Déjà Vu

datum 9. 10. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Určitě každý z nás zažil někdy v životě Déjà Vu, tedy situaci, ve které si řekneme, že tohle jsme už přece prožili.
Vědecká vysvětlení této situace se stále různí, my se však podíváme na význam duchovní.
Déjà Vu je naprosto vzrušující pocit znalosti. Pocit, že VÍTE. Jednu drobnou chvilku tak máte možnost zažít situaci, kdy jste tzv. "nad všemi a vším".

Ze spirituálního hlediska je pocit Déjà Vu ukazatelem, že jsme na správné cestě a vy sami chcete být právě tam, kde nyní stojíte.
Zároveň nám také ukazuje, že čas a prostor, jak jej známe, je určitou iluzí.
Vaše duše dlí v jiných sférách než je ta fyzická, ve které aktuálně žijeme. Déjà Vu je milníkem v naší cestě, kdy dosáhneme "požadovaného" bodu. I když můžeme zapomenout na plány, které jsme kdysi učinili, je právě Déjà Vu připomínkou, že jsme si před dávnou dobou vytvořili plán a jedeme podle něj.

Podle některých zdrojů může být Déjà Vu také ukazatelem toho, že prožíváme svůj život současně i v jiných sférách a světech a na moment se tyto světy spojily.

Dr. Michael Newton se ve svých pracích věnoval tomu, že naše duše, předtím než vstoupí do fyzického světa, žijí v určitých "rodinách". Takovéto rodiny tvoří tým, který se vzájemně podporuje, i když jsou některé z duší již v tomto světě a žijí svůj pozemský život. Sdílíme společné zájmy, jsme spoluhráči a plánujeme tak lekce, kterých chceme dosáhnout. Takovéto rodinné duše se na Zemi potkávají v rolích přátel, rodiny nebo třeba spolupracovníků a hrají tu "hru", která je nutná k naplnění našeho života.

Až tedy příště zažijete Déjà Vu, pak se na chvíli zastavte a potvrďte si ten okamžik. Věnujte pozornost tomu, s kým jste a co děláte. Uvědomte si, že jste dosáhli bodu na vaší cestě a můžete tak pokračovat dále, protože jdete správnou cestou a správným směrem.

www.cottagewitchapothecary.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico