Defibrilace světa – zazní věta – Čechy jsou lidstva světla metla – mravní očista, navrácení lidskosti. Stanovení bytí a žití v pravých lidských hodnotách. Akrylovat disperzně. Což znamená, že hned na začátku se začíná pročištovat seskupení vládní, seskupení lidí ve všech okruzích. Vytvoří se tak pevná hnutí, seskupení, pevné vazy, o velkých rozptylech, jež budou odolné vůči vnějšímu nátlaku. Defibrilace projde světem. Defibrilace světa a čechy jsou srdcem, tepající součást tohoto dění. Vazy, jež se začnou spojovat, budou silné. Trump má čechy rád, bude s nimi spojený. Ve správný čas. USA pozná, jak smrt chutná. Ona ji vysílá, kdo co vysílá, také přijímá. Děj číslo jedna, jež ovlivní svět – Trump – Putin.
 Pan Zaorálek má plánek. Plánek ohledně vládního dění. To snad je jensnění, co on v hlavě si myslí, co nosí. Zaorálek se zatím lísá. Myslí si, že se mu na časy blýská. Zaorálek games hlásá, nad neúspěchy státu teď jásá. Chce se dostat do pozice, která by ho vyzvedla, učinit to, co vláda nesvedla. Tím chce získat důvěru, začít šířit pověru. Svět se zeptá, zda Trump ruku podá. Ruku on podá, ale podá ji tomu, komu má. Podá ji Rusku. Dva se spojí. Velké změny ohledně akcií se vyrojí. Ekonomika co nyní je, nebude. Kdo spoléhá nyní na akcie stálé, plete se. Akcie se budou měnit rychleji, než kdy dřív. Tam kde ženské ; jméno v akciích je ukotveno, tam dařit se bude. Začnou se hlásit vrazi, ti co byli největší a Občanovi sloužili. Začnou prsty ukazovat, na Trumpa ukazovat. Jak on chce vést tuto zem, když myslí na sebe jen. Trump všem ukáže. Trump dokáže, že v něm jiné síly jsou, které ho povedou. On dá lidem jistotu, života podstatu. Trump se začne zajímat, začne si s lidmi povídat. Obrátí se o 100procent, bude dobrý prezident. Situace se též zlepší s Rusy. Společně se domluví, ruce si podají. Skončí zbrojit, skončí války. Společně budou hledět do dálky. Rusy s Usa spojí se. Rozhádá se Unie. Anglie už hnije. Hnije pěkně od středu, tohle nepůjde v poklidu. Lid jde vpřed a pak zas zpět. Stejné vlny budou v toku financí. Všichni se musí připravit na nový krok – jeden lidský rok. Vzniknou velké nepokoje v zemích Unie. Unie se rozbije. Unie bojuje. Unie bojuje o své místo, není v ní čisto. Jde tam jen o jistou moc, být velmoc. Trumpovi se podaří staré vzorce roztříštit. Putina si oblíbí, světu se zalíbí. Povede svět lidí pět.
 Už se vše začlo dít, nikdo a nic nezměnínezmění okolností dění, vliv a chod života na planetě Zemi.
( metropolitní akcie USA – plus, výnos, HDP )Česká zem se raduje. Obrazy maluje. Korunu na duhu. Česká zem má srdce lví, to každému napoví, co se skrývá v této zemi. Je to radost , je to láska, která do celého světa sálá. Hlavní srdce v Praze je, rezonuje. Nastanou velké posuny, změní se i úlohy, pozmění se celý systém, bude se vládnout čistým srdcem. Vláda se musí vyměnit.Sýrie se začne lámat, temnota začne sebou mávat. Putin půjde do boje, udělá rozbroje. On na správné cestě je. Puká zem pod Sýrií jen. Přijde zvrat, obrat. Tam, kde zlo má kořeny a ztrácejí se lidské hodnoty, musí se ty kořeny ze Země vymanit. To je základ dohody. Nových dohod mezi stá ;ty. Chvíli potrvá, než dohoda velmocí se ustálí. Avšak Putin ví, co dělá, má střeliva, má děla, má vše, co potřebuje k útoku, aby začal se čistit svět a rozkvetl svět, jako květ. Ať děje se cokoliv, nelekejte se. Vše je v souladu s novým dějem a nastoleným světa řádem.

=

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png