Zdravím krásné ženy!
Jak se Vám dýchá v novém roce?

Blíží se nám velké setkání ve Žlutých lázních. Už jste pozvaly kamarádky, abychom mohly společně sdílet a zažívat krásné chvíle propojení? Pokud to tentokrát nestihnete, nevadí! Takováto setkání budou pravidelná, na duben dokonce chystáme zatím největší setkání vůbec. Sledujte náš web a facebook! Také nezapomeňte na další akce a pobyty, které pro Vás máme na tento rok připravené, mezi nimi je např. kurz Poslání bojovníka, který proběhne už na konci března.
Pro podporu Vaší očisty, tvoření a rozkvětu jsme pro Vás připravili zvýhodněný balíček na našem eshopu, ve kterém najdete úžasné spojení návodů pro duševní i fyzickou potravu – jsou to Eviny knihy Tajemství syrové stravy a Žena, která toužila být „silná” aneb syndrom české Amazonky.
Zůstaňte v proudu a nebojte se důvěřovat ve svou vlastní sílu a napojení. Článek o tom, v čem vězí největší ženská a mužská lenost Vám v tom pomůže.
Všechny si procházíme silnou očistou, nejste v tom samy! Nyní je čas na to, abychom si dovolily být zranitelnými, sdílely své emoce, navzájem se podpořily. Celé lidstvo se nyní nachází ve stavu povznesení a to se neobejde bez toho, abychom v sobě vyzrály vše zraněné, potlačené. Pro bezpečný průchod emocí studu, pro Vás Eva vytvořila obrazný návod. Pro podporu očisty na Vás čeká krátká audionahrávka na našem youtube.
Vše přijde ve správný čas.
Zůstaňte bdělé, milé ženy.

Setkání ve Žlutých lázních
23. 1. 2019

Tělo i duše
2 knihy za 1
Balíček

Největší ženská a mužská lenost
Článek

Kurz Poslání bojovníka
29. 3. – 31. 3.

Průchod emocí studu
(obrazný návod)
Článek

Povznesení už se děje. Jak se čistit?
Krátké audio


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě