Dobro, které koronavirus plodí

datum 2. 5. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Zkusme vidět to dobré, všude. Ne přes růžové brýle, ale srdcem a naší vnitřní moudrostí. Co doopravdy koronavirová realita nese? Co v nás chce probudit a připomenout? Něco, co v sobě všichni máme, cítíme, že to již dlouho ztrácíme a moc se k tomu chceme vrátit.

Doba čtení 5 min.

Cesty k sobě


Vážení a milí přátelé.

Jak všichni víme a zažíváme, situace ohledně virů, dává stále lidem nutnost se ptát a nejen se ptát, ale i měnit dosavadní zvyky a způsoby žití. Ano, přátelé, je to tu. Je tu ta probíhající transformace, která se neuskutečňuje pouze jen v Duchovní a Duševní sféře, ale děje se i na materiální úrovni. Rok 2020 je začátkem pro mnoho lidí, neboť se jich transformace dotýká nyní i fyzicky.

Tento vir je samozřejmě neblahý na lidské zdraví, nicméně bylo a je tu stále mnoho jiných mnohem více zákeřnějších virů, patogenů, bakterií atd..., které mají za sebou mnohem více poškozených zdraví a ukončení lidských životů.

Proč se tedy takto tento momentální vir tak prezentuje? Proč je tak velká mediální snaha a vůbec snaha strhávat lidskou pozornost na tento druh viru? Ono totiž nejde ani tak o tento vir, jako o právě započatou probíhající přeměnu lidského Mentálního, Duševního a právě i fyzického, tedy materiálního a tělesného procesu. Na jedné straně se jedná o globalizaci a určení jedné celosvětové vlády,  tedy za účelem a pomoci katastrofy celosvětové nákazy virem či viry,   a na druhé straně se jedná o Zduchovnění a obrat k Bohu, chcete-li návrat k Bohu. Ano, přátelé, měníme se, lidstvo se mění a sami to určitě cítíte. Již nebude nic stejné jako dříve, protože je tu to, co vás buď osvobodí, nebo ještě více zotročí. Máme totiž na výběr. Máme na výběr prosadit si starý svět v nízko vibračním poli a nebo započít žít nový svět, nový život. Nejedná se o žádné naložení lidí na kosmickou loď a jejich vysazení na jiné planetě, takto to opravdu nefunguje a pokud je toho někdo součástí, pak Bůh s ním. Vše se nyní děje zde na planetě Zemi, na kterou jste se narodili. Rozdíl je  ve vnímání života, to hraje tu největší roli. Proto lidé buď vnímají strach, nebo vnímají lásku, příjemné pocity, euforii, zažívají víru, v srdci jsou klidní atd...

Možná jste si všimli, že zákazy se setkávat, či vůbec vycházet ven, mají také své dobré plody a to např. zastavení času. Čas se jakoby zastavil a člověk má možnost být sám se sebou, proto se děje to, že vyplouvají nyní více vnitřní procesy, které byly potlačovány, ale s tím, že jsou jaksi více snesitelnější, rychleji je můžeme pochopit a snadněji je následně můžeme odevzdat Bohu. V těchto příštích dnech, týdnech i měsících bude každý člověk vnímat své vnitřní procesy, nehledě zdali je silným ateistou, či je přehnaně duchovním. Každý člověk to bude vnímat po svém, tak jak snese, tak jak zvolí Bůh. Není se však čeho obávat a cílem tohoto článku je ba naopak povzbuzení, protože vše se stejně bude dít tak jak má, tudíž správně. Jde o to, abyste věřili Bohu, jde o to, abyste věřili i sobě, jde o to, abyste věřili i ostatním lidem. O přírodu nemějte strach, je to zbytečné. Dokud zde budou lidé, bude zde i příroda. Vzpomeňte si, že na samém počátku jen pouze pro jednoho člověka Bůh stvořil Zemi - přírodu, tak mu důvěřujte, důvěřujte této Lásce, Síle a Pravdě, že příroda a ani člověk nezhyne.

Stále se budeme vyvíjet, měnit svá Těla, moudřet a růst a právě tato momentální situace,  právě toto je jen další level z člověka na Člověka s velkým Č. Omezíš-li člověka ve volném pohybu, probudíš jeho Ducha, který tak nabývá na síle a projevu. Ano, svět se mění, dojde a dochází ke krachům společností, mění se pravidla a zákony, mění se i způsob stravování a mnoho a mnoho jiného. Situace z pozemského, tedy neduchovního pohledu, se poměrně zhorší. Ekonomika nyní uměle, tedy řízeně, klesá a rapidně se propadá dolů atd..., to je ta nízko-vibrační hra a kdo ji bude hrát, bude žít ve strachu. Z pohledu duchovního je to velká příležitost, jak nechat pracovat svého Ducha, toho Ducha, který pochází z Boha. Nebojte se, dodržujte vládní zákonné nařízení, jako je nošení roušky a jiné, to vás nijak neomezí, ale vše dělejte bez strachu, v klidu a dokud to jde, užívejte mobily, nebo internet a komunikujte se svými rodinami, máte nyní na to mnoho času. Komunikujte i s přáteli, nemusíte se nikam hnát, usmívejte se a buďte jako děti.

Dostával jsem nyní hodně informací od Boha a to, abychom si hráli, byli zase dětmi. Když jsme byli dětmi, tak jsme každou emoci uměli ihned zpracovat, nebo jsme si ji ani nevšimli a dál jsme se věnovali hře a tomu co nás zrovna bavilo. Být dospělým je jako být pouhým pařezem dříve vzkvétajícího a plodícího stromu. Pokud mohu poradit, zapomeňte na ty všechny ezoterické výmysly a někdy i doslova bláboly. Jediná cesta je obrátit se zpět k Bohu a to přímou cestou, na které nepotřebujete žádné zprostředkovatele, ať to jsou fyzické osoby, nebo duchovní entity. Jděte přímo, oslovte přímo Boha, vždyť jste jeho děti, jeho výtvor. Učiňte to v sobě, nemusíte obracet zrak ke hvězdám, obraťte zrak do sebe a mluvte s Bohem, se Stvořitelem. Dobré je jen tak v klidu rozjímat a myslet na stvořenou krásu Země, člověka, na Lásku, na dobro a tím budete hovořit s Bohem přímo. Často my lidé obviňujeme druhé, hledáme v jiných své vlastní chyby. Co kdybychom to však změnili a začali se učit v lidech vidět dobro, protože tak se dívá Bůh. On stále v lidech vidí dobro, protože člověka stvořil dobrého. Pokud bude člověk koukat očima Boha, pak se v něm to Dobro rozroste, bude Láskou a Pravdou.

Nastala doba, kdy máme krásnou příležitost se vrátit k sobě a stát se zase o něco více Láskou. O ostatní věci nemusíte mít pak strach, protože kde je Láska, tam není strach, tam je vždy pomoc, pohlazení, podání ruky, radost a bezstarostnost, protože se věci dějí tak, aby člověk věřící v Lásku a Dobro nestrádal.

S úctou k Vám Merlain

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico