji krásný den

V duchu harmonie a poznání předávám tyto řádky.
Přidávám mezi ostatní články na www.tantra-vivien.cz/zajímavosti
Vivien

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico