Deepak Chopra, M.D.

je světově uznávaným průkopníkem integrativní medicíny a osobní transformace, zakladatel organizace Chopra Foundation a spoluzakladatel portálu Jiyo.com a střediska Chopra Center for Wellbeing. Časopis Time označil Dr. Chopru jako „jednoho ze 100 největších hrdinů a ikon tohoto století“.

Deepak Chopra je certifikovaným odborníkem na interní medicínu, endokrinologii a metabolismus, je členem organizace interních lékařů American College of Physicians, klinickým profesorem medicíny a veřejného zdraví na Kalifornské univerzitě v San Diegu, výzkumným pracovníkem v oborech neurologie a psychiatrie v Massachusettské všeobecné nemocnici, hostujícím profesorem na Kellogg School of Executive Management při Severozápadní univerzitě, hostujícím profesorem na Columbia Business School při Kolumbijské univerzitě a profesorem studií vědomí na kalifornské Sofia University. Webové portály The World Post a The Huffington Post označily Chopru jako 17. nejvlivnějšího myslitele na světě a jako vůbec nejvlivnějšího myslitele v oboru medicíny.

Deepak Chopra je autorem 85 knih, z nichž se 25 dostalo do žebříčku bestsellerů deníku The New York Times. Jeho kniha You Are the Universe: Discovering Your Cosmic Self and Why It Matters se okamžitě stala bestsellerem v žebříčcích deníků The New York Times a The Wall Street Journal.

Heal summit 2020 – Zaregistruj se zdarma!


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě