Láska je pro nás ženy velké téma. Po lásce toužíme, stále ji hledáme… Někdy máme pocit, že partner by nás mohl milovat o něco víc… Jenže láska, kterou hledáme ve vnějším světě, nás nikdy nedokáže dlouhodobě nasytit.

Co je tedy skutečným klíčem 🔑 k tomu, abychom se cítily opravdu milovány?

🌸 Je to láska, kterou prožíváme v sobě. 🌸

🌸 Kterou cítíme samy k sobě, a díky tomu ji můžeme i dávat. 🌸

Už 20 let pracuji s lidmi v rámci seminářů a vím, že pro nás ženy je láska a skutečné přijetí sebe sama – svých pocitů – a úcta k sobě velké téma. Ne vždy jsme měly nejlepší podmínky k tomu, abychom tuhle schopnost v sobě rozvinuly. A přitom je láska naším nejsilnějším zdrojem.

Proto jsem vytvořila nový formát online programu LÁSKA JE TVŮJ ZDROJ, který můžeš snadno začlenit do svého života. A kde budeš mít moji podporu v reálném čase.

Kde spolu s Tebou budu procházet Tvou zkušenost a odpovídat na dotazy. Inspirovat Tě skrze videa. Zadávat Ti cvičení na doma. Budu Tě zvát do prožitku v transformačních meditacích, tak abys v sobě mohla objevit nové zdroje. A budeš mít úžasnou podporu dalších žen, které tuto zkušenost budou procházet spolu s Tebou.

Během 4 týdnů Tě provedu tím, abys:

🌸 více ctila sama sebe – své tělo a tvořivost;

🌸 narovnala a posílila vztah se svojí maminkou;

🌸 poznala a naplno využívala sílu svých emocí;

🌸 byla hluboce spojená sama se sebou. A hlavně: abys byla spokojená a šťastná sama v sobě.

Už se nemůžu dočkat, až společně začneme. Těším se na Tebe uvnitř programu! https://www.denisapaleckova.cz/kurzy-seminare/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě