Zdravím krásné ženy!
Jak se Vám dýchá v novém roce?

Blíží se nám velké setkání ve Žlutých lázních. Už jste pozvaly kamarádky, abychom mohly společně sdílet a zažívat krásné chvíle propojení? Pokud to tentokrát nestihnete, nevadí! Takováto setkání budou pravidelná, na duben dokonce chystáme zatím největší setkání vůbec. Sledujte náš web a facebook! Také nezapomeňte na další akce a pobyty, které pro Vás máme na tento rok připravené, mezi nimi je např. kurz Poslání bojovníka, který proběhne už na konci března.
Pro podporu Vaší očisty, tvoření a rozkvětu jsme pro Vás připravili zvýhodněný balíček na našem eshopu, ve kterém najdete úžasné spojení návodů pro duševní i fyzickou potravu – jsou to Eviny knihy Tajemství syrové stravy a Žena, která toužila být „silná” aneb syndrom české Amazonky.
Zůstaňte v proudu a nebojte se důvěřovat ve svou vlastní sílu a napojení. Článek o tom, v čem vězí největší ženská a mužská lenost Vám v tom pomůže.
Všechny si procházíme silnou očistou, nejste v tom samy! Nyní je čas na to, abychom si dovolily být zranitelnými, sdílely své emoce, navzájem se podpořily. Celé lidstvo se nyní nachází ve stavu povznesení a to se neobejde bez toho, abychom v sobě vyzrály vše zraněné, potlačené. Pro bezpečný průchod emocí studu, pro Vás Eva vytvořila obrazný návod. Pro podporu očisty na Vás čeká krátká audionahrávka na našem youtube.
Vše přijde ve správný čas.
Zůstaňte bdělé, milé ženy.

Setkání ve Žlutých lázních
23. 1. 2019

Tělo i duše
2 knihy za 1
Balíček

Největší ženská a mužská lenost
Článek

Kurz Poslání bojovníka
29. 3. – 31. 3.

Průchod emocí studu
(obrazný návod)
Článek

Povznesení už se děje. Jak se čistit?
Krátké audio


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png