15.5.2014 – Praha – LUCERNA – Velký sál.

Světová autorita v oblasti zdravého životního stylu, spirituality a osobního rozvoje povede poprvé v Praze 15. 5. 2014 ve Velkém sále Lucerny přednášku na téma „Budoucnost zdravého a úspěšného života”.
Deepak Chopra je uznávaný lékař, lektor, spisovatel a respektovaný odborník na holistický přístup k léčení. Napsal více než 75 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků, a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků. Deník New York Times označil 21 Choprových knih za bestsellery v oblasti beletrie a literatury faktu. Time Magazine vybral Deepaka Chopru za jednoho ze 100 největších hrdinů a postav století a označil jej za “básníka a proroka alternativní medicíny”.

Deepak Chopra ve své přednášce představí geniální kombinaci vlastního osobního rozvoje i otevření cest a možností pro více naplněný, šťastnější a zdravější život:

• objevíte nový přístup k holistickému pohledu na zdraví, který se zaměřuje na to, co nám schází – fyzicky, psychicky i spirituálně
• základním pilířem našeho zdraví je propojení mysli a těla a péče o jejich rovnováhu
• poskytne vám návod, jak můžete dosáhnout fyzického uzdravení, emocionální svobody a vyššího stavu vědomí
• zjistíte, že je v možnostech každého člověka žít obohacující, sebevědomý a plnohodnotný život – potřebujete odvahu, silnou vůli a vnitřní odhodlání.

Dr. Chopra vytvořil vlastní filosofii léčení, která propojuje tradiční východní léčitelské umění s tím nejlepším, co nabízí západní medicína. Úspěch v životě podle Chopry neznamená pouhé dosažení materiálních statků, představuje duchovní cestu, kterou se musíme vydat. Existuje východisko pro každý problém, ať už se jedná o ztrátu zaměstnání, finanční problémy, problémy ve vztazích, zdravotní problémy nebo duchovní dilemata.

Vstupenky jsou v prodeji na www.vstupenkov.cz


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png