Existuje mnoho svědectví o krystalech, které jednoduše zmizely z dohledu a to bez jakýchkoliv důvodů. Nelze je najít bez ohledu na to, jak moc a intenzivně jsou hledány, protože se dematerializovaly z fyzické sféry, aby dělaly svou práci v jemněhmotných tělech. Je to jakoby tyto krystaly implantovaly samy sebe do vaší aury, aby pomáhaly očistě, léčení a harmonizaci nebo aby pomáhaly přivézt do vašeho života jisté síly. Někdy se tito mizící umělci znovu objeví v materiální formě – často na stejném místě kde víte že jste je nechali nebo kde jste je několikrát hledali. Někdy pro ně není důležité, aby se znovu materializovaly, protože se permanentně usadily v aurickém poli. Pokud ano, netrapte se. Přesunuly se do vyšší frekvence a stále vám slouží prostřednictvím navyšování světelné síly kolem vašeho těla. V dematerializovaném stavu může krystal pomáhat v očistě mentálního a emočního těla a zapečetit díry v auře, které mohou způsobit přecitlivělost na negativní působení. Vědomé vyladění na krystaly které se dematerializovaly může posloužit k otevření vaší mysli do nezmanifestovaných realit, které existují za běžnou smyslovou vizí. Se světelnými silami dematerializovaných krystalů které pracují ve vašem energetickém poli může být započat proces osobní výuky umění dematerializace,…. pokud se na tento fenomén vědomě zaměříte.

Autor: Katrina Raphaell

Překlad: Taunia Atiriamin
www.slunecnabrana.euwww.martinachristova.eu

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu,www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png