Děti hvězd

datum 11. 7. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Řada obětí mimozemských únosů tvrdí, že je oplodnili návštěvníci z vesmíru. Existuje skutečně rasa "dětí hvězd", které čekají, až budou moci zdědit zeměkouli?
Jenny Randlessová zkoumá důkazy.


Celá léta prožívala Helen úděsná setkání s UFO a mimozemšťany. Přicházeli za ní již v době, kdy byla ještě malé děvče. A přestože se Helen snažila uvěřit, že se jedná o pouhý živý sen, bylo to obtížné: chvíle, které trávila v chladné místnosti, zatímco ji malé lysé bytosti se šedivou kůží a šikmýma očima vyšetřovaly pomocí podivných nástrojů, jí připadaly až děsivě reálné.
A pak se Helen v roce 1989 náhle znovu ocitla v důvěrně známém prostředí. Jako vždy se jí zmocnil strach, ale tentokráte to bylo něco jiného. Jedna z bytostí před ní se zdála být méně zlověstná a soucitnější. Podala Helen jakýsi předmět a Helen z něj vytáhla malé dítě, které jako by v sobě spojovalo lidské i mimozemské rysy.
I přes podivný vzhled dítěte prožívala Helen pocity matky, které lékaři poprvé ukázali čerstvě narozeného potomka. A jakmile k sobě dítě přivinula, ustoupili mimozemští věznitelé do pozadí a fascinovaně přihlíželi dojemné scéně.
Máme-li věřit historkám svědků, pak se Helen stala poslední v dlouhé řadě žen, které mimozemšťané zneužívají při podivných experimentech s reprodukcí. Někteří ufologové se domnívají, že se jedná o snahu o genetické vytvoření křížence mimozemšťana a člověka.

Mimozemské svádění

V říjnu a listopadu 1957 došlo k celé vlně ufologických incidentů včetně dvou případů kontaktu s mimozemšťany, které poprvé nesly některé rysy tohoto genetického experimentu ze strany mimozemských bytostí. V brazilské pampě tehdy odneslo několik humanoidních bytostí rančera Antonia Villas-Boase na palubu kosmické lodi, kde ho sexuálně vzrušovalo pomocí mimozemšťanky se světle červenými vlasy.
Villas-Boas uvedl, že byl omámen a sveden. Mimozemšťanka si poté ukázala na břicho a pokynula k obloze gestem, které si Villas-Boas vyložil jako: "Teď s tebou budu mít tam nahoře dítě."
Villas-Boase uvedlo toto dobrodružství do značných rozpaků a plně se s ním svěřil pouze svému lékaři v Rio de Janeiru, který zjistil, že pacient trpí slabou nemocí z ozáření. Tato historka nebyla v Brazílii mnoho let zveřejněna, ale zaregistroval ji britský ufologický magazín Flying Saucer Review, který ji v roce 1964 publikoval.

Naléhavá varování

Tři týdny po Villas-Boasově únosu došlo ve Velké Británii k druhému neuvěřitelnému případu. Po záblesku světla, který zanechal známky sežehnutí na starých novinách, se v birminghamském domě mladé matky jménem Cynthia Appletonová zhmotnila bytost s dlouhými světlými vlasy. Během této i několika dalších návštěv v příštích měsících vedla Cynthia s touto bytostí rozhovory o nebezpečí jaderné energie. Při pozdějších návštěvách se bytost dostavila ve staromódním obleku a tmavém autě, jako by byla "mužem v černém".
Mimozemšťan později prohlásil, že Cynthia je těhotná a čeká světlovlasého chlapce, přičemž uvedla podrobnosti o datu chlapcova narození, jeho porodní váze
a jménu, které by měl dostat. Cynthiin lékař následně potvrdil, že pouhých pár dní před poslední návštěvou mimozemšťana počala Cynthia potomka. Světlovlasá bytost pak Cynthii naposledy navštívila a sdělila jí, že přestože otcem jejího syna bude oficiálně její manžel, bude chlapec zároveň také produktem mimozemské rasy. Ufologové se v současné době snaží tohoto dnes více než čtyřicetiletého muže vyhledat a zjistit, zda nemá k případu také co říci.

Genetický plán

Slavné mimozemské setkání Betty a Barneyho Hillových v pohoří White Mountains v americkém státě New Hampshire v září 1961 vrhá na mimozemšťanů nové světlo. Oba manželé podstoupili fyzickou prohlídku, během níž byly Barneymu odebrány vzorky semene a Betty se stala obětí procedury, kterou mimozemšťané nazývali "těhotenským testem". Případ Hillových byl pouze počátkem vlny podobných mimozemských setkání, jejichž podtext tvořily genetické experimenty ze strany mimozemšťanů.
V prosinci 1967 například oznámil dopravní policista Herb Schirmer blízké setkání v Ashlandu v americkém státě Nebraska. Schirmer vyšetřovatelům sdělil, že mimozemšťané provádějí "program analýzy rozmnožování", přičemž však neuvedli žádné podrobnosti.
O několik měsíců později prohlásila devatenáctiletá ošetřovatelka Shane
Kurzová, že se stala obětí únosu UFO. Po tomto prožitku objevila na břiše zarudlý prstenec a přestala menstruovat. Jejího gynekologa případ vyvedl z míry. Následná hypnóza prozradila, že mimozemšťané odebrali Shane vajíčka s vysvětlením, že "byla vybrána, aby nám poskytla dítě".
Stejný scénář se od konce šedesátých let opakoval v mnoha dalších případech. Dnes se zdá, že tyto experimenty jsou jediným cílem údajných mimozemských kontaktů.

Mimozemské praktiky

Jistá oběť únosu z Finska popsala, jak jí mimozemšťané v roce 1980 odebrali pomocí dlouhé trubičky vzorky z vaječníků.
Bytosti jí prý oznámili, že jejich rasa je z genetického hlediska neplodná, avšak v lidstvu objevili nečekaně bohatou genovou výbavu, která jim pomůže v úsilí zachránit svůj druh před vyhynutím.
Ve Velké Británii uvedla v říjnu 1974 celá rodina, že byla unesena. Uvnitř UFO byly dva druhy bytostí: malé podsadité postavy, které prováděly lékařské testy, a vyšší bytosti, které jsou v podobných případech často pozorovány a které menším postavám pravděpodobně velely. Mimozemšťané vzali členy rodiny na prohlídku lodi a promítli jim řadu filmů o svém geneticky sterilním světě. Poté je upozornili, že se postarají o to, aby lidstvo nedopadlo stejně, a řekli: "Vy jste naše děti. Jste částí experimentu."

Znepokojivé případy

Existuje znepokojivý počet případů, kdy oběti únosu ženského pohlaví krátce po setkání zjistily, že čekají dítě. Jedna žena z anglického hrabství Lancashire uvedla, že pouhých několik dní poté, co se stala obětí únosu a lékařského vyšetření ze strany jisté mimozemšťanky, zjistila, že je těhotná. Tato
skutečnost pro ni byla obrovským šokem, protože v té době vůbec neměla přítele. Po několika týdnech ovšem zdánlivě potratila, přičemž ztratila značné množství krve. Žena je přesvědčena, že ji mimozemšťané nějakým způsobem oplodnili a pak jí dítě odebrali, aby ho nechali vyrůst jinde.

Překvapivá těhotenství

Podobnou zkušenost má za sebou řada žen, které se staly obětí únosu. Studie padesáti britských případů mimozemských únosů provedených do roku 1993 odhalila plné čtyři případy žen, které krátce po setkání zcela nečekaně otěhotněly a poté do tří měsíců o dítě přišly. Nejneobvyklejší případ tohoto druhu postihl mladou ženu Karen, která v roce 1979 pracovala o prázdninách v anglickém Cornwallu.
Jednou v noci prožila Kare blízké setkání s oslepujícím světlem. Po návratu domů do hrabství Cheshire zjistila, že je těhotná a že se jí zdají sny, ve kterých narodí dítě s neuvěřitelnou inteligencí a vzhledem. Ve třetím měsíci těhotenství se Karen jednou v noci probudila a zjistila, že její postel je zmáčená krví. Testy prokázaly, že již není těhotná, a Karen začala trpět výčitkami svědomí, protože pocítila úlevu.
Později prožila Karen ještě řadu dalších setkání s UFO a s mimozemšťany
a počátkem roku 1987 se jednou v noci probudila a zjistila, že drží v ruce malé dítě.
O chvíli později se objevila světelná koule, vystoupila skrz strop a dítě zmizelo. Tato epizoda poskytla Karen útěchu. Jako by se k ní dítě, které ji sebrali mimozemšťané, na chvíli vrátilo, aby jí ukázalo, že vyrostlo a dospělo jinde.

První dítě hvězd ?

V roce 1950 probudila jistou farmářskou rodinu v kansaském městě Anthony uprostřed noci UFO. Oba manžele šli zjistit, co se děje a setkali se se zářící postavou, která jim oznámila, že žena čeká holčičku, kterou do jejího lůna nějakým způsobem "vyslali" mimozemšťané, a která bude zvěstovat jejich přítomnost, jakmile vyroste.
Ukázalo se, že žena je skutečně těhotná, a pak skutečně porodila holčičku, ovšem oba manželé se rozhodli, že bude lépe dceři o incidentu nic neříkat.
Dívka jménem Donna Buttsová (foto) tedy vyrostla, provdala se a založila vlastní rodinu. V listopadu 1980 však prodělala hrůzostrašný zážitek, když se svou rodinou jela do nedalekého města Topeka. Donna si vybavuje, že před nimi jel nákladní automobil, pak oblohu zaplavil paprsek světla a pak bylo nákladní auto náhle pryč a ona vjížděla do města Topeka.
Kilometry mezi těmito zážitky jako by jednoduše zmizely.
Po tomto incidentu rodiče Donně řekli o jejím údajném mimozemském původu. Během hypnotické regrese si Donna vzpomněla, že ji unesli "ufoni", kteří ji oznámili, že Země zanedlouho vstoupí do "konečných dob", a že ona je jedním z mnoha "misionářů", kteří v 21. století povedou civilizaci do nové éry. Donna uvedla, že se setkala také s dalšími "dětmi hvězd", které žijí mezi námi, a kteří jsou podle všeho mimozemskými potomky vytvořenými v rámci "šlechtitelského programu mimozemšťanů.

Mimozemské varování

7. srpna 1965 se dva obchodníci a jeden gynekolog nacházeli ve stájích ve venezuelském San Pedro de los Altos, když se stali svědkem oslnivého záblesku světla a příletu kulového objektu, který se za tichého bzučení snášel k zemi. Po dosednutí se z objektu vynořily dvě vysoké postavy se světlými vlasy - bytosti se podobaly mimozemšťanům, kteří údajně navštívili Cynthii Appletonovou v Birminghamu.
Pomocí telepatie přikázaly bytosti zděšeným mužům, aby zachovaly klid, a oznámily jim, že přiletěly "studovat lidskou psychiku a přizpůsobit ji našemu druhu" a rovněž prozkoumat "možnost vzájemného křížení za účelem vytvoření druhu nového".
Mimozemšťané přitom svědky varovali, že zde nejsou sami, Zemi prý navštěvuje také jiný druh malých bytostí, které ufologové označují jako "Greys" (Šediváci) a který není vůči lidem tak příznivě nakloněn. Nebylo zcela zřejmé, co mají tyto bytosti v plánu, ale svědkům se dostalo doporučení, aby si dávali pozor.

Mimozemské odmítnutí

Jedním z důkazů, které potvrzují domněnku, že k mimozemským únosům dochází z genetických důvodů, je složení lidí, kteří jsou údajně odmítnuti. V jednom případě, ke kterému došlo v roce 1974 v Rawlinsu ve státě Wyoming, byl unesen jistý lovec, ovšem mimozemšťané ho poslali zpět. Lovci bylo sděleno, že odmítnutí souvisí s tím, že prodělal vasektomii.
15. října 1979 byla starší klavíristka jménem Luli Oswaldová údajně unesena z jedné pobřežní cesty v Brazílii spolu s pětadvacetiletým mužem, kterého vezla v autě s sebou. A zatímco Luli se podrobila gynekologické prohlídce, po které jí mimozemšťané sdělili, že je pro jejich účely bezcenná, mladý muž podstoupil lékařskou prohlídku a byl shledín "vhodným".
Dále je zde pozoruhodný případ Elsie Oakensenové, ke kterému podle její knihy "Jeden krok za" (obr.) došlo v listopadu 1978. Elsie se tehdy vracela večer domů přes vesnici Church Stowe v anglickém hrabství Northamptonshire, když ji náhle obklopilo oslňující světlo. Během hypnózy si vzpomněla, že ji mimozemšťané prohlédli a odmítli. Krátce poté zastavilo UFO v nedaleké vesnici Preston Capes automobil s několika mladými dívkami. Vypadalo to, jako by si mimozemšťané ještě tutéž noc zvolili vhodnější kandidátku. Zajímavé je, že k podobnému odmítnutí nedošlo v žádném známém případě, ve kterém figurovali mladí svědci či svědkyně v reprodukčním věku. Může jít o náhodu?

Pátrání po důkazu

Mnoho obětí mimozemských únosů vypráví příběh, ze kterého vyplývá, že se tito lidé stali součástí genetického experimentu ze strany mimozemšťanů. Přes to všechno existuje zoufalý nedostatek fyzických důkazů, že lidskou DNA lze využít k vytvoření mimozemského potomstva.
Lékař dr. Richard Neal tvrdí, že mezi okamžikem, kdy jsou ženě odebrány vzorky a implantován zárodek, a okamžikem, kdy se mimozemšťané vrátí, aby ženě odebrali plod z dělohy, musí uplynout určitá doba, která činí asi deset týdnů. Neal však i přes rozsáhlý výzkum neobjevil žádný případ, kdy by nějaká žena byla v tomto desetitýdenním období prokazatelně těhotná a jejíž plod by poté bez vysvětlení zmizel.
Existuje ovšem řada neobvyklých typů těhotenství, které by mohly tento nedostatek vysvětlovat. Při takzvaném mimoděložním těhotenství není vajíčko oplodněno v děloze, nýbrž ve vejcovodu. V takových případech se plod vyvíjí, aniž by si to žena uvědomovala. Výsledkem je často samovolný potrat.
Vzhledem k absenci lékařských důkazů hledají někteří lidé psychologické vysvětlení. Jednou z možností je, že představa "mimozemského dítěte" je pouze důsledkem potlačených vzpomínek na předchozí pohlavní zneužívání. Několik málo obětí únosu, které si pamatují, že byly dětství pohlavně zneužívány, však dokáže mezi oběma událostmi zcela zřetelně rozlišovat.


Obr.1: Mnohé oběti mimozemských únosů tvrdí, že v sobě nesly hybridní plod člověka a mimozemšťana. Stejní lidé často uvádějí, že se museli podrobit podivným experimentům ze strany svých únosců (umělecké ztvárnění).

Obr.2: Umělecké ztvárnění mimozemského únosu Antonia Villas-Boase, ke kterému údajně došlo v roce 1957 v Brazílii. Villas-Boas, který si vzpomíná na mnoho podrobností únosu včetně podivného nápisu na mimozemské lodi (uprostřed), uvedl, že ho v rámci jakési formy reprodukčního programu svedla mimozemšťanka. Vyšetřovatelé později odebrali Villas-Boasovi krevní vzorky a zjistili, že svědek trpí slabou nemocí z ozáření.

"V posledních deseti letech se badatelé dovtípili, jaký je cíl mimozemských únosů: vytvoření kříženců mimozemšťana a člověka."
Patrick Huyghe: Polní příručka o mimozemšťanech


Fakta X č. 39

Zdroj: https://www.kpufo.cz/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě