Dobrotety jsou celorepublikovým občanským sdružením, resp. spolkem zejména maminek, rodičů na mateřské a rodičovské dovolené a dobrovolných zájemců o podporu dětí, jejichž cílem je zejména:

psychicky i materiálně, pomáhat nedonošeným miminkům a zdravotnickému personálu na neonatologických odděleních, dětem v dětských domovech, kojeneckých ústavech, dětských odděleních nemocnic, v azylových domech a konkrétním rodinám, které se ocitnou v náročných životních situacích.

Dobrotety také přispívají organizační a osvětovou činností ke zlepšování situace nejen předčasně narozených dětí a jejich rodičů.

Za dobu své působnosti předaly již 8 pelíšků do inkubátorů, 3 monitory dechu, 10 klokánkovacích křesel, 22 odsávaček mateřského mléka, více než tisícovku drobných dárků pro maminky po předčasném porodu, desítky kojících polštářů, rychlozavinovaček a nespočet novorozeneckého oblečení, plen, čepiček a bačkůrek pro miminka do inkubátorů.

 

Podpořit děti i jejich maminky můžete na transparentní účet č.: 2200535631/2010 nebo na číslo účtu veřejné sbírky: 2300606185/2010

Více na www.dobrotety.cz a fb.com/dobrotety


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png