Zdroj: Pixabay.com

Přesvědčení o své pravdě je intelektuální část mysli a inteligentní mysl ráda přesvědčuje ostatní o své pravdě. Dej svobodu ostatním, přijmi je takové, jací jsou a přijmeš sám sebe.

Svoboda není o lhostejnosti, ale o pochopení, o shovívavosti, o soucítění.

Svoboda je o přijetí všeho takového, jaké to je. O pochopení toho, že tu není nikdo mimo tebe, že vše, co děláš a myslíš si o druhých je jen tvoje.

Myslet přes obsah mysli znamená být v zajetí programů (naučených vzorců, myšlenek). Nemyslet, ale naopak nechat se dít samo, znamená vysvobození z obsahu mysli (od programů). A to je skutečná svoboda.

Ale není to o nekonání, je to o konání tady a teď z přítomnosti. Bez posuzování, bez hodnocení, bez očekávání, bez představ, ale o stavu tady a teď.

V tomto stavu dokonalého načasování a vedení v zájmu Celku, ve stavu přítomného okamžiku, se toho děje tolik, a přitom se nic neděje😊.

Dokonalost je v tom, uvidět každého jako jedinečný obsah mysli, který se děje sám, a není na nás jej soudit či hodnotit. Uvidět sebe skrz druhé a jako ty, kteří nejsou od nás odděleni, ale jsou námi jako vše projevené a vlastně i neprojevené😊.

Teď je zde hráno se slovy, takže na to pozor. Obsah mysli už by chtěl pochopit slova, ale o tom to není. Nic tu není sdělováno, o ničem tu není přesvědčováno, jen se tu děje psaní slov😊.

S láskou Terka
Zdroj: https://www.mujnaplnenyzivot.cz/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě