Zdroj: Pixabay.com

Starověké lékařství mnohokrát prokázalo svou sílu. Pravda je taková, že existuje mnoho přírodních a jednoduchých způsobů, jak s minimálním úsilím získat zpět své zdraví – detoxikační koupel chodidel je jedním z nich.

Přinese vám do života zdravé tělo a šťastnou mysl.

Pokud chcete pročistit organismus, nejpřirozenějším způsobem, jak toho dosáhnout, je provádět koupel chodidel v pohodlí svého domova.

Detoxikační koupel chodidel

Na detoxikační koupel chodidel budete potřebovat:

Ingredience

  • 2 lžíce epsomské soli – jedná se o sůl, která se získává destilací z minerální vody. Používá se ve wellness a v řadě kosmetických výrobků. Je také lékem na bolest svalů, kožní problémy, bolest kloubů a artritidu. Podle některých vědců má antibakteriální a antifungální účinky.
  • 2 lžíce jedlé sody (hydrogenuhličitanu sodného) – jedlá soda může eliminovat toxiny v srdci. Je také známým prostředkem pro eliminaci zápachu nohou a léčbu bolavých a unavených nohou.
  • 10 kapek ricinového oleje – ricinový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitamín E a minerální látky. Proto dělá zázraky s vašima nohama. Kromě toho má silné antibakteriální a antifungální vlastnosti. Využívá se v medicíně jako lék na mykózu nohou (atletickou nohu). O zdravotních účincích ricinového oleje jsme psali v tomto článku.
  • 5 až 6 litrů vody – voda je hlavní složkou každé detoxikační kúry. Jedná se o nejúčinnější způsob, jak hydratovat pokožku a otevřít póry. Je to důležité, aby pokožka správně absorbovala všechny přísady.

Postup přípravy

1. Do dostatečně velkého lavoru nalijte teplou vodu.

2. Přidejte do ní epsomskou sůl, jedlou sodu a ricinový olej. Všechny přísady dobře promíchejte.


Víte, že: nechuť k jídlu, kruhy a váčky pod očima, plíseň na nohou či hemoroidy mohou mít společného jmenovatele? Více se dozvíte TADY…


3. Ponořte nohy do lázně na 20 až 30 minut.

4. Po koupeli si nohy pečlivě otřete ručníkem.

Závěr

Koupel nohou má nejen čisticí účinky, ale zároveň přináší i příjemné uvolnění pro celé tělo.

Teplá voda pomáhá uvolnit svaly, hydratovat pokožku a zmírnit jakoukoliv bolest.

Tak co, zkusíte to?

Zdroj: thepowerofsilence.co, Zpracovala: Vylectese.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě