Dobrotety jsou celorepublikovým občanským sdružením, resp. spolkem zejména maminek, rodičů na mateřské a rodičovské dovolené a dobrovolných zájemců o podporu dětí, jejichž cílem je zejména:

psychicky i materiálně, pomáhat nedonošeným miminkům a zdravotnickému personálu na neonatologických odděleních, dětem v dětských domovech, kojeneckých ústavech, dětských odděleních nemocnic, v azylových domech a konkrétním rodinám, které se ocitnou v náročných životních situacích.

Dobrotety také přispívají organizační a osvětovou činností ke zlepšování situace nejen předčasně narozených dětí a jejich rodičů.

Za dobu své působnosti předaly již 8 pelíšků do inkubátorů, 3 monitory dechu, 10 klokánkovacích křesel, 22 odsávaček mateřského mléka, více než tisícovku drobných dárků pro maminky po předčasném porodu, desítky kojících polštářů, rychlozavinovaček a nespočet novorozeneckého oblečení, plen, čepiček a bačkůrek pro miminka do inkubátorů.

 

Podpořit děti i jejich maminky můžete na transparentní účet č.: 2200535631/2010 nebo na číslo účtu veřejné sbírky: 2300606185/2010

Více na www.dobrotety.cz a fb.com/dobrotety


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě