Dnes mám pro vás krátké připomenutí toho, jak stabilizovat svoji energii i celé tělo

views 1 646 datum 17. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Už třeba jen vzhledem k tomu, jaké astronomické události probíhají nebo třeba kvůli aktuálnímu počasí.
Mnozí z nás jsou unavení, frustrovaní, ozývají se staré bolesti, tělo je vyčerpané, nervy naopak přetížené, nastupují negativní myšlenky, hlava bolí a motá se….
Je tedy více než na místě se o sebe vhodně starat – o lehkém jídle a dostatku tekutin mluvit nebudu, ale ráda bych vám dala pár tipů na tu spirituální očistu, která udrží nebo obnoví vaši auru i myšlení a je důležitou součástí zdraví i štěstí.

Co tedy můžeme využít?

 1. bylinky ve všech formách – do aromalampy, ve svíčkách, jako oleje/parfémy. Na očistu a posílení se výborně hodí třeba anýz, bazalka, borovice, citron, eukalypt, grep, jalovec, jasmín, kadidlovník, levandule, pačuli nebo rozmarýn.
 2. kameny – můžeme je nosit jako valounky v kapse, jako šperky nebo na noc pokládat pod polštář. Využijeme kameny jako je turmalín, ametyst, fluorit, labradorit nebo třeba červený jaspis.
 3. vykuřování – sebe i prostoru. Levandule, rozmarýn, palo santo…pročistí atmosféru, pomůže uzdravení a zažene všechno negativní.
 4. meditace – postačí 3-10 minut denně. Skvěle s ní můžete spojit práci s čakrami.
 5. vizualizace – vizualizace nám pomůže ochránit sebe, náš domov, auto, cokoli s použitím bílého světla. Vytvořením štítu okolo sebe zamezíte negativním energiím vstoupit do vaší blízkosti.
 6. sprcha a solný peeling – sprcha z nás smývá negativitu nalepenou z celého dne, sůl pak pomůže odstranit i to, co se vysloveně „přilepí“.
 7. frekvence – poslouchání hudby je vždycky příjemnou činností. Pokud chcete poslech ještě pozvednout a pomáhat svému tělu i duši, zkuste nahrávky na tzv. léčivých frekvencích (432 Hz, 528 Hz, Rife, Solfeggio).
 8. epsomská sůl – naprostá špička v očistě těla. Má dokázané mnohé příznivé účinky na tělo i duši. Po koupeli v epsomské soli se budete cítit jako znovuzrození. Pokud nemáte možnost využití vany, koupel celého těla dobře nahradí koupel nohou.
 9. chůze naboso – spojení se Zemí, s přírodou, uzemnění. Chůzí naboso můžeme stáhnout do země všechnu negativní energii a pohřbít ji.
  Ale tu nejdůležitější věc už znáte – vyhýbejte se vysávačům energie, věčně negativním lidem, ale i médiím, která do nás denně hustí ty největší pohromy a problémy jiných lidí. Snažte se taky vyhýbat toxickým produktům – jako je tvrdý alkohol, cigarety, zbytečně mnoho léků…
  Vy sami se snažte být pozitivní.
  Nepodléhejte všeobecné zpruzenosti.
  Je škoda neužít si druhou polovinu léta.
  Zdroj: https://www.cottagewitchapothecary.cz/
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021