Konto Bariéry odstarotvalo revoluční projekt sdílení dobročinných výzev.

„Chtěli jsme, aby měli lidé v České Republice možnosti sledovat, jak moc nám pomáhají. K tomu jim pomůže #DOBROBOT, který každou vteřinu sleduje, kolik z nás přispělo na Konto Bariéry a zapojilo do pomoci své známé,” vysvtěluje ředitelka Konta Bariéry paní Božena Jirků.

Více o projektu

 

 

Co je Dobrobot.cz www.dobrobot.cz<http://www.dobrobot.cz>
Principem je myšlenka, že každý den je šance udělat něco malého jinak. Dobrobot.cz vyzývá k hledání kreativního způsobu, jak ušetřit nebo vydělat 30 korun, a jeho sdílení s ostatními.
Dopřát si o šálek kávy méně, dát si hamburger bez hranolků, jet do práce na kole místo tramvají. Na webu Dobrobot.cz se lze připojit k již existující výzvě, nebo si vymyslet způsob vlastní. Kzvýšit aždý uživatel je poté vyzván, aby ušetřených 30 korun věnoval pomocí DMS na podporu dobré věci.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě