Diamantová voda a zázračná uzdravení

datum 28. 2. 2018

Diamantová voda je léčivá zářící tekutina, která přišla jako dar naší Zemi, aby ji očistila, zregenerovala a zvýšila její energetické vibrace. Je výjimečná v tom, že je živá,  inteligentní a silná energeticky. Obsahuje více než 900 léčivých informačních kódů a navíc funguje na vysoké duchovní úrovni. Patří do přírodní medicíny. Je rozšířena již v 60 zemích světa a u nás je známá a používaná již 14 let. Je velmi oblíbená pro svoje  výborné léčivé, očistné, detoxikační a desinfekční účinky. Diamantová voda působí blahodárně nejen pro lidi, ale i pro zvířata a veškeré rostlinstvo. Můžeme ji všestranně využít k léčení a rovněž v běžném každodenním životě - na pití, vaření, v domácnosti i přírodě…

Šíří se a je k dispozici lidem Z D A R M A. Každý si ji může vyzkoušet.

Jak lze Diamantovou vodu charakterizovat?

Je to pramenitá voda, u které byla zrychlena vibrační frekvence. Díky propojení s pátou dimenzí reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji používá a otevírá cestu k vyššímu vědomí a poznání. Diamantová voda pochází z Francie a autorem použité technologie je Francouz Joël Ducatillon. Původ má však až na vzdálené zaniklé Atlantidě. K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu Diamantovou použil autor speciální číselné kódy a hudbu. Sestrojil kódovací přístroj na základě informací získaných ve snech, který zaznamenává vícerozměrné kódy a ty jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Běžná pramenitá voda se tedy mění ve vodu živou, inteligentní.

Léčí všechny nemoci a kde všude ji můžeme ještě využít?

Diamantová voda dokáže léčit všechny nemoci a zdravotní problémy. Neexistuje žádné omezení. Užíváme ji vnitřně na pití, k vaření, ale i zevně, tzn. k potírání, obkladům, koupelím apod. Diamantová voda čistí a detoxikuje lidský organizmus, takže jejím intenzivním pitím je možné si zlepšit výsledky krevních testů již za několik týdnů, snížit tuky, cukry či cholesterol. Léčí nemoci trávení a zažívací potíže, působí při nejrůznějších zánětech, likviduje bolesti, působí blahodárně při nemocech srdce, cév a krevního oběhu, léčí rychle nemoci z nachlazení, nemoci ledvin i močových cest, gynekologické problémy, zlepšuje zrak a působí hojivě při zánětech zubů i dásní, zabírá také při psychických potížích či depresích, ale zlehčuje i průběh infekčních chorob nebo dokonce pomáhá léčit rakovinu aj. Výborně ji lze využívat i zevně - hojí rychle rány, zastavuje krvácení, lečí ekzémy apod. Zaznamenala jsem také krásné zkušenosti od uživatelů Diamantové vody, jako například vyléčení ledvinových

kamenů, zahojení žaludečních a dvanácterníkových vředů, zlepšení nemoci anginy pectoris, leukémie, v jiných výjimečných případech vyléčení plicního nádoru, zastavení rakoviny prostaty, vyléčení gynekologických problémů, infekčních chorob jako je borelióza aj. Nemoci z nachlazení, chřipky aj. dokáže tato voda zlikvidovat za dva tři dny a snižuje rovněž horečku. Osobně jsem si například vyléčila intenzivním pitím Diamantové vody bez užívání jakýchkoliv léků zánět močových cest a to za 1,5 dne nebo také časté potíže se žaludkem.

Diamantová voda je blahodárná nejen pro člověka, ale můžeme s ní napájet a léčit také zvířata, zalévat s ní květiny či rostlinstvo na zahradě, které je pak mohutnější a bujnější, má svěží zelenou barvu a plody jsou pak i větší. S touto léčivou vodou čistíme i studny od dusičnanů, dusitanů nebo těžkých kovů, ale i bazény, jezírka či akvária apod.

Obrázky léčivých krystalů Diamantové vody a přívěsky-zářiče energie - nabíjí energií, léčí a posilují imunitu!

Na základě meditace se mi vytvořily krystaly z této léčivé vody a mám je ve formě různobarevných obrázků a přívěsků-zářičů energie. Obrázky se přikládají k bolestivým místům na těle a bolesti pak rychle mizí, dále nabíjí energií, zklidňují, harmonizují a posilují. Přes obrázky krystalů lze vytvořit i originální Diamantovou vodu. Můžeme si je také postavit na stůl, na pracovní stůl, nabíjí nás energií a zlepšují zrak, jsou výborné na oči při práci u počítače a také zkvalitňují spánek, pokud je máme v blízkosti lůžka na nočním stolku. Léčivé obrázky umístěné v místnostech rovněž čistí prostory a ruší negativní energie a geopatogenní zóny. Přívěsky-zářiče energie s krystaly Diamantové vody nosíme na krku a trvale nás nabíjí energií, léčí a posilují náš imunitní systém, také zklidňují, harmonizují a působí proti stresu a depresím.

Kniha „Diamantová voda a zázračná uzdravení“

Co všechno si zde můžete přečíst?

Kniha „Diamantová voda a zázračná uzdravení“ je již druhou mojí knihou o této léčivé tekutině. Je dalším pokračováním první knížky „Diamantová voda a její tajemství“.

Naleznete zde jednak veškeré základní informace o Diamantové vodě, jako je její historie a technologie, účinky a všestranné využití k léčení, ale i na pití, vaření, v domácnosti a v přírodě, rovněž způsob množení této léčivé vody, potom také vše o autorovi technologie Diamantové vody, Francouzi Joëlu Ducatillonovi. Dále jsou v knize uvedeny informace o vzniku krystalů Diamantové vody a z nich vytvořených léčivých obrázků a přívěsků – zářičů energie, které jsou výborné k posílení imunity, nabíjení energie a k léčení. V knížce najdete i další zajímavosti o Diamantové vodě – poznatky jasnovidců, léčitelů i psychotroniků, pak také stovky získaných nových, krásných zkušeností uživatelů Diamantové vody od nás i z ciziny. Jedná se o zkušenosti s léčením lidí, ale i zvířat a s použitím této léčivé tekutiny v domácnosti, v přírodě na zalévání i při čištění vodních zdrojů a toků, jako jsou studny, bazény, jezírka, ale i potoky, rybníky, řeky, jezera či moře a oceány. Můžete se těšit i na úžasné zážitky při očistě vod a na tajemnou záhadu na Gardském jezeře. Dále pak v knize

najdete odkazy na francouzské internetové stránky J. Ducatillona a ukázka z nich, také nové objevy a technologie pana Ducatillona a jeho další výzkum! Potom se dozvíte něco o fascinujícím tajemství pyramid. V publikaci je uveden rovněž i překlad knihy autora této vody „Diamantová voda –Vědomí“.

A v závěru knihy naleznete také seznam odběrních míst Diamantové vody v ČR a na Slovensku a potom si můžete prohlédnout i přiloženou obrazovou dokumentaci nejrůznějších zajímavostí kolem této léčivé vody.

Jak se Diamantová voda množí a uchovává?

Rozmnožuje se velmi jednoduše. K namnožení je potřeba použít 10 % Diamantové vody na 100 % objemu. Chceme-li tedy připravit 1 litr této vody, tak do prázdné skleněné či plastové láhve nalijeme 1 dl již hotové Diamantové vody a dolijeme 9 dl běžné pitné vody a necháme jednu a půl hodiny působit, aby se dosáhlo přeměny. V láhvi proběhne reakce a objeví se bublinky, (ale pokaždé také nemusí) a voda je pak již navibrovaná a může se používat. Pro další namnožení si musíme vždy ponechat deset procent DV.

Diamantová voda se uchovává raději v chladnu a lépe ve skleněných láhvích, v plastových jen krátkodobě.

Napsala: Alena Horká

Zdroj: http://www.diamantovavoda.cz

Zde níže na tomto kontaktu si můžete objednat přímo od autorky knihu o Diamantové vodě, rovněž vzorek této léčivé vody k dalšímu množení, dále obrázky léčivých krystalů Diamantové vody a přívěsky-zářiče energie.

Alena Horká (Šlapanice u Brna),

tel.: 544 228 661,   mobil: 777 658 037,

E-mail: alena.ho[email protected]

E-SHOP: http://diamantova-voda.webnode.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico