David Icke: O karanténě, COVID-19 a cíli pandemie

datum 31. 5. 2020

Zrušený facebookový učet, zrušený YouTube kanál. Bez vědomí Davida Icka s oficiálním vysvětlením, že šíří nepravdy. A to je jen začátek. Ale co když zveřejněné příspěvky obsahují důležité informace, které potřebujeme vědět? To posuďte sami, dokud máte šanci, a majitelé různých platforem nerozhodnou za Vás. Tento příspěvek je shrnutím témat karantény, COVID-19 a pohledu na pandemii podle informací Davida Icka.

Doba čtení 40 min.

Cesty k sobě


Přepis: David Icke: O karanténě, COVID-19 a cíli pandemie (1/2)

Video:

1/2

www.otevrisvoumysl.cz

2/2

www.otevrisvoumysl.cz

Nejsledovanější rozhovor všech dob s více jak 1,3 miliony diváky v jednu dobu. David Icke mluví o karanténě, jak jsme k ní došli, a kam to celé směřuje. V této první části se dozvíme o souvislostech předcházející dnešní pandemii, o tzv. „kultu”, který kontroluje dění ve světě, a jaké jsou jeho cíle.

Brian Rose: Sledujete London Real, jsem Brian Rose. Mým dnešním hostem je David Icke, anglický spisovatel, moderátor a řečník. Od 90. let je známý jako profesionální konspirační badatel. Nazýváš se vyšetřovatel toho, kdo a co skutečně kontroluje svět. Jsi autorem 21 knih a měl jsi přednášky ve více jak 25 zemích. Mluvíš živě až 10 hodin před velkými publiky. Plníš stadiony jako je Wembley Arena. Tento rok jsi tady potřetí, abys mluvil o pandemii covid-19 a globální karanténě, o rýsující se ekonomické krizi, zavedení nebezpečných technologií, potenciálním povinném očkování a porušení našeho základního lidského práva – svobody projevu. Davide, vítej zpět v London Real.

David Icke: Děkuji, Briane.

Brian: Nejprve chci oznámit, že vysíláme na naší nové platformě digitální svobody, což je nezávislý systém vysílání bez cenzury, který je od lidí pro lidi. Je dostupný exkluzivně na našem webu londonreal.tv. Všichni, co sledujete, tento odkaz sdílejte na všechny svoje sociální sítě. Zopakuji to – všichni, co sledujete, prosím, sdílejte tento odkaz na všechny svoje sociální sítě. Je to důležité. Požádejte svoje přátele a rodinu, aby nám dali 15 minut a pak se mohou rozhodnout. Davide, tobě a všem divákům jsem slíbil, že z této konverzace nebude nic vystřiženo, nic nebude cenzurováno, odstraněno nebo zakázáno. A že kdokoliv na světě se může podívat na celý rozhovor zdarma na londonreal.tv/live.

Díky štědrým příspěvkům více jak 25 tisíc lidí, také známých jako armáda London Real. Pokud se kdokoliv chce stát zakladatelem této platformy digitální svobody, můžete navštívit londonreal.tv/freedom a přispět, a bojovat s námi v předních liniích, abychom ochránili svoje lidská práva. London Real je platforma pro svobodu projevu od roku 2011. Davide, těším se na náš dnešní rozhovor. Chci všechny obeznámit s posledními událostmi.

Před 46 dny, 18. března, jsme s tebou vysílali náš první rozhovor roku 2020, kde jsem tě požádal, abys mluvil o pandemii koronaviru a krachu globálních trhů, kdy Británie ještě nebyla v plné karanténě. V této konverzaci jsi mluvil o konceptu problém – reakce – řešení, zpochybňoval jsi motivy Světové zdravotnické organizace, a varoval jsi před rýsující se společností Hunger Games.

Ta epizoda se ihned virálně rozšířila s více jak 10 miliony zhlédnutími od lidí po celém světě, kteří mají zájem, se dozvědět o odlišné verzi příběhu než od médií a vlády. Pak před 27 dny, 6. dubna, jsme vysílali druhou konverzaci 2020 přes YouTube, která se toho dne stala druhým největším živým vysíláním na světě, druhá za prezidentem USA Donaldem Trumpem. Se 65 tisíci souběžnými diváky, což bylo téměř 4x více než bylo předešlé vysílání, očekávali jsme, že ta epizoda dosáhne 40 milionů zhlédnutí, což by z ní udělalo největší video podcast v lidské historii.

O 30 minut později ta 2. epizoda byla z YouTube odstraněna a zabanovaná bez vysvětlení a komunikace. V té epizodě jsi mluvil o chybných diagnózách covid-19, a chybném určování úmrtí, pak o zavedení nebezpečných technologií, vakcinační agendě, ekonomickém totalismu a používání strachu k vojenským účelům. BBC další den o tom napsalo a naši zástupci v YouTube tě označili za popírače covid-19, a následně z našeho YouTube kanálu odstranili a zabanovali dalších 10 tvých videí a moje osobní vlogy.

Následoval Instagram, Facebook a Dropbox tím, že odstranili a zabanovali více našich videí. LinkedIn a Vimeo nám pak odstranili účet London Real ze své platformy bez vysvětlení. Ale my jsme se nezastavili a obě naše konverzace jsme nadále vysílali na našem webu. Dnes je tam stále máme. Zároveň naše technologická platforma byla terčem různých sofistikovaných útoků. Britský regulační orgán Ofcom, který má také na starosti vydávání licencí na 5G v Británii, cenzuroval vysílání naší první konverzace na London Live, což je televizní kanál, kterému jsme mnoho let poskytovali obsah.

Ofcom se vyjádřil, a cituji: „Představovalo to významné nebezpečí a riziko pro diváky.” V tu chvíli jsem měl dost. Věřím v základní právo – svobodu projevu. Usoudil jsem, že už se nemůžeme spoléhat na třetí stranu s naším vysíláním, a před 11 dny jsme začali s veřejnou sbírkou k financování platformy digitální svobody, která nyní vybrala více jak milion dolarů od více jak 25 tisíc lidí, kteří bojují za právo svobody projevu a svobody tisku. Velmi nám to dodalo sebevědomí v tom, co děláme.

Teď před dvěma dny, 1. května, ti zrušili účet na Facebooku za zveřejňování „dezinformací v oblasti zdraví, které mohou způsobit fyzickou újmu.” Reagoval jsi vyjádřením: „Vtipné na fašismu je, že je tak předvídatelný.” Včera, 2. května, ti odstranili účet z YouTube, protože „YouTube má jasné podmínky zakazující jakýkoliv obsah, který zpochybňuje existenci a přenos covid-19, tak jak popisuje WHO a NHS.” Tvůj kanál měl v době odstranění více jak 900 tisíc odběratelů.

Což nás přivádí ke dnešku, 3. květnu, naší třetí konverzaci, kterou nyní na naší nové platformě živě vysíláme více jak milionu lidí. Všechny diváky žádám, abyste tento odkaz sdíleli na svoje sociální sítě. Požádejte svoje přátele, aby nám dali 15 minut, a pak se mohou rozhodnout. Davide, budu upřímný. Tyto poslední tři týdny byly jedny z nejtěžších v mém životě. Byla zpochybněna moje reputace, můj byznys je v ohrožení, a každý den jsou potlačovaná moje lidská práva.

Je to také jedno z nejvíce posilujících období mého života. Miliony lidí z celého světa vyjádřili svoji podporu a v důsledku toho jsem se ještě více upevnil ve svém přesvědčení o základním právu – svoboda projevu a svobody tisku. Proto jsme tady a živě vysíláme. Davide, chci ti poděkovat za 30 let neúnavné práce a odhodlání pokračovat dál.

Teď mám pro tebe jednu otázku: Kde začneme?

David: Icke Vítej v mém světě, Briane. Než cokoliv řeknu, myslím si, že co jsi se svým týmem zvládl, je naprosto báječné. Protože přední linie, jak vím ze svých 30 let, co se tam snažím být, je velmi osamělé místo, a je to špička šípu, takže tam moc lidí není. Abys tam mohl být… nejprve musíš mít neustále otevřenou mysl vůči informacím, ale musíš mít neochvějnou kuráž. Kuráž, která říká: Postavím se za to, co považuji za správné. A nehledě na to, čemu jsem vystaven, budu nadále stát za tím, co považuji za správné.

Protože tady nebudu sedět a obhajovat se a říkat: „To o mně neříkejte. Jak to můžete říkat?” Je mi jedno, co o mě říkáte. Nechám je, ať oni se starají o mě. 30 let mého života tak nějak vedlo k této chvíli, k této době. V posledním rozhovoru jsem ti řekl, a někteří by to mohli považovat za chvástání se… řekl jsem ti: Jsem silnější než oni. A oni to ví. Pár minut po ukončení toho rozhovoru mi to akorát potvrdili. Máme je tady… tento kult, o kterém budu mluvit… který kontroluje mainstreamová média.

Není to v posledních pár týdnech o to zřejmější? Kontroluje Silicon Valley… vlastní ho. Vlastní korporace, vlastní bankovní systém, a přesto jeden rozhovor s jedním člověkem způsobil, že tato všemocná síla, co kontroluje tolik věcí, splašeně utíká, jakoby někdo křičel „Hoří!” „Odstraň mu ten účet tady, a tam a tady.” A co říkají, Briane? Říkají: „Jsi silnější…” jeden člověk, „než my jsme, a tak musíme zajistit, aby se to, co říkáš, nedostalo k lidem. Protože víme, jaké to má důsledky.” Vše je frekvence. Můj hlas je frekvence. Ulhanost, lži, podvody jsou frekvence. Pravda je frekvence… mnohem silnější frekvence. Oni ví, jakou sílu má šířící se pravda, protože lidé s ní rezonují. Pokud mají provést to, co nyní zažíváme, a mají kontrolovat miliardy lidí, musí kontrolovat jejich vnímání. Musí.

V situaci, v jaké se nyní nacházíme, jsme kvůli hromadnému lidskému vnímání. Součástí toho vnímání je: „Je zde nebezpečný virus, tak musím zůstat doma, protože autority se o mě starají a řekly mi, že musím zůstat doma, a když vyjdu ven, můžu chytit smrtelný virus. Bože… všichni zemřeme.” Takové vnímání umožňuje velkému počtu lidí, aby se vzdali své jedinečnosti a svobody, a zůstali u sebe doma, v domácím vězení, kdy hrstka lidí jim říká, co mají dělat. Druhé vnímání je: Vidím, že tu něco nehraje.

Ale jaké jsou následky toho, když o tom budu mluvit a zpochybňovat to? To vnímání „Jaké to má pro mě následky?” znamená, že spousta lidí, kteří si uvědomili, že něco není správně… a to je slabé slovo… k tomu se dostaneme… jsou také v domácím vězení. Tato dvě vnímání jsou důvodem, proč se tohle děje. Protože když rozebereš počet lidí, kteří za tím stojí, v každé zemi po celém světě, je to malinkatý počet… a to vysvětlím. Navzdory tomu kontrolují 8 miliard lidí.

V Británii je 66 milionů lidí… počet lidí, kteří ji kontrolují, je maličký. Vnímání a strach z následků tohle vše, co se děje, dělá možným, a ničí to nezávislá živobytí miliard lidí. Největší forma kontroly je závislost. Potřebuješ tohle, abys přežil, a kvůli tomuto ekonomickému Armagedonu, který jsme vytvořili, jsme my jedinou cestou, jakou to získáš.

A víš jak? Budeš dělat přesně to, co říkáme. To je dynamika, do které jsme se v rámci několika týdnů přesunuli. Musíme přestat s popíráním a uvědomit si, že nyní žijeme v globální verzi nacistického Německa. Ne, vůdci nemají jezdecké boty, nemají hloupý knír… ale struktura je stejná. Malinkatý počet lidí diktuje a řídí všechny ostatní. Tento rozhovor bude sledovat spousta lidí, pro které je tohle nové.

Teď jsem v podstatě v pozici, abych prošel sledem událostí, a mluvil o manipulaci z pozadí, abych jednoduše vysvětlil, jak malinkatý počet lidí dokázal vytvořit falešnou pandemii bez žádného viru a jak přesvědčil drtivou většinu lidí, že je tu virus, a že jsou v nebezpečí. A že vzdát se své svobody je pro jejich přežití zásadní.

Brian: Většina lidí má problém si vůbec představit, že žádný virus neexistuje, protože vidí fotky z New Yorku, vidí fotky z jednotek intenzivní péče, v novinách vidí čísla… vidí, jak o tom mluví prezident. Většina lidí by řekla: Davide, pochopitelně se něco děje.

David Icke: No něco se rozhodně děje. A lidé umírají. Ale… tu šokující reakci „Cože to řekl?“” lze vysvětlit, a dnes ji velmi jednoduše vysvětlím. Nejprve to uvedu pro lidi, kteří jsou v tomto nově. Je třeba pochopit určitý kontext, abychom mohli pochopit, jak k tomuto došlo. Nejprve… ve svých knihách v posledních 30 letech píšu o tom, že existuje… nazývám je kultem.

Existuje globální síť, která pracuje skrze tajné společnosti a doslova satanské skupiny, která zavedla strukturu, kterou vysvětlím… je prostá, musí být, jinak by nefungovala. Je to struktura řízení seshora dolů zasahující až do lokálních komunit. Co je třeba objasnit jako první… a jak to vysvětlím, současné události budou velmi jasné z hlediska toho, proč se dějí… je to, kam tento kult chce lidskou společnost vzít? Tohle se neděje v řádu týdnů, tohle se děje už hodně dlouho.

Proto lidé jako Aldous Huxley s knihou Konec civilizace a George Orwell s knihou 1984 byli schopni současné události předvídat, protože tohle bylo v plánu hodně dlouhou dobu. Pokud se dokážeš dostat do toho… řekněme interního kruhu, odkud se tento plán formuje, dokážeš snadno předvídat budoucnost. Protože pokud plán pro transformaci a směr lidské společnosti není zpochybněn, pokud lidé nepodniknou žádný krok, aby ho zastavili, tak se stane. Předvídáním plánu dokážeš předvídat budoucnost, protože ten plán se uskuteční, pokud nezasáhneme. A ten plán se uskutečňuje. Současné události představují obrovský krok v uskutečnění tohoto plánu. Kde tedy chtějí svět vzít? Už dlouho to popisuji a říkám tomu společnost Hunger Games, pochopitelně pojmenované po filmové trilogii.

Ten výraz jsem použil z toho důvodu, že to, kam chtějí svět vzít, a znovu zdůrazním, že tohle neříkám od počátku tohoto pandemického hoaxu, o tomto mluvím a píšu už desítky let… že tohle je plán. Společnost Hunger Games je navržená tak… představ si pyramidu… aby malá hrstka byla na vrcholu – dnes jim říkáme 1 %. Na spodku pyramidy je zbytek lidstva, v závislosti, v nedostatku, v chudobě, a znovu to slovo… v závislosti na 1 % těch nahoře. Závislí na prostředcích přežití. Mezi 1 % a zbytkem populace v této společnosti Hunger Games máš… nakonec chtějí, aby to byl policejně vojenský stát – spojení těch dvou.

Takže policejně vojenský stát, který vůli těch 1 % nahoře prosazuje ve zbytku populace, a brání populaci v tom, postavit se tomu 1 %. Celou tu dobu říkám, že nás tady chtějí vzít, a má to ještě další úroveň… jak už dlouho říkám, tato společnost Hunger Games bude kontrolovaná technologií. Mluvíme o fašistické, komunistické globální společnosti s přídavkem… že je kontrolovaná technologií, což z ní dělá to, čemu lidé říkají technokracie, která se definuje jako společnost, kterou nekontrolují zvolení politici… těch se chtějí zbavit… ale kterou kontrolují technokrati, byrokrati, vědci, zdravotní byrokrati, technokrati, inženýři, vědci, apod.

Tím směrem se velmi jasně posouváme, ale co potřebuješ víc než cokoliv jiného, pokud něco takového chceš uskutečnit? Musíš zničit nezávislá živobytí obrovského počtu populace. Protože zatímco si řídí svoje podniky a zaměstnávají lidi, a nezávisle fungují, vydělávají peníze, platí zaměstnancům, nepodaří se ti dát lidstvo do totality… na spodek té společnosti Hunger Games, do nedostatku, chudoby a závislosti na menšině.

Tato falešná pandemie, kterou vysvětlím, byla využita z mnoha důvodů, ale převážně z toho důvodu, aby zavřeli podniky… zejména malé podniky, které v obrovských počtech nepřežijí… velké firmy to zvládnou… chtějí, aby tato karanténa a zavření podniků bylo dostatečně dlouhé, aby zničili nezávislá živobytí obrovského počtu lidské populace. Na konci našeho prvního rozhovoru ses mě zeptal: Kam to směřuje? Řekl jsem: To, co udělají, je to, že tohle budou udržovat, dokud nedosáhnou bodu, kdy si řeknou: Nyní jsme dosáhli situace, kdy jsme transformovali lidskou společnost, zničili jsme nezávislá živobytí obrovského počtu lidí, a je to nezvratné. To je, čeho se drží. Uvidíš, že postupně z omezení poleví… to, co jim projde… a pak naplánují nové vlny „viru”, k čemuž se dostaneme.

A pak karanténu vrátí. Dále to souvisí s tím, že chtějí vakcinovat celou lidskou populaci, a k tomu se dostaneme později. A povíme si o téměř nepopsatelně extrémní úrovní psychopatie Billa Gatese. Tady chtějí vzít společnost.

Brian: Dobře, zeptám se na otázku. Proč by někdo, kdo je členem 1 %, např. Bill Gates, se stovkami miliard dolarů… řekněme, že 1 % jsou bohatí, mají nemovitosti, mají letadla, proč by chtěli víc?

David Icke: Protože… tohle je něco, k čemu bychom se měli dostat později, protože to mohu vysvětlit.

Ale tohle není o penězích. Tohle je o kontrole, je to o naprostém ovládnutí nejen… lidí ve fyzickém smyslu, ale ovládnutí jejich myslí a jejich vnímání, v konečném důsledku, skrze propojení jejich mozku s umělou inteligencí (UI), o čemž se už mluví, že bude možné do roku 2030. Tohle vše, co se děje dnes, jsou odrazové můstky k tomu cíli. A proč chtějí tohle? Proč? To je celkový obrázek. Podle mě by bylo lepší se k němu dostat později, jak budu mluvit o tom, kdo jsou tito lidé a proč to dělají, protože to zachází velmi hluboko.

Ovládají lidskou společnost… lidskou rasu. Později bychom se k tomu měli dostat, protože… je to zdánlivě bizarní, ale méně bizarní, když si uvědomíš, že tohle, co se děje dnes, jsme předtím považovali za bizarní. Ale pokud jde o to, kam chtějí společnost vzít… Jak nás tam vezmou? Jaká struktura jim umožňuje zvládnout něco takového jako tato globální falešná pandemie?

Vem si nadnárodní korporaci. Struktura je v podstatě stejná až na to, že namísto dceřiných firem v různých zemích, jde o sítě tajných společností a rodinných pokrevních linií. Máš ústřední bod, řekněme sídlo tohoto kultu, který funguje ve stínech. A řídí ze středu. V každé zemi máš dceřiné sítě tohoto kultu. Jejich práce v každé zemi je, kontrolovat politiku té země, vládu, vládní správu, kontrolovat tajné služby, armádu… dnes tomu říkáme hluboký stát… už na to máme slovo.

Píšu o tom desítky let… Lidé tomu říkají hluboký stát. Máš tyto sítě, které mají kontrolovat politiku, vládní správu, velké korporace, bankovní systém a finance, a média… vlastnit média, kontrola vnímání skrze kontrolu informací. Součástí těchto pyramidálních hierarchií s kultem na vrcholu je kontrolování zdravotnických systému v každé zemi. Kontrolování systému zdravotnictví. Kontrolování farmaceutického kartelu, oblasti konvenční medicíny.

Tohle se děje v každé zemi s ústředním bodem… říkám mu pavouk… odkud řídí… tak jako nadnárodní korporace řídí svoje dceřiné firmy, a všechny pracují na stejné agendě. Existují dvě techniky hromadné manipulace a kontroly mysli, které tento kult používá k prosazování své agendy. Jednu techniku jsem už dávno nazval problém – reakce – řešení, kdy tajně vytvoříš problém, a tvoje podplacená slepě poslušná média… což je v posledních týdnech o to zřejmější… použiješ k tomu, aby veřejnosti řekla verzi problému, které chceš, aby věřili, a chceš, aby veřejnost byla ve strachu, úzkosti nebo pobouření a říkala: Něco je třeba udělat. Co s tím udělají?

A ti, kteří tajně vytvořili problém a získali tu reakci, pak otevřeně nabídnou řešení problému, který tajně vytvořili, a za který obviní někoho jiného. Tato technika má další verzi, kterou jsem nazval: žádný problém – reakce – řešení. To je, když nepotřebuješ skutečný problém, ale potřebuješ, aby lidé problém vnímali. Příklad zbraní hromadného ničení v Iráku. Použili žádný problém – reakce – řešení, aby odůvodnili invazi do Iráku se všemi pokračujícími následky. Existuje žádný problém – reakce – řešení, pokud jde o lidmi způsobenou změnu klimatu, která je naprosto neobhajitelná, když se podíváš na fakta namísto propagandy.

A pak přicházíme k současným událostem, ke kolosálnímu a historicky nevídanému použití „žádný problém – reakce – řešení” ve formě globální pandemie. S tímto řečeným kontextem, jak to tedy dokázali? Vracím se ke skutečnosti, že každá země má svoji vlastní dceřinou síť kultu, jejíž práce je, prosadit agendu kultu, který je řízen ze středu, a tudíž ty různé dceřiné sítě mohou fungovat jako jeden celek. Navenek to vypadá, že jde o jiné země rozdělené hranicemi. Že tu jsou jiné rasy, politické systémy… Na úrovni kultu nejsou žádné hranice. Tohle je důležité pro pochopení.

Něco dalšího, co už desítky let říkám, než tohle celé začalo, je to, že vzorem pro globální orwellovskou fašistickou společnost… technokracii… je Čína. To, co dělají, a co udělali… píšu o tom ve svých knihách… v Číně už dlouho mají krutou a surovou diktaturu. To znamená, na rozdíl od západu… aspoň donedávna, teď už ne… kde museli slovy dávat najevo, že podporují svobodu, demokracii, apod., v Číně je to naopak: „To, co chceme, to uděláme.” Jednoduše tam byli schopni vytvořit a inkubovat společnost, kterou tento kult chce vytvořit po celém světě. Čína je technokracie.

Řídí ji technologie a technokraté. V čínských městech jsou miliony kamer rozpoznávající obličeje… a jak ukázaly dokumenty, mohou téměř kohokoliv najít během pár minut skrze tento systém rozpoznávání obličejů v reálném čase. V Číně je systém, který chtějí mít po celém světě. Zde je otázka. Co se stalo ze západu od spuštění této pandemie? Více a více se stává Čínou. To bylo celou dobu v plánu. Kde tato pandemie začala? V Číně. Začněme tedy tam. Jsme ve Wuhanu. Wuhan, jako severní Itálie, což bylo epicentrum jejich pandemie, je notoricky známý za své vysoké hladiny toxického vzduchu.

V důsledku toho tam obrovské množství lidí trpí na respirační plicní onemocnění… protože to tam dýchají. Najednou tedy kolem 200 lidí ve Wuhanu dostalo tohle onemocnění. Nejprve to spojovali s místním trhem a zvláštními věcmi, které lidé jedí. Ale jak dr. Andrew Kaufman, se kterým jsi měl tento týden rozhovor, a kterého už dlouho cituji, soudní lékařský výzkumník, který si sám čte původní studie, nečte si je z druhé ruky. Tak jak on řekl, čínské vládní orgány… já říkám tato síť kultu… se podívaly na tyto nemocné lidi a usoudily, na základě žádných vědeckých důkazů, že příčinou onemocnění je virus.

Odebrali tekutinu z plic asi sedmi lidí a zkoumali ji, aby zjistili, co v ní najdou. Našli genetický kód, kterému se říká RNA. Nenašli virus. Jak Kaufman říká, tento genetický materiál v žádném kroku nepročistili, aby se zbavili všech ostatních materiálů v kódu, a aby izolovali virus, o kterém tvrdí, že způsobuje tuto nemoc. Mohli by to udělat procesem filtrace, ale neudělali to. Skutečnost o tomto genetickém materiálu je ta, že se nachází v obrovském počtu lidí. Když ho začali testovat… a ten PCR test, kterým teď po celém světě testují „covid-19”, jak doktoři a vědci, kteří mají odvahu, říkají, že ten test nehledá přítomnost covid-19, ale hledá přítomnost tohoto genetického materiálu, který se nachází ve spoustě tělech, a proto tolik lidí testuje pozitivně… ale ne pozitivně na virus.

To, co se stalo v Číně, což byla první fáze, je, že na základě symptomů začali diagnostikovat tento „nový virus”, který nepročistili a neprokázali jeho existenci. Ve Wuhanu by určitě měli potíže, najít symptomy respiračních problémů, že jo? Tak jako všude jinde. Tak začali říkat, že za tato respirační onemocnění, která jsou ve Wuhanu běžná, nyní může tento nový virus… bez důkazu. Počet se začíná zvyšovat. Pak začali používat test, který nehledá přítomnost viru ale genetického materiálu, který má v těle spousta lidí, tudíž testují pozitivně. Pokud si vzpomeneš, byl kolem toho velký humbuk.

Během pár dní postavili nemocnice… „Pane bože, co se to děje… všichni umřou.” Když se na ta čísla podíváš teď, na počet lidí, kteří na ten virus v Číně údajně zemřeli, je dramaticky menší, než co nám říkali. Média to postupně začala nafukovat. „Může to přijít na západ.” Počet nakažených v Číně stoupal… „bože, všichni zemřeme.”

Pak se začal přesouvat na západ. Tohle je klíčové k pochopení celému podvodu. Reakce Číny na tento „virus” byla drakonická, nemilosrdná karanténa, lidé byli zamčeni doma, kde… se zdá… trpěli hlady, naháněli lidi z ulic domů… byla tam tato drakonická karanténa a co se stalo pak? Najednou počty nakažených začaly klesat. V době, kdy se ta věc přesouvala na západ, počty nakažených v Číně začaly klesat. Pokud nemáš virus, ale budíš dojem, že existuje, skrze diagnózy symptomů a test, který je naprosto zbytečný, protože nehledá přítomnost virus, pak máš kontrolu nad čísly.

Lidé v alternativních médiích mi říkají: Proč by to nebyl virus? Proč by prostě nevypustili biologickou zbraň? Pokud vypustíš virus, který je skutečný a je smrtelný, ve chvíli, kdy ho vypustíš, ztrácíš nad ním kontrolu. Potenciálně můžeš ohrozit spoustu lidí, které nechceš ohrozit. I když v jádru je vás malé procento, spoléháš na spoustu ostatních lidí v systému, aby tvoji vůli ve společnosti prosazovali. Tyto lidi nechceš ohrozit. Jinak přijdeš o kontrolu.

Ale pokud tvoříš iluzi viru, skrze počet případů se symptomy, které souvisí s jinými nemocemi, a skrze test, který pozitivně testuje na přítomnost genetického materiálu, který má spousta lidí v těle, a ne na přítomnost viru, a pokud budíš dojem, že spousta lidí na ten virus umírá, protože… a k tomu se dostaneme… říkáš doktorům, a spousta z nich to přiznala, že pokud mají pacienta s pozitivním testem na covid-19 neboli tento genetický materiál, který má spousta lidí, pak na úmrtní list musí jako příčinu napsat covid-19, i když pacient zemřel na rakovinu plic nebo srdeční chorobu, nebo pokud spadl ze schodů.

Ti, pro které je tohle nové, si řeknou, že je to absurdní… ne, tohle se děje, a tohle říkají odvážní doktoři. Vskutku můžeš vidět zákony a regulace… Například ve Skotsku je pravidlem, že když člověk testuje pozitivně na covid-19, jinými slovy na genetický materiál a ne virus, a během 28 dní ten člověk zemře, příčina na úmrtním listu musí být covid-19. Takto to podvádí. V Americe vidíme svědectví doktorů, kteří jsou nuceni psát covid-19 v pitevní zprávě. Nikdy během své kariéry tohle nezažili.

Říkají: Vždy se jen uvádí fakta. Ale doktoři z Kalifornie a New Yorku a ostatních místech říkají, že jsou nuceni uvádět tuto diagnózu. Ano. A mám otázku: Pokud je tu skutečný virus, musel bys v obrovském měřítku manipulovat čísly? Nemusel. S čísly musíš manipulovat, pokud je to podvod. Proto v souvislosti se změnou klimatu se manipulace s daty tak často odhaluje, protože nemají skutečný problém, tak musí manipulovat s daty, aby budili dojem, že je tu problém…

Stejně tak, jak nemají skutečný virus, musí manipulovat s daty, aby budili dojem, že virus existuje. Teď se vrátíme k Číně. Bylo naprosto zásadní… z důvodů, které budou zřejmé… když tato věc v Číně začala, aby čínský model reakce na tuto věc, což byla drakonická karanténa, se stal vzorem pro vyřešení této pandemie. To se okamžitě stalo… čínská fašistická vláda zavedla nesmírně krutá opatření.

Světová zdravotnická organizace (WHO) okamžitě oznámila… člověk jménem Tedros, generální ředitel WHO, který je na Gatesově výplatní listině už dlouho, řekl: Čína nám ukázala, jak se vypořádat s pandemií. Bill Gates vlastní WHO… je její druhý největší sponzor. První je americká vláda. Když si představíš tuto globální síť a její různé dceřiné složky, Světová zdravotnická organizace je jedna z předních organizací tohoto kultu. Byla vytvořena rodinou Rockefellerů. Nyní ji řídí Bill Gates, je to jeho osobní léno, v zastoupení kultu, protože Bill Gates je jejich agent, a tato síť také vlastní Silicon Valley. Vlastní Facebook, YouTube, Google, který oficiálně vlastní YouTube.

Podívejme se tedy na tato spojení. Světová zdravotnická organizace okamžitě řekla, že čínský model je způsob, jak se vypořádat s tímto virem. Protože všechny jejich případy nakažených a případy úmrtí velmi rychle dostali téměř na nulu. Absurdně rychle, pokud by to byl skutečný virus. Během pár dní tam postavili nemocnice… „Bože, všichni zemřeme!” Statisticky ta čísla ani nedávají smysl. I Trumpova vláda je zpochybnila, že není možné snížit tolik případů a tolik úmrtí. Není to možné.

Udělali to následovně. Jak manipulativně počet případů snižovali, stejně jako když je zvyšovali, tím, že respirační onemocnění způsobená různými příčinami přisuzovali tomuto novému viru, změnili způsob, jakým počítali čísla nebo prováděli diagnózy, a najednou případy onemocnění „novým virem” klesaly dolů. A ta čísla začala klesat zrovna ve chvíli, kdy ten údajný virus přecházel na západ. Takže kult vlastní Světovou zdravotnickou organizaci, která říká, že čínský model drakonických opatření je ten správný způsob.

Stejná Světová zdravotnická organizace, což je důvod, proč byla vytvořena, pak začala diktovat a řídit globální reakci na virus a jejich vzor je čínský model drakonické karantény. Teď se přesuneme do Silicon Valley. Co řekli v YouTube? Důvod, proč mi zrušili účet. Co řekli ve Facebooku? „Odstraníme cokoliv, co zpochybňuje oficiální verzi viru, kterou nám dala Světová zdravotnická organizace.” Světová zdravotnická organizace okamžitě celou věc s falešnou pandemií řídí, a říká, že se s ní musíme vypořádat jako Čína, a firmy v Silicon Valley, které vlastní stejný kult, co vlastní WHO, říkají, že budou cenzurovat kohokoliv, kdo zpochybňuje oficiální verzi WHO.

Takto ten kult funguje. Nemá žádné hranice. Najednou… vzpomeň si, co jsem říkal o dceřiných složkách v každé zemi. Jedna z hierarchických pyramid v každé zemi, kterou kontrolují, je zdravotnický systém. Dovol mi něco zdůraznit… Musíš napřímo kontrolovat jen málo lidí, abys mohl kontrolovat tyto pyramidy. Musíš kontrolovat jen lidi v pozicích, které určují politiky a pravidla v pyramidě.

Nemusíš vědomě kontrolovat velký počet lidí, stačí ti jen klíčové pozice. Například není náhoda, že lidé kolem Borise Johnsona v tmavých oblecích, kteří nikdy nebyli voleni, kteří říkají, že v Británii musíme zavést karanténu, téměř všichni z nich do jednoho mají finanční vazby s Billem Gatesem. Fauci a Birxová v Americe, kteří jsou poradci Trumpa v této pandemii, mají obrovské finanční vazby s Billem Gatesem. To stejné najdeš ve všech ostatních zemích.

Bill Gates… a postupně se můžeme dostat k důvodu proč… Bill Gates si koupil celý globální zdravotnický systém, zejména skrze Světovou zdravotnickou organizaci, kterou vlastní. Takže tyto pyramidy v různých zemích, v Americe, Británii, Kanadě, apod., ti, co je řídí, čili agenti kultu, říkají doktorům, sestřičkám a ostatním ve zdravotnictví, aby na základě symptomů diagnostikovali „covid-19”, který nikdy nebyl izolován, aby se prokázala jeho existence.

Najednou… lidé s respiračním problémem, nebo s chřipkou, kterou v tohle roční období normálně dostávají, najednou byli na základě svých symptomů diagnostikovaní, že mají covid-19. Co říkají, že jsou symptomy covid-19? Chřipkové symptomy, pro které je celá řada možných příčin. Ale nyní za vše může covid-19. Jak se to přesouvalo na západ a tohle vše začalo, to hlavní, co děsilo ostatní západní země, bylo to, co se dělo v severní Itálii. Severní Itálie je notoricky známá svým toxickým vzduchem a plicními onemocněními, tak jako ve Wuhanu. Úmrtnost v té oblasti Itálie v porovnání s ostatními oblastmi Itálie je obrovská… poslední čísla, co jsem viděl, jsou podle mě z roku 2018 z oblasti Lombardie, a ukazují, že toho roku tam zemřelo téměř 100 tisíc lidí.

Další oblast Itálie z pohledu druhé nejvyšší úmrtnosti za rok je Lazio s 57 tisíci úmrtími. Vidíš tedy, že v severní Itálii je spousta nemocných lidí. Najednou… co se předtím považovalo za respirační problémy, plicní onemocnění, a zápal plic, se najednou považovalo za covid-19. V důsledku toho… a média říkala: „Dívejte na Itálii, blíží se to k nám!” Vládní orgány v Itálii přiznaly, že jejich diagnózy covid-19 na úmrtních listech byly… použily slovo „štědré”.

Další věc… Italské úřady také přiznaly, a to stejné zjistíš po celém světě, že 99 % lidí, kteří v Itálii zemřeli na „covid-19” měli 1, 2, 3, 4 nebo více jiných vážných zdravotních problémů nebo to, co nazývají morbidity. V té oblasti Itálie byl neomezený potenciál pro diagnostikování a uvádění na úmrtních listech… což doktoři po celém světě přiznávají, že jsou nuceni dělat… počítání těch lidí, kteří umírali na jiné problémy. To mě přivádí k tomuto… to, co dělají, což je součástí podvodu, je to, že na úmrtních listech uvádí příčinu covid-19 u lidí, kteří zemřeli na jiné problémy. Někdy ani ne problémy, které by souvisely s respiračními problémy.

Otázka: To, co nám říkají: „Tento virus zabíjí staré lidi. Ti jsou nejzranitelnější. Mladí lidé se zdají být v pořádku.” Dobře… „Takže musíme ochránit staré a zranitelné lidi.” Kdo jsou ti zranitelní? Lidé s ostatními zdravotními problémy. Což jejich imunitu dává pod velký tlak, ale také jsou jiné nemoci, které jim mohou způsobit smrt. „Musíme je ochránit…” dobře. „Musíme tedy vytvořit karanténu. Zničit ekonomiku a životy miliard lidí, abychom tyto zranitelné ochránili.” Jak to, že staří lidé… v nesmírně velkém počtu, téměř všichni z nich… umírají na tento falešný virus a mladí lidé ne? Odpověď je prostá. Staří lidé mají spoustu ostatních problémů ohrožující jejich život. Mladí lidé nemají.

Pokud tedy tvoří iluzi viru, a oni ji tvoří, na základě tvrzení, že se jedná o covid-19, i když je to něco jiného, pak máš téměř neomezený potenciál tu iluzi vytvořit díky starým lidem s mnoha dalšími problémy ohrožující jejich život. Ale mladí lidé ty problémy mít nebudou. Jak bys mohl říct, že zemřeli na covid-19, když na nic neumírají? Máš tedy tuto mezeru… proto využili starých lidí, protože u nich máš možnost na úmrtním listu uvést falešnou diagnózu covid-19. Dělají to systematicky. Uvedu ti další příklad.

Nejen… a tohle se zjistilo, není to teorie. Nejen doktorům a sestřičkám říkají, že když u někoho zjistí covid-19 pomocí PCR testu, který netestuje přítomnost viru ale genetického kódu, který má spousta lidí, proto spousta z nich testuje pozitivně… že když u někoho zjistí covid-19 a ten člověk zemře na něco jiného, musíš na úmrtní list uvést covid-19. Odtud se objevují všechna čísla úmrtí. Jsou falešná! V Americe, kromě tohoto příkazu, mají systém zdravotního pojištění Medicare, a tohle přišlo od senátora státu Minnessota, který je doktor, Scott Jehnsen, který řekl, že pomocí

Medicare říkají nemocnicím, že mají nový systém vyplácení poplatků. Je následující. Pokud nemocnice někoho diagnostikuje s obyčejným zápalem plic, dostane 4600 dolarů. Pokud stejného člověka diagnostikují s covid-19 zápal plic, nemocnice dostane 13000 dolarů. A pokud mají pacienta s covid-19, a toho pacienta umístí na ventilátor, dostanou 39000 dolarů. Což vysvětluje důvod, proč doktor, jak už teď mnoho z nich, natočil video na YouTube. Je ve své nemocnici někde ve skladu a za ním jsou různé přístroje. Říkal: Říkají nám, ať na úmrtní listy dáme covid-19, i když lidé zemřeli na jiné věci.

A řekl: Tyto přístroje za mnou… které byly přikryté, tyto přístroje jsou kyslíkové přístroje, takže když někdo potřebuje kyslík, máme tyto neinvazivní přístroje, kdy někomu jen nasadíte kyslíkovou masku. Řekl: Když celá tato situace s covid-19 začala, bylo nám nařízeno, abychom tyto přístroje nepoužívali. Ale… a tohle jsou jeho slova… nechat pacienta se zhroutit, abychom ho rovnou dali na ventilátor. To je dalších 39 tisíc. Jde o to, že nejen se nařizuje doktorům, aby všechno přisuzovali covid-19, dokonce mají finanční motivace, to dělat… z jednoho případu potenciálně desítky tisíc dolarů.

Přenesli tento falešný „virus” na západ stejným způsobem, jak ho vytvořili v Číně. Hlavně skrze symptomy a pak začali používat PCR test, který jen zjišťuje přítomnost genetického materiálu a ne viru, a proto tolik lidí testuje pozitivně. Mimochodem, jen v rychlosti… dále tvrdí: Zdá se, že si lidé na tento virus netvoří imunitu. K tomu dvě věci. Zaprvé, to znamená, že jak dostaneme Gatesovu vakcínu, všichni musí být vakcinováni, i ti, co virus už měli, protože tělo si na něj netvoří imunitu. Proč si lidé netvoří imunitu na nemoc? Protože tu žádná nemoc není.

Jak si jejich tělo může na ni vytvořit imunitu, když neexistuje? Tak je znovu testují. A říkají: Znovu jste testoval pozitivně. No samozřejmě! Protože testujete na přítomnost genetického materiálu, který je součástí jejich těla, ne na přítomnost viru. Měli ale problém… potřebovali vzít čínský model karantény ke zničení nezávislého živobytí obrovského počtu lidí, ale protože virus neexistoval, nedokázali přijít s počty úmrtí. Proto dlouhou dobu během této tzv. pandemie, dokud čísla nezačala růst, protože lidé začali umírat kvůli karanténě, ne kvůli covid-19, počty úmrtí byly stejné jako ostatní roky. „Covid-19, covid-19!” Viděl jsem jeden skvělý graf, který ukazoval, že čísla covid-19 stoupala, ale počet lidí, kteří v jiných letech umírali na jiné problémy, tento rok klesal. Bylo zřejmé, co se děje. Jiná diagnóza.

Ale nedokázali přijít s úmrtími, aby odůvodnili, že se jedná o smrtelnou chorobu. Co tedy udělali, a co udělali se změnou klimatu způsobenou lidmi, což je to, na čem je to celé založené, je to, že vytvořili počítačové modely. Počítačové modely přišly od… řekl bych já… nechvalně proslulé organizace s názvem Imperial College z Londýna. A od člověka jménem profesor Neil Ferguson. Lidé, co pracují s počítačovými modely, říkají: Je nesmírně snadné je zmanipulovat. Protože ty modely zpracovávají to, co do nich vložíte. Pokud do nich vložíš určitá data, počítač je zpracuje, a dá ti odhad, který není pravdivý, ale je založený na datech, která jsi do něj vložil.

Důvod, proč ledovce tam stále jsou, a lidé z New Yorku na ulicích neplavou, je ten, že to vše bylo založené na počítačových modelech, aby ukázali to, co jsi chtěl, abys mohl zavést politiky a řídit směr lidské společnosti, a toho dosáhneš tím, co do těch modelů vložíš. Ten stejný podvod udělali s touto pandemií. Neměli mrtvé lidi k odůvodnění toho, že je tu smrtelný virus, tak řekli: Ne, teď neumírají, ale… za chvíli budou. Vytvořili tedy počítačové modely.

Pokud si vzpomeneš, Boris Johnson, kterého tito lidé teď naprosto vlastní… ale na začátku tomu odporoval. Boris Johnson je náš premiér. Britský premiér. Odporoval. Nechtěl zavřít školy… on fotbalové zápasy nezrušil, to samotná fotbalová liga, ne Johnson. Pak přišel profesor Neil Ferguson, který má neuvěřitelnou reputaci špatných odhadů, a oznámil svůj odhad na základě svého počítačového modelu. Podle něj by až půl milionů Britů mohlo na tento virus umřít.

Brian: Pamatuji si to. A všechny to vyděsilo.

David: Icke A že v Americe může zemřít až 2 miliony lidí. Protože jeho modely se použily v celém světě, nejen v Británii. Johnson okamžitě polevil. Najednou mu začali říkat: Pane premiére, jediný způsob, jak se s tím vypořádat, je čínský model. Fungoval v Číně, proto musíme zavést karanténu jako tam, abychom tento virus zastavili. Pokud to neuděláte, pane premiére, budete zodpovědný za všechna úmrtí. Pod stejným tlakem byl Trump v Americe, i když o Trumpovi bychom si mohli říct taky své. Tak se zavedla karanténa.

Zavedla se ve fázích… v každé fázi se více prohlubovala. Ale zavedla se. Dosáhli toho, co zamýšleli, což jsou dvě hlavní věci. 1. Zničit nezávislá živobytí miliard lidí. 2. V nějaké formě karanténu co nejdéle udržet, a pak lidem říct, tak jak Gates už řekl… zmínil jsem se, že je psychopat, že? „Normální stav se nevrátí, dokud všichni na světě nebudou očkovaní.” To jsou ty dvě hlavní věci.

Brian: Zeptám se tě… někteří lidé říkají: V Británii zemřelo 30 tisíc lidí, dalších 30 tisíc v Itálii, 100 tisíc v Americe… Boris Johnson dostal covid-19.

David Icke: Nedostal. Onemocněl.

Brian: Moje babička to dostala, 14 řidičů autobusu to dostalo… slyšíš od lidí příběhy, obvykle smutný příběh, jak někdo zemřel na covid-19. A pak máš další příběhy o vzteklých členech rodiny, kteří ví, na co jejich blízký člověk umřel, a kterému pak na úmrtní list dali covid-19. Ani netestují mrtvá těla. Klasifikují to na základě symptomů.

David Icke: Ano, ale také testují mrtvá těla, a pokud testují pozitivně na covid-19, uvedou to na úmrtním listu. Když se podíváš na čísla, než aby ses nechal rozhodit, nadechni se a zeptej se… odkud všechna ta čísla pochází? Pochází z toho, že jiné formy úmrtí přisuzují covid-19. Něco ti řeknu. Kdo všechna tato čísla globálně shromažďuje? Čísla, která používají média. K tomu se za chvíli vyjádřím… Je to americká organizace s názvem univerzita Johnse Hopkinse.

Šest týdnů předtím, než se ta celá věc v Číně rozeběhla, nadace Billa a Melindy Gatesových, světové ekonomické fórum, což je to 1 %, a univerzita Johsne Hopkinse prováděli simulaci… šest týdnů předtím… simulaci toho, jak by svět měl reagovat na koronavirovou pandemii. Na internetu jsou z toho videa. Jeden z hlavních bodů, o kterém se v této „simulaci” mluvilo… na internetu si ji můžeš zhlédnout…

Brian: To je Událost 201.

David: Ano. Jeden z hlavních bodů bylo, že to, co v případě této pandemie bude třeba udělat, o které tehdy nikdo nemluvil, je to, že bude třeba kontrolovat příběh, že je třeba zastavit lidi, co jsou proti očkování, zastavit lidi, kteří šíří informace oponující verzi WHO… Tohle vše tam říkali, protože šlo o přípravu na to, co se mělo stát, a klíčoví hráči věděli, že se to brzy stane.

Máš tedy karanténu a nyní ho co nejdéle udržuješ, abys zničil živobytí lidí. A co se stane? Ti lidé se stanou závislí na státu. Ve svých knihách už desítky let píšu o tom, že plán v této společnosti Hunger Games je, vytvořit hromadnou závislost tím, že lidem, kteří už nemají jinou formu příjmu, dáš to, čemu se říká garantovaný příjem. Takové množství, které akorát tak vystačí na přežití. Ale ten garantovaný příjem… předtím jsme o něj mluvili… bude mít podmínky.

Dostaneš garantovaný příjem, ale budeš dělat, co říká stát, jinak ho nedostaneš. Mimochodem, jak by sis jinak vydělával, když žádné práce nejsou? Teď máme papeže… kromě jednoho papeže, Jana Pavla 1. v roce 1978, který se zdál být upřímný člověk, který chtěl z Vatikánu odstranit svobodné zednáře… vydržel ve funkci 33 dní, což je v zednářství významné číslo. Ale zbytek papežů jsou součástí kultu. Papež František teď mluví o potřebě garantovaného příjmu.

Tohle vše je součástí společnosti Hunger Games. Směřují k tomu skrze tuto pandemii… pomocí kontrolování čísel… mimochodem, jak jsem říkal, univerzita Johnse Hopkinse se účastnila té dost věštecké simulace… což je stejná organizace, která shromažďuje všechna čísla, a říká ti, kolik je případů nakažených a kolik úmrtí. To celé je podvod. Což všechny děsí.

Přesně tak. Před týdnem jsem četl článek, kde někdo z Británie napsal, že jsme to se strachem přehnali, že teď lidi nemůžeme dostat ven z domů, i když jim dochází peníze, jejich podniky krachují, ale stále je nemůžeme dostat z domu, protože jsme to přehnali se strachem. Protože v plazí části našeho mozku je mechanismus přežití. Jakmile se mechanismus přežití aktivuje, přestaneš racionálně uvažovat, protože jen myslíš na to, že musíš přežít. Pokud tedy musím přežít tím, že zůstanu doma, a celý můj život se zhroutí, tak musím.

Mimochodem, pokud mi to pomůže přežít, budu souhlasit s jakýmikoliv drakonickými opatřeními, dokud budu věřit, že mi to pomůže přežít. Tohle je mechanismus přežití. Tito lidé nemilostně manipulují. Lidé se tak bojí, že umírají u sebe doma, než aby vyhledali lékařskou pomoc. Ano, a to mě přivádí k této věci. Média, bez kterých by se tohle nemohlo stát, jsou naprosto nechutná… vážně bych rád, aby členové mainstreamových médií po celém světě šli za svými dětmi nebo vnoučaty, podívali se jim do očí… uvidíte, jestli dokážete mít tu důstojnost tohle dělat. Protože tím, co děláte, ničíte jejich budoucnost.

Tím, že lžete veřejnosti. Tím, že přijímáte oficiální verzi všeho a bez váhání ji šíříte do světa, jakoby to byla pravda. Jsou to ti, co jásají, když lidem jako jsi ty nebo já zruší účty. „Jo! Zbavte se jich!”

Bez nich by to nebylo možné… Co se stalo, pokud si vzpomeneš, a stále se to děje… Jak se ta věc přibližovala… „Musíme zavést karanténu, a jeden z důvodů je ten, abychom nezatížili zdravotnictví.” Tak uděláme to, že zrušíme všechny operace, zrušíme konzultace, zrušíme diagnostikování. Musíte jít všichni pryč, zůstat doma v domácím vězení, abyste nezatížili Národní zdravotní službu (NHS). My na webu davidicke.com… a doktoři z celého světa to teď říkají… jsme zahlceni zprávami od lidí, kteří byli v nemocnicích, od některých sestřiček, co jsou v nemocnicích… a říkají… teď jsem na ulici narazil na člověka, který pracuje v nemocnici na JIPce, a ten mi řekl: Máte naprostou pravdu v tom, co se děje. Nemocnice nikdy nebyly tak tiché. Celá patra a oddělení jsou uzavřena. Propouští se sestřičky. Je to neuvěřitelné.

Proč by se to nestalo, když zaprvé, zrušili všechny ostatní operace, diagnózy a konzultace, což znamená, že v důsledku karantény zemře spousta lidí, kteří by jinak nezemřeli. Doktoři teď o tom začínají mluvit. Jeden doktor z Británie minulý týden řekl, že kvůli karanténě zemře spousta lidí. Viděl jsem doktora z Ameriky, co v televizi říkal, že kvůli pandemii se zrušilo 80 % operací mozku. Protože nemocnice po celém světě jsou v podstatě prázdné, doktoři v Americe a na dalších místech nemají práci, a proto vidíš, jak sestřičky a ostatní zaměstnanci nemocnic natáčí tančící videa s pozadím prázdných oddělení, protože nemají, co dělat.

Běžte se podívat na YouTube… pokud musíte. Podívejte se na videa, kde tančí sestřičky a ostatní zaměstnanci nemocnic, protože nemají, co dělat. Média zároveň mluví o tom, že nemocnice jsou naprosto vytížené. Člověk, co šel do nemocnice a na videu ukázal, že je prázdná, byl za to uvězněn. V Británii. Tohle je skutečný důvod, proč Britská vláda uspořádala týdenní hromadné tleskání veřejnosti v určitou dobu, aby poděkovali doktorům a sestřičkám z britské Národní zdravotnické služby.

To vše je psychologická hra… Tuto věc neiniciovali, aby pochválili doktory a sestřičky, ale aby udrželi iluzi, že nemocnice jsou vytížené. Nemocnice teď střeží ochranky. Návštěvníci nejsou do nemocnic pouštěni. Jsou situace, kdy malé děti umírají samy bez svých rodičů, kteří nebyli do nemocnice puštěni, aby byli se svým dítětem, když zemřelo, a to kvůli pravidlům covid-19. Jestli jsem někdy viděl příklad naprosté psychopatie, tak je to tohle.

Proč nechtějí návštěvníky? Protože by viděli, že je to podvod. Že nemocnice jsou zatraceně prázdné. Zatímco jsou prázdné, lidé, kteří by tam měli být a dostali léčbu a diagnózu, sedí doma a zaplatí za to svým životem. Nejvíce, co se mainstreamový zdroj k této skutečnosti přiblížil, a pak to vše zkazili, protože v článku napsali, že nemocnice jsou vytíženy… byl Dailymail. Publikovali článek o skutečnosti, že britská vláda skrze zdravotnictví utratila strovky milionů liber, aby převzala soukromé nemocnice.

Tohle byla zpráva o doktorech ze soukromých nemocnic, a tohle je doslovný citát od jednoho z nich: „Žádné pacienty neléčíme. Sedíme tady, brnkáme si prsty, a nemáme, co dělat.” Jeden z nich řekl: „Musím pacienty odmítat.” Jeden pacient, jak řekl, měl artritidu a každý večer bolestí plakal, dokud neusnul. Mohl mu akorát říct, ať si vezme prášky proti bolesti. Za těmito dveřmi probíhá hororová show. Skutečný zabiják lidí, v obřím měřítku po celém světě, nebude covid-19… žádný covid-19 neexistuje! Bude to samotná karanténa a její důsledky. A pak řeknou: Tyto odhady počítačových modelů, které způsobily karanténu… kdokoliv, kdo má všech pět pohromadě, by si uvědomil, že je to naprostá hovadina… Řeknou: Ty odhady se nestaly díky karanténě. Takto ten podvod funguje.

Pane Fergusone? Co Švédsko, kde nemají karanténu? Co Bělorusko? Co Tokyo? Podívejte se na jejich čísla. I když budeme brát v potaz podvod s diagnózami. A povězte mi, proč jsme museli mít karanténu, když nás srovnáte s pár zeměmi, kde karanténu neměli? Karanténa nikdy nebyla nezbytná, až na dvě věci. 1. Zničit živobytí velkého počtu lidí, aby se stali závislými na státu. A byli kontrolovaní. 2. Aby mohli říct: Pokud chcete normální stav, musíte se nechat očkovat.

Mimochodem… Pane Gatesi. Mohu mít otázku? Pokud jste virus neizolovali a nepročistili, abyste prokázali, že je to virus, a pak… tak jak by zdravotnický systém měl fungovat… a pokud jste ten izolovaný virus nepíchli do živého hostitele, který by dostal tu nemoc, kterou podle vás tento virus způsobuje, kromě dalších věcí, které vůbec neudělali… Pane Gatesi, pokud jste ten virus tedy neizolovali, jak na něj můžete vyvinout vakcínu? Další otázka: Pokud jste virus neizolovali, jak můžete testovat, zda ho lidé mají? Odpovědi na obě otázky: Nemůžete. Briane, asi v prvním rozhovoru, kdy jsme mluvili o vakcínách, jsem ti řekl, že vakcína už existuje. Vakcína už existuje.

Ta šaškárna s tím, že se snaží vyvinout vakcínu… Matt Hancock, britský ministr zdravotnictví, nedávno řekl: Začínáme vakcínu zkoušet na lidech. Během pár týdnů jsme dokázali to, co normálně trvá roky. To, co museli udělat… protože měli vakcínu od začátku. Neříkám, že lidi jako Matt Hancock… to je jen poskok. Ale kult to ví, že existuje. Gates to rozhodně ví. Protože vyvinout vakcínu trvá roky, a i tak způsobuje lidem velké škody, máš problém s důvěryhodností. Nemůžeš s ní přijít moc rychle, protože i někteří lidé, kteří nejsou proti vakcínám, si řeknou: Počkat chvilku. To bylo nějaké rychlé. Prý to mělo trvat roky.

Musíš tomu dát nějaký čas, ale tak málo času, kolik můžeš, než vakcínu představíš. To, co v té vakcíně je, se celou dobu připravovalo. Nemůžeš vyvinout vakcínu… já jim stejně nevěřím… ale nemůžeš vyvinout vakcínu na něco, co jsi neizoloval. Pokud je to ale podvod, abys to, co je v té vakcíně, píchnul do každého člověk na světě, tak nepotřebuješ vyvinout vakcínu na virus, protože to není záměr vakcíny. Záměr vakcíny je, dostat do lidí to, co se celou dobu plánuje.

Přepis: David Icke [Rozhovor 2/2]

Druhá část nejsledovanějšího živého vysílání rozhovoru. David Icke mluví o 5G, očkování a tajných silách, co kontrolují tento svět. Blíže se dozvíme o tom, jaké jsou cíle kultu, který kontroluje svět, co je naplánované, aby očkování proti koronaviru obsahovalo, a jakou roli hraje 5G. Nakonec to celé zakončí posilujícím vzkazem o lásce.

Brian Rose: Budeme mluvit o 5G, než přejdeme k vakcínám?

David Icke: 5G… My dva jsme o tom mluvili. Samozřejmě, že mainstreamová média to budou překrucovat. Je to jejich práce. Ale i lidé v alternativních médiích překroutili, co jsem řekl. Podle všeho říkám, že 5G způsobilo virus. No to by bylo těžké, ne? Protože říkám, že žádný virus tu není. Jak mohu tedy tvrdit, že ho 5G způsobuje? Nebuďte hlupáci. Když jsem v posledním rozhovoru o 5G mluvili, řekl jsem… zdá se, že ho Ofcom zakázali… To byl důvod, proč nás zakázali. O tom BBC psali, že YouTube udělal.

Že jsme spojovali 5G s koronavirem. To je, co říkali. Na základě toho nás cenzurovali na London Live a jedné rádiové stanici. Řeknu k tomu dvě věci. To je mimochodem jediná věc, za kterou lidi cenzurují. Ano, tak trochu… ale… Cenzurovali náš poslední rozhovor, jehož podstata byla, že tu žádný covid-19 není. Tak ho cenzurovali. Můj syn udělal rozhovor s dr. Andrew Kaufmanem, který říkal, že žádný covid-19 neizolovali a neprokázali, že existuje. YouTube ten rozhovor odstranil. Měl 300 tisíc zhlédnutí.

Společný jmenovatel mezi tím naším cenzurovaným rozhovorem a videem s Kaufmanem není 5G, ale to, že covid-19 neexistuje. Protože Kaufman 5G vůbec nezmínil. Když si vezmeš Ofcom… Ofcom je vládní cenzor, vládní regulační orgán. Řídí ho státní úřednice Melanie Dawes. Ofcom se zabývá vysíláním britských mainstreamových médií.

Ofcom je také velkým prosazovatelem 5G a rozdává smlouvy k nainstalování 5G přístrojů. Zatímco propaguje 5G, mainstreamovým médiím v Británii tvrdí: V žádné souvislosti se nesmíte bavit o 5G a covidu-19. Tím nám říkají, že tam nějaká souvislost je. Ale není to ta souvislost, že 5G tvoří virus, protože říkám, že tu žádný virus není… to je ten podvod. O 5G jsem řekl tohle: 1. Může vyvolávat symptomy podobající se těm, které tvrdí, že jsou symptomy covidu-19. Ale to zásadní, o čem jsem mluvil… a stojí za to, to znovu zdůraznit, je to, co 5G způsobuje na frekvenci 60 GHz.

5G působí na molekuly kyslíku, vstřebá se do kyslíku a mění tím podstatu molekul kyslíku… mění to, jak se v nich pohybují elektrony, apod. Následek toho pro lidstvo je takový, že tělo není schopno vstřebávat množství kyslíku, které by normálně vstřebávalo, když je v okolí 5G na 60 GHz. Doslova před dvěma dny jsem dopsal knihu. Nemohla vyjít v lepší dobu. V té knize cituji ženu jménem Leon Pugh. Je výzkumnice environmentální vědy a zastupuje několik organizací.

Začala se velice zajímat o účinky elektromagnetických polí, a nejde jen o 5G, všechna ta pole nás negativně ovlivňují, protože součástí lidského těla jsou i elektromagnetická pole. Kolem mozku máme elektromagnetická pole, mozek elektricky zpracovává informace a elektricky komunikuje s buňkami. Cokoliv, co je naruší, ovlivní lidi z hlediska fyzického zdraví a psychologického zdraví. Každopádně… Federální komunikační komise (FCC) v USA, kterou kult vlastní, což je důvod, proč se 5G zavádí bez regulací a testování, v roce 2016 oznámila… a oznámil to tehdejší šéf FCC, který předtím pracoval jako propagátor a lobbista pro telekomunikační průmysl, na který má nyní s FCC dohlížet…

O rok později v roce 2017 Leon Pugh oslovil rodič z Texasu, protože děti a zaměstnanci místní školy onemocněli záhadnou nemocí. Bylo zřejmé, že to nějak souvisí se školou, protože když byli mimo školu, cítili se lépe. Až do takové míry, že učitelé začali mít hodiny venku. Protože uvnitř školy se cítili špatně. Leon tohle dlouho studovala. Zašla na facebookovou stránku školy a hledala fotky, které by jí daly jakýkoliv náznak jakékoliv nainstalované technologie, která něco vyzařuje.

Viděla jeden z těch WiFi vysílačů, který se lišil od všech, které předtím viděla. Říkala, že měl na sobě větší mřížku, což ji upozornilo, že by to mohlo být 5G jako experiment před plošným nasazením. Říkala, že 5G generuje mnohem více tepla a proto je v přístroji třeba větší prostor pro chlazení. Povídala: Uložila jsem si ty fotky a jsem za to ráda, protože další den byly všechny pryč. Pak řekla, že narazila na veletrh Samsungu, kde propagovali svoje nové produkty.

Tam si všimla něčeho podobného… jakýsi nově vypadající WiFi router. Viděla fotku toho, jak ten router vypadá uvnitř. Namísto dvou čipů, které měly předtím, jeden měl 2,45 a druhý 5-5,8 GHz. Byl tam třetí čip s 60 GHz. 60 gigahertzů. Což je frekvence, která mění podstatu kyslíku. Telekomunikační průmysl otevřeně mluví o tom, že 60 GHz takto působí na kyslík. Neříkají, že ti brání ve vstřebávání optimálního množství kyslíku do těla a krve, ale mluví o jeho přínosech… z nějakého důvodu, když tyto 5G frekvence působí na kyslík, dokážou vysílat spoustu různých paprsků… frekvencí… do stejného prostoru tak, aby se navzájem nerušily. Pro ně je to skvělá technologie, protože podle nich se jedná o dokonalou frekvenci, na které používat 5G.

Protože lidé tak mohou používat spoustu různých přístrojů bez rušení. Ale kult se na to dívá tak, že tato technologie má vliv na množství kyslíku, který lidé dokážou vstřebat, což jim dává obrovskou moc k tomu, ovlivňovat zdraví populace. V New Yorku byl doktor, který pracoval na jednotce intenzivní péče, a z toho, co vím, už na jednotce intenzivní péče už nepracuje kvůli tomu, co řekl… natočil video ze zoufalství… YouTube ho odstranilo, lidé ho znovu nahrávali… V tom videu řekl: Bylo nám řečeno, abychom se připravili na tuto nakažlivou nemoc a virus covid-19, ale to, co vidím, není nakažlivá nemoc.

Je to něco, co jsem nikdy předtím neviděl. Vidím plíce lidí v takovém stavu, který byste očekávali, kdyby letěli v 10 km ve vzduchu a kabina letadla se odtlakovala a přišli by o kyslík, nebo kdybyste někoho dali na vrchol Mount Everest bez aklimatizace, což znamená žádný kyslík. V takovém případě by jejich plíce takto vypadali… jde o nedostatek kyslíku. Slyšel jsem to i od ostatních lidí.

Brian Rose: Ano, tento týden jsem mluvil s dr. Buttarem, který říkal to stejné. Že to vypadá jako výšková nemoc.

David Icke: Ano! Co je výšková nemoc? Do těla se nedostává dostatek kyslíku. V posledním rozhovoru jsem tedy řekl, že vzhledem k této interakci a účinku na molekuly kyslíku, a účinku na vstřebávání kyslíku do lidského těla, když jsi v oblasti s frekvencí 60 GHz, tohle je třeba zvážit jako jednu z možností, proč momentálně malé množství lidí zažívají tyto neobvyklé příznaky nedostatku kyslíku, které doktoři nedokážou vysvětlit.

Promítl bych to… Netvrdím, že 5G způsobuje virus… žádný virus není. Ale říkám, že 5G je třeba seriózně prozkoumat ve vztahu s tímto problémem nedostatku kyslíku, kterého jsou doktoři svědci. Během karantény… a to je další důvod, proč cenzurují lidi, co mluví o 5G… zatímco jsou lidé v domácím vězení a říká se jim, že jejich podnikání není nezbytné, zdá se, že po celém světě je nesmírně nezbytné nainstalovat více a více 5G vysílačů.

Elon Musk posílá satelity na orbit, které budou z nízké nadmořské výšky vysílat 5G na Zemi. Každým týdnem tam posílá více satelitů. Chce tam mít nakonec 42 tisíc satelitů! Už má povolení na desítky tisíc. Jak se tato technologie 5G rozšíří… Další poznatek o 5G a obecně o tomto celém „chytrém systému”… Současně se používá jen velmi málo 5G přístrojů.

To je velmi zásadní poznatek. Čím více přístrojů používáš, tím více se tvoří komunikačních paprsků, což znamená, že prostředí, ve kterém lidé žijí, se čím dál více zaplavuje frekvencemi 5G. A to musí mít velký vliv na zdraví a psychiku. Protože 5G nemá velký dosah a nešíří se dobře skrze pevné objekty, znamená to, že antény, co tyto frekvence vyzařují, musí být blízko sebe na každé ulici. Proto teď zavádí tolik satelitů. Jejich plán je, zmírnit… o tomto jsem mluvil v našem jiném rozhovoru.

Zmírnit omezení karantény, ale co nejméně, co jim projde, a pak chtějí přinést další vlny tohoto „viru”. „A je zpátky!” A protože se vytvořil precedent karantény, namísto postupných opatření dojde k okamžité karanténě. Řekl bych, že prozatím to dělají tím, že manipulují s diagnózami a příčinami na úmrtním listě, a testy.

Ale čím více 5G se nainstaluje, tím více může ovlivnit zdraví lidí, a čím více přístrojů se začne používat, tím extrémnější budou tyto 5G frekvence v našem prostředí. Mají další způsob, jak lidé mohou onemocnět, a pak řeknou, že je to další vlna nebo další virus. Jejich plán je tento… Vyvolat další vlny a předtím, než „vakcína” bude připravena, protože pak řeknou: „Situace je tak vážná, že vakcína musí být povinná.” A pokud nepřinutíme všechny… jen v Británii jsou zákony, které lidi nutí očkovat… bez vakcíny nebudete moct vyjít z karantény. To je jejich záměr.

Brian Rose: Co mohou lidé s 5G udělat? Každý den mi chodí zprávy typu: Briane, máme obavy, ale nevíme, co s tím dělat. Co mohou lidé udělat?

David Icke: Ideálně by se velké množství lidí shromáždilo a řeklo: Tohle si nenecháme líbit. Vypněte to. Protože za tím stojí kult. Jedna z věcí, na kterou v posledních dekádách poukazuji, je… původně jsem to nazval technologická podrealita, kterou plánovali, a nyní tomu říkají chytrá síť… mají pro to název.

To znamená, že vše je připojeno na internet… včetně lidského mozku nakonec skrze UI… a nebude to za tak dlouho, pokud věříš, co říkají agenti kultu v Silicon Valley. Záměrem je, vytvořit… mají pro to jméno, které to vlastně shrnuje.. vytvořit oblak. Technologický oblak kolem planety. Nás k němu chtějí napojit. Samotní pracovníci z Googlu říkají, že tohle je v plánu. V podstatě bychom se napojili na UI (umělá inteligence), UI nahradí naše myšlenkové a emoční procesy… to už také říkají. Říkají, že jakmile se umělá inteligence napojí na lidský mozek… a mluví o roku 2030… pak UI bude dělat více lidského myšlení, dokud lidské myšlení, jak ho známe, bude zanedbatelné… jejich slova. Na orbit se posílají satelity… Elon Musk a ostatní, ale on je ten hlavní.

Brian Rose: Nedávno zveřejnil tweet: „Musíme se vrátit do práce!”

David Icke: Ano, no… ať už se vrátíme do práce, nebo ne, jeho satelity budou vyzařovat 5G frekvence na Zemi. Pokud vytvoříš tento oblak, tuto, řekněme, technologicky vytvořenou WiFi realitu, která by byla založená na 5G… aby to fungovalo, potřebují aspoň 5G, proto se zavádí bez testování. Ví, že kdyby ji veřejně testovali a studovali, nikdy by se neschválila, protože je smrtelná… zejména kumulativně smrtelná. Pokud chceš vytvořit tento oblak a všechny k němu připojit, potřebuješ, aby 5G bylo všude v každém rohu planety.

Proto na orbit posílají desítky tisíc satelitů. Jakmile k tomu dojde, lidské myšlení, jak ho známe dnes, nebude existovat, protože za nás bude myslet UI. Do této doby museli manipulovat a kontrolovat informace, aby mohli manipulovat vnímání a tím manipulovat chování. Chování pochází z vnímání a vnímání pochází z přijatých informací.

Proto probíhá taková cenzura, čímž kontrolují informace, tím vnímání a následně chování, jak je během této karantény tak zřejmé. Ale konečným cílem je, aby ani nemuseli manipulovat vnímání, protože bude přicházet přímo od UI. Co v podstatě dělají, je, že připravují… tohle je dost relevantní, a k důvodu se dostanu… připravují lidi na psychologické úrovni, aby se spojili s přístroji… souvisí to i s vakcínami, k čemuž se dostanu. Aby se spojili s přístroji… když se umělá inteligence spojí s mozkem, spojuje tě s přístroji.

Chtějí, aby lidé měli vztahy s přístroji, a nechtějí, aby lidé měli vztahy s lidmi. To, co teď dělají.. pokud tomu rozumíš, je to velká psychologická hra… všechny ty přístroje jako Amazon Echo a Siri, tito osobní asistenti… teď dávají osobní asistenty do aut. Vyrábí se panenky připojené na internet, se kterými si hrají děti. Co dělají? Přistupují k přístrojům, jakoby to byli lidé. Lidé mluví k těmto osobním asistentům, jakoby to byli lidé. Stále více jsme svědky tohoto spojení…

Pokud má dojít k fyzickému spojení, nejprve je třeba psychologické spojení, které povede k fyzickému. Tudíž chceš tuto interakci s přístroji a interakci s umělou inteligencí, jakoby to byl člověk. Samozřejmě spousta lidí, zejména ti mladí… jejich hlavní vztah není s člověkem, ale s mobilem. S umělou inteligencí. To, co v těch mobilech je, tvoří závislost. Protože tito lidé jsou psychopati. Víc než psychopati… No a k čemu došlo během karantény? Lidé od sebe byli rozděleni.

Řeklo se lidem, že se mají navzájem sebe bát. Co je skrytým motivem klimatického kultu a Rebelie proti vyhynutí a podobných lidí za hoaxem lidmi způsobené změny klimatu? Že lidé jsou nebezpeční. Lidé jsou otřesní. Teď tu máme karanténu a společenské rozestupy, a říká se… lidé jsou nebezpeční. Můžou být nakažení? Před pár dny promluvil jeden akademik, jmenuje se myslím Dingwall z univerzity v Nottinghamu. Je akademikem v organizaci, která skrze jinou organizaci radí vládě ohledně karantény a vědě za ní. Dingwall řekl: Tato věc s tím, že máme od sebe udržovat rozestup 2 metry, byla celá vymyšlená.

Není vědecky podložená. Na jeho úrovni v pyramidě se bude jevit, že to bylo jen tak vymyšlené. Ale nebylo. Proto společenské rozestupy dvou metrů se nezavedly jen v Británii, ale to stejné mají v Indii a po celém světě, protože je to centrálně řízené. Tento rozestup nemá lidi ochránit před nějakým zatraceným virem, oni ví, že tu žádný virus není, ale aby lidi udrželi rozdělené. Když jsi dělal rozhovor s dr. Andrew Kaufmanem, mluvil o rouškách a o tom, že díry v rouškách jsou tak velké v porovnání s velikostí částeček virů že… a tohle je moje analogie… je to jako, použít síto k zastavení vodní vlny. Projde skrz… je to nesmysl. Ale k čemu ty roušky jsou? Pokud ty a já máme na sobě roušku, nevidíme na svoje obličejové výrazy. Nedochází k žádné lidské interakci.

To je jeden z důvodů, proč chtějí karanténu co nejdéle protáhnout. Chtějí lidi rozdělit. Proč zavřeli bary a hospody? Ve Švédsku to neudělali. Proč zavřeli bary, hospody a podobné podniky? A proč říkají, že když zmírníme opatření, tak bary a hospody budou muset zůstat zavřené? Protože jsou to místa lidské interakce. A oni chtějí lidi od sebe rozdělit. Je to naprosto psychologická hra. To celé je založené na psychologii. Když teď přejdeme k tématu vakcín… naposledy jsem říkal, že to, co v té vakcíně bude, bude mít škodlivý účinek na lidské zdraví, což pak budou moct využít k zavedení dalších opatření, ale to zásadní… proto chtějí očkovat úplně všechny… tohle je ta zásadní věc.

Ve vakcínách budou nanotechnologické čipy… a zapomeň na mikročipy, jak je známe… říká se jim chytrý prach, nanoboti… tohle jsou malinkaté nanopřístroje, nejen čipy, ale přístroje, a záměrem je, tyto nanopřístroje dostat do těla. Tyto nanopřístroje se pak začnou rozmnožovat a měnit tělo. Změní ho z biologického těla, na které jsme zvyklé, do více syntetického těla.

O tom je ta celá agenda transgenderismu. Protože syntetický člověk, kterého v další fázi plánují vytvořit, nemá mít žádný způsob rozmnožování, To je důvod, proč počty spermií u mužů po celém světě prudce klesají dolů. Dělá se to systematicky. Proto se muži vytlačují na okraj… muži nejsou potřeba a ženy nejsou potřeba v této další fázi, kde ještě nejsme. Protože další člověk, kterého chtějí vytvořit, bude synteticky biologický člověk, který nebude mít možnost, se rozmnožovat a nebude muž nebo žena.

A to, co dělají zejména u dětí, je, že je na to připravují. Proto transgender hnutí přišlo z ničeho nic a najednou je všude. A nemůžeš o něm nic říct. Tohle je plán. Zmást pohlaví… kolik dětí je dnes zmatených o svém pohlaví? Nikdy předtím nebyly… Zmást pohlaví… nakonec to vede ke spojení pohlaví. Všechno tohle spolu souvisí.

Jak jsem ti to řekl v posledním rozhovoru, narazil jsem pak na rozhovor se ženou jménem Celeste Solum. Celeste Solum je interní informátorka, která pracovala pro FEMA – Federální agenturu pro zvládání krize v USA, která ze 100 % patří a je řízena kultem. Když prezident USA oznamuje nouzový stav… a tohle mám už dávno ve svých knihách… spustí se určitá řada událostí, což agentuře FEMA dává obrovskou moc v řízení věcí. To je, co v Americe dělají.

V pozadí vše řídí FEMA… řídí zdravotnictví, vše. Celeste pracovala pro FEMA a jedna z věcí, na které pracovala, byla příprava na pandemie. V rozhovoru, který je stále na internetu… a na svém webu davidicke.com mám pro diváky London Real balíček s řadou videí související s tím, o čem mluvím, a její video je jedno z nich. Ona začala mluvit o tom, co tato vakcína bude obsahovat. Bylo to úžasné, protože to stejné jsem říkal já v našem posledním rozhovoru.

Řekla, že plánem jsou tyto nanočipy v tom, co nazvala gel… a mluvíme o nano úrovni… popisovala ho jako DARPA gel. DARPu odhaluji už desítky let. DARPA je technologicko-vývojová paže Pentagonu. Financuje všechny technologické společnosti ze Silicon Valley, aby vyvíjely technologie, které budou prosazovat agendu kontroly populace. CIA mají verzi IQT v rámci které financují technologické společnosti. Tito lidé stojí za Silicon Valley… Izrael je za tím také z velké části, ale tito lidé stojí za Silicon Valley. Proto všechny současně cenzurují lidi, kteří se až moc přiblíží pravdě. Protože ve výsledku to jsou složky tohoto vojensky-zpravodajského komplexu.

Proto veškerá data a informace, které každou sekundu tyto firmy ze Silicon Valley od lidí získávají, míří pak do DARPA, Pengatonu a sítě tajných služeb. Vše je propojené jako velká síť. Celeste říkala, že tento DARPA gel bude obsahovat mikročipy. A že jakmile se vnese do těla, tyto mikročipy se rozmnoží. Tvrdí, že jejich úkolem, pomocí neustálého rozmnožování, je změnit podstatu těla. Proto tuto vakcínu chtějí dostat do každého muže, ženy a dítěte na Zemi. Jedna z věcí, kterou tyto nanočipy a nanoboti v těle udělají, je ta, že nás napojí na tuto technologickou podrealitu… tento oblak. A my se doslova staneme terminály této reality.

Elon Musk od FCC, organizace spadající pod kult, během karantény dostal povolení, nainstalovat v USA milion pozemních antén, které budou napojené se satelity, které posílá na orbit, které budou na Zemi vyzařovat 5G. Tito nanoboti v těle budou dělat to stejné a budou pomocí této chytré sítě kontrolovatelné, která není založená jen na 5G, protože už teď mluví o 6G a 7G. Nyní se nacházíme v situaci, kdy si musíme přiznat pár věcí. 30 zatracených let se tohle snažím lidem vysvětlit.

Smáli se mi, uráželi mě, a… nevadí mě to. Jen chci dostat pravdu ven, aby moje děti a vnoučata nemusely žít ve světě, ke kterému se každou hodinou přibližujeme. Ale snažil jsem se o tom mluvit… Musíme začít nacházet určitou vyzrálost a musíme čelit situaci, v jaké se nacházíme. Nyní žijeme v globální verzi nacistického Německa. Nacházíme se ve fašismu. To, co YouTube, Facebook a Google dělají, tím, že odstraňují informace a videa lidí, z žádného jiného důvodu, než že zpochybňují oficiální verzi kultu, kterého jsou součástí… tohle se děje jedině ve fašistických nebo komunistických režimech.

Dva doktoři z Kalifornie… a to stejné se stalo i ostatním doktorům… vystoupili na tiskové konferenci, kterou natáčela místní maintreamová média, na které vysvětlovali, že čísla nedávají žádný smysl… i když přijmeš, že je tu virus, tak čísla z hlediska úmrtnosti nedávají smysl. Říkali, že šance, že zemřete na covid-19, i když se pak podíváš, jak se manipuluje s úmrtními listy, v Kalifornii byla 0,03 % nebo nějak tak. Malinkatá. Říkali, že karanténa není odůvodněná. Ne, není. Karanténa má jen zničit živobytí velkého počtu lidí a vytvořit hromadnou závislost. To video velmi rychle mělo 5 milionů zhlédnutí, protože tohle jsou věrohodní, inteligentní, racionální lidé.

YouTube to video smazal. Z žádného jiného důvodu, než že uváděli jiný příběh. To se děje jen ve fašistických a komunistických režimech. Generální ředitelka YouTube Susan Wojcicki, Larry Page a Sergey Brin, kteří řídí Google, Mark Zuckerburg, který řídí… jaký to vtip… Facebook… jsou agenti fašismu. Jsou to asistenti fašismu. Musíme na tyto lidi poukázat, protože přesně to jsou. A musíme čelit faktu, že tady se nacházíme. A abychom si řekli… podívejte, nás je skoro 8 miliard a jich jen hrstka.

V Británii je nás 66 milionů a kontroluje nás malý počet lidí. V Americe je 325 milionů lidí… a malinkatý počet lidí kontroluje těch 325 milionů lidí. Vidím, jak se z toho můžeme dostat… ale jedině pokud se přestanete podřizovat těmto psychopatům a řeknete: Tohle si líbit nenecháme. Budeme žít tak, jak si sami vybereme, a ne tak, jak nám říkáte. Ve Skotsku je imbecilní žena jménem Nicola Sturgeon, kterou bych nepustil volně ani do domu z lega, která přikazuje lidem ve Skotsku, jestli mohou vycházet ven, co mohou dělat, jaká bude karanténa… co je to ta ženskou?! Slýchávám, že Skoti jsou nezávislí.

Dobře… Kde je ta nezávislost? Kde je?! Když této ženské dovolujete, aby vám přikazovala. Pokud se nepřipravíme a neřekneme: Nenechám se už omezovat důsledky. Nebudu nedělat to, co vím, co je správné, protože zvažuji, jaké to bude mít pro mě důsledky. Pokud tohle neuděláme, svět, ve kterém budou žít naše děti a vnoučata… ani to ne… svět, ve kterém budou žít i lidé relativně staršího věku, udělá z Orwellova světa téměř umírněnou verzi světa v porovnání se světem, ke kterému směřujeme.

V průběhu let jsem psal a mluvil… a byl za to zesměšňován… o skutečnosti, že tento svět byl infiltrovaný sílou, která není lidská. Když si prostuduješ starověké kultury a starověké příběhy v různých světových kulturách, tak jak jsem udělal, najdeš společný motiv. A to, že lidskou společnost manipuluje nelidská síla.

A tyto kultury v dávných časech, které se vyvinuly nezávisle na sobě, přišly se stejným příběhem. Mluvil jsem se šamany, původními obyvateli Austrálie, a Indiány a mnoha ostatními dávnými kulturami… všichni té síle říkají odlišně, samozřejmě, ale mluví o stejné síle. Když se podíváš na islámskou verzi toho, čemu říkají džin, a podíváš se na gnostickou verzi toho, čemu říkají archóni, zjistíš, že popisují stejnou sílu, která manipuluje lidskou společností.

A co tato síla dělá… protože funguje za hranicemi našeho frekvenčního pásu, který je velmi úzký… to, co dokážeme vidět v porovnání s tím, co existuje, je mizivé procento. Jako bychom žili ve velmi úzkém televizním kanálu. Tyto síly fungují za hranicemi toho frekvenčního pásu… proto je nevidíme. „Pokud tu jsou, proč je nevidíme?” Když posloucháš Rádio 1, proč neslyšíš Rádio 2? „Jsou na jiných frekvencích.” Přesně tak, proto ty síly nevidíme.

Ale ve frekvenčním pásu, ve kterém fungujeme, kterému říkáme lidský svět, mají síť, a práce této sítě, v zastoupení této tajné síly fungující za hranicemi našeho frekvenčního pásu, je manipulovat lidským světem. Tyto pokrevní linie, což jsou částečně nelidské a částečně lidské… jsou kříženci. Rozmnožují se mezi sebou, protože se snaží udržet ten, řekněme informační kód. Kdyby se začali… představ si softwarový program. Spojíš jednu naprogramovanou část programu s druhou do takového křížence, ale pokud ten program spojíš s odlišným programem… symbolické pro rozmnožování s obecnou lidskou rodinou… ten původní program se rozředí. V podstatě zmizí.

Proto musíš… když použiji technickou analogii… podobný software musíš propojovat s podobným softwarem. Odtud pochází modrá krev. Královské pokrevní linie, pokrevní linie bohů a tyto nesmysly o božském právu pochází ze skutečnosti, že tyto konkrétní pokrevní linie jsou v našem světě zástupci této nelidské síly. Dlouhou dobu to bylo zřejmé, protože jsme měli královské rodiny a aristokracii.

Celá ta myšlenka: „Jsme odlišní.” Ano, jste. Ale jak lidé začali odmítat otevřenou královskou kontrolu, tyto pokrevní linie přešly do světa tmavých obleků. Přešly do politiky, do bankovního systému, médií, podnikání, apod. Ale oni… tyto pokrevní linie, kteří se mezi sebou rozmnožují… Bible, a já nejsem křesťan, ale Bible, zejména Starý zákon, obsahuje spoustu příběhů popisující tuto sílu stejným způsobem jako všechny ostatní kultury.

Bible těmto hybridním pokrevním liniím říká Nefilim. A mluví se v ní o padlých andělech… to vše jsou symbolické výrazy pro tuto síť, která v zastoupení nelidské síly usiluje o absolutní kontrolu nad lidskou společností. Děje se to už dlouho… nyní se blížíme závěrné fázi, která vždy bude technologická, protože takto získáš kompletní kontrolu nad lidmi.

Tyto sítě, tento kult ve svém jádře jsou tyto hybridní pokrevní linie, které představují nelidskou sílu. Jak se objevují tyto různé příběhy o tom, že různí bohatí a slavní lidé se účastní satanských rituálů, a všechny ty příběhy o pedofilii a zneužívání dětí, doslova… stále dodnes… obětují lidi, zejména děti, svým bohům… a v knihách vysvětluji, proč to dělají… V minulosti bylo přijatelné tohle dělat veřejně. Dělali veřejně různé obětní rituály. Jak lidstvo více vyzrálo, už to nechtělo dělat.

Teď se to jen děje v utajení, což je důvod, proč ve svých knihách odhaluji, že v tom má prsty spousta lidí… včetně britské královské rodiny. A Gates je v tom také? Nebo je tím kontrolován? A co Trump? Povím tohle… o Gatesovi bych rád mluvil. Když se podívám na Gatese… a řekl bych lidem, aby si našli videa s Gatesem a podívali se mu do očí. Není v nich život. Jeho oči jsou mrtvé a jeho oči se nikdy neusmívají. Kdykoliv se podívám na Gatese, hlavou mi projde myšlenka, že je biologickou UI. Protože nemá vůbec žádnou lidskou energii. Je jako robot. Jeho oči jsou mrtvé… není v nich žádný život, světlo nebo láska.

Chápu proč, protože je zatracený psychopat. A vysvětlím proč. Tohle funguje tím způsobem, že v podzemních základnách, kterým se říká DUMBs – vojenské základny hluboko v podzemí – a dalších více než přísně tajných výzkumných zařízeních, se vyvíjí tato technologie, která je nezbytná k naprostému uvěznění lidstva skrze technologii. A tato zařízení jsou vždy v obrovské míře napřed v čemkoliv, co je dostupné veřejnosti. Obrovsky napřed. Proto Aldous Huxley se svou knihou Konec civilizace z roku 1932 mohl popisovat věci, které tehdy ani nebyly možné.

Proto George Orwell mohl ve své knize 1984, která vyšla 1948, popisovat technologii, jako tele obrazovky u tebe doma, které tě neustále natáčí, což teď chytré televize dělají… a to byly první verze chytrých televizí… byli schopni tyto věci vnímat, protože tato technologie, která je utajená, je obrovsky napřed před veřejně dostupnou verzí této technologie. Ve svých knihách cituji lidi jako Rockefellerova informátora z roku 1969, který detailně popsal, jak se svět změní, a ve všem byl detailně naprosto přesný. Jedna z věcí, kterou v roce 1969 popisoval, byl internet. V roce 1969 popisoval internet. Nám se říká, že internet byl objeven až v 90. letech.

Je vždy daleko pozadu… tedy daleko napřed před technologií, která je dostupná veřejnosti. Proč? Protože v procesu vývoje a zavádění sofistikovanější technologie, jako teď, kdy se snaží vytvořit systém kompletní lidské kontroly, nejsou v něm žádné mezery… Všimni si, že nejsou žádná zpoždění nebo mezery, kdy by lidé seděli znudění a čekali na nějakého podivína v garáži, aby vyvinul další úroveň kontroly. Prostě se bez čekání zavádí… proč? Protože ta technologie už existuje a čeká se, než se zavede, aby to vypadalo jednotně.

Teď se vrátím ke Gatesovi… Protože tato technologie nepochází od podivínů z garáží… možná nějaké okrajové věci ano, ale mluvím o těch hlavních systémech kontroly, tato technologie pochází z podzemních vojenských základen a ostatních tajných projektů. Potřebují krycí příběh a krycí lidi, aby vysvětlili, odkud ta technologie pochází.

Kult má tedy svoje agenty, svoje poskoky… někteří z nich jsou větší poskoci než jiní… a oni hrají roli v zavádění různých technologií. Mluvím o hlavních technologií zásadních pro systém kontroly. A jako nastrčené osoby jsou velmi bohatí. Ale, dohoda je taková… Ty budeš stát v čele zavedení této technologie, jakoby se vyvinula náhodně a staneš se velmi bohatým. Ale, obrovské množství toho bohatství musíš investovat do prosazování agendy kultu ve jménu filantropie.

Proto máš tyto bezcitné, psychopatické miliardáře, kteří zakládají nadace. „Ten Bill Gates je tak milý. Dívej, má nadaci a daruje peníze charitám.” Jen se podívej, co ty charity dělají. A zjistíš, že financuje agendu kultu. Ať je to Monsanto… Jeho hlavní specializace… každý z nich má jinou roli. Jeho hlavní specializace jsou vakcíny a manipulace zdravotnictví. Ale zejména vakcíny. Proto založil organizaci Gavi, což je vakcinační aliance, do které na začátku vložil 750 milionů dolar k propagování vakcín.

Za chvíli se k tomu vrátím v souvislosti s touto Gatesovou vakcínou, kterou plánuje očkovat celý svět. Pak máš lidi jako George Soros, který se stal nesmírně bohatý, protože je finančník. To je tvůj byznys… tedy býval, ale víš o něm. Jak inteligentní musíš být, abys vydělal obrovské jmění, pokud víš, kdy se trhy zvýší a kdy klesnou? Protože ti, co je zvyšují a klesají, ti o tom řeknou. Nemusíš být vůbec inteligentní… vyděláš velké množství peněz.

Soros vydělal velké množství peněz, ale… tohle je dohoda… musí velké množství z těch peněz investovat do prosazování agendy. Soros má nadaci Open Society. Naposledy, co jsem se díval, do ní investoval už 32 miliard dolarů. Skrze ni manipuluje revoluce lidí, co nejsou revoluce. Výrazně se angažuje ve financování hromadných migrací, což je další část agendy. Financuje celou „probuzenou” oblast transgenderismu, politické korektnosti, apod.

Také změnu klimatu. To je tedy jeho. A funguje to následovně. Gatesova specializace od kultu je: proočkovat svět. Nejen proočkovat svět, ale dát lidem čipy. Tato aliance Gavi, za kterou stojí, a Ted Ross, šéf Světové zdravotnické organizace, kterou vlastní Bill Gates, byl členem představenstva Gavi, kterou řídí Bill Gates. Ve knize, kterou jsem právě dopsal… 85 % té knihy jsem napsal před pandemií a karanténou. Když si ji lidé přečtou, budou v šoku, protože vše, co v ní píšu, že tento kult chce, se teď kvůli pandemii děje.

Celé se to nesmírně urychlilo. Tato Gavi a Gates vyvinuli tzv. kvantové tetování. Píšu o něm na začátku knihu s tím, že chtějí označit každé dítě… jako ve třetím světě… aby digitálně věděli, jestli byly očkované. Kvůli této pandemii a tomuto falešnému viru nyní říkají: Jo, tohle musíme zavést. Potřebujeme způsob, jak poznat, kdo je očkovaný.

Budou mít technologii, která pozná, pokud jsi nebyl očkovaný. To je jejich záměr. Gates o tom mluví. Máme tu Billa Gatese, a nenazývám lidi psychopaty jen tak, ale protože to jsou zatracení psychopati. Tento muž, Gates, ví, co se děje. Ví, že tu žádný virus není, a s velkou radostí zavede a protlačí zavedení čínského… a jsme tu znovu… čínského modelu reakce na virus, která doslova vedla k úmrtí a zničení… a kvůli karanténě jsme o úmrtí ještě toho moc neviděli. doslova úmrtí a zničení miliard lidských životů. Gates to rád udělá. Protože psychopati nemají empatii, takže nic necítí, nehledě na to, co způsobí.

Gates pak může říct, jak říká nyní: „Tato karanténa nemůže skončit, dokud všichni na světě nebudou očkovaní.” To jsou jeho slova. Kdo další tento týden přišel s „novými” počítačovými modely, a říká: „Karanténu musíme mít, dokud nepřijde vakcína.”? Profesor Neil Ferguson, jehož modely vedly ke karanténě. Člověk, jehož spoustu operací a projektů financuje Bill Gates.

Tento člověk je doslova psychopat. Položme si otázku. Tento člověk je prodejcem softwaru. Technokrat. Zbohatnul na Microsoftu, který je mimochodem velmi důležitý pro tuto celou technologickou realitu. A tento člověk najednou… řídí celý globální zdravotnický systém. Cože?! Říká lidem: Nemůžete pokračovat ve svém normálním životě, pokud nebudete očkovaní vakcínou, kterou musíte dostat. Lidi! Jsou vás miliardy! Co děláte?! Necháte si nařizovat tímto člověkem? A co to je za člověka?

Je to nezvolený technokrat, což je přesně způsob, jakým má být řízená společnost Hunger Games… nezvolenými lidmi, technokratickými diktátory… Co jsem právě v souvislosti s Billem Gatesem popsal… jak lépe bys mohl popsat technokratického diktátora? Co lidé musí udělat… To je ta otázka. Co máme dělat? Co lidé v souvislosti s Gatesem musí nejprve udělat, je to, aby se zeptali, proč tento muž je schopen nařizovat miliardám lidem, tak jak teď dělá, a nenechat si to líbit.

Existuje velmi příznivá věda… já a ostatní lidé tyto informace o Gatesovi zveřejňují… a mělo to svůj efekt. Když Gates cokoliv na internetu řekne, je tam odpor. Lidé začínají vidět, co je zač. Ale musíme naléhat, aby naše životy neřídil tento psychopatický technokrat jménem Bill Gates. Z hlediska toho, co musíme udělat…

Vzkaz o lásce a otevřeném srdci

Možná to bude znít ezotericky, ale je mi to jedno. Tohle je proces, kterým jsem sám prošel. Mohl popsat jen svoji zkušenost. Pokud vše zpracováváš skrze svoji hlavu a svoje břicho čili emoce, nejprve budeš velmi náchylný ke strachu, a strach zmrazuje… strach znamená: „Budu dělat, jak se mi říká. Podvolím se.” Hlava ti dá každý důvod, proč bys neměl nic podniknout. Protože ona si pokládá otázku: Jaké jsou pro mě důsledky, když tohle udělám?

Tady v hrudi máme další bod vnímavostního… vnímavostního napojení… Mluvím o tom… a tohle říká i mainstreamová věda, že žijeme v úzkém frekvenčním pásu, kterému se říká viditelné světlo. A ten pás je nesmírně úzký… je to až směšné. Viditelné světlo je jediný frekvenční pás, který vidíme. Vizuální svět je v tomto úzkém pásu.

Za hranicemi toho pásu je nekonečno… nekonečno vědomí, reality, toho všeho… Ale my jsme zaseknutí na tomto jednom televizním kanálu. A hlava je na ten kanál napojena. Hlava vše vnímá skrze pět smyslů, které jsou napojené na ten kanál. Pokud vše zakládáš jen na pěti smyslech, budeš vnímat jen tento kanál a bude to to jediné, na základě čeho budeš vnímat realitu. A psychologickou hru, kterou kult hraje, je ta, že zmanipulovali lidi, aby vnímali jen skrze pět smyslů, což je v podstatě jejich hlava.

Aby naše vnímání izolovali v tomto úzkém frekvenčním pásu, a pak kontrolovali informace, které skrze ten pás přijímáme, to znamená kontrolování médií, firem v Silicon Valley, kontrola vzdělávání, což je indoktrinace. Takže naše vědomí izolují v tomto úzkém pásu a pak to izolované vědomí programují vnímáním reality. Tohle je lidský svět. Kvůli tomuto naprogramovanému vnímání jsou lidé… ne všichni… ale drtivá většina lidí je předvídatelná. Říkám jim „škatulkoví lidé”. Cestuji po světě… tedy cestoval jsem… vidím různé kultury, ale v určitých situacích lidé reagují stejně. Je to jako program… je to softwarový program. Ale tady uvnitř hrudi se nachází vír. Na východě mu říkají čakra neboli světelné kolo, protože na energetické úrovni tak vypadá.

Tohle je skutečné duchovní srdce. Má vliv na fyzické srdce, ale tohle je skutečné srdce. Jak si lidé spojují lásku se srdcem… ta láska nepochází z fyzického srdce, ale pochází z tohoto duchovního srdce. Co je láska? Lidé si myslí, že láska je: „Miluji tě, drahá.” To je jedna úroveň lásky. Ale láska je mnohem víc. Láska vždy udělá to, co ví, že je správné. Nehledě na… ve skutečnosti ani nezvažuje důsledky. Protože zvážit důsledky by znamenalo, zvážit, že neuděláš to, co víš, že je správné.

A láska… srdeční napojení, co tě dostane mimo tuto pěti smyslovou realitu, kde získáš přístup k ostatním úrovním vnímání, které ti dají mnohem větší pochopení reality, kterou prožíváš. Když funguješ jen skrze pět smyslů, jsi v tomto úzkém světě a jsi z tohoto světa. Když funguješ ze srdce jsi fyzicky v tomto světě, ale jsi z mnohem širšího světa z hlediska svého vnímání reality, kterou prožíváš. Když lidé prožijí otevření srdce, najednou se dívají na stejný svět, který viděli předtím, ale teď vypadá úplně jinak.

Ty a já jsme to zažili. Říkáš si: Tohle není ten stejný svět. Protože tvoje vnímání, tvoje perspektiva toho, na co se díváš, se rozšířila. Takže odpovědí je láska. Ano, když si otevřeš srdce, není to jen láska ve smyslu, v jakém lidé vnímají lásku. Láska v tom smyslu byla celá překroucena. Aby ses k tomu přiblížil, musíš použít slova jako bezpodmínečná láska. Podíváš se na situaci a řekneš si: Co vím, že je tady správné? A uděláš to. Žádné zvažování: A jaké to má pro mě důsledky?

Samotná otázka naznačuje, že zvažuješ, že neuděláš to, co víš, že je správné. A láska v tom skutečném smyslu by tohle nikdy neudělala. V posledních 30 letech, nehledě na to, co na mě hodili… a neříkám, že jsem nějak výjimečný. Kdokoliv má tu schopnost, protože všichni jsme projevem toho stejného, tudíž všichni máme stejný potenciál. Nepodíval jsem se na situaci a neřekl: Pokud tohle řeknu, budou mě urážet. Pokud to řeknu, zesměšní mě.

Protože… věříš, že je správné říct, co chceš říct nebo napsat? Ano. Tak to udělej. Když se podíváme na dnešní situaci, tato láska by si neříkala: Jaké to má pro mě důsledky? Řekla by: Co vím, že bych měla udělat? A prostě to udělá. Mohu ti říct ze své dlouhé zkušenosti, že dělat to, co víš, že je správné, není tak obtížné, jak si myslíš, že je. Když jsem byl brankářem, profesionální fotbalista, nejhorší pro mě bylo, sedět v šatně a čekat na nástup, protože myslíš jen na to, co by se mohlo pokazit. Většinou vše bylo pořádku.

Zjistil jsem, že dělat si obavy z důsledků je to, co nás uvězňuje a zotročuje. Chtějí, aby ses bál důsledků, abys nedělal, co víš, že je správné. Ale když to prostě uděláš, uvědomíš si, že to nebylo tak těžké, jak sis myslel. Získáš z toho nesmírné uspokojení a sebeúctu, protože si řídíš svůj vlastní život, svoji realitu a činy. A nenecháš nějakého psychopata nebo hlupáka v tmavém obleku, aby řídil tvůj život za tebe. Nyní se nacházíme v této neúprosné situaci, kdy máme tu volbu.

Nebo budeme pokračovat v tom, že nám tito idioti a psychopati, kteří řídí svět, budou řídit životy, do té míry, že přicházíme o svá živobytí, a kolik lidí přijde o dům, protože nebudou moct splatit hypotéku a nájem? Jak dlouho v tom budeme pokračovat? Tato láska by řekla: Už ani další zatracenou sekundu! Tohle je nesmysl, je to absurdní. Proč to tedy všichni děláme? Kvůli tomu, co jsem řekl na začátku. Strach z viru, který neexistuje, nebo strach z důsledků, když si uvědomíš, že je to podvod. Láska se zbaví obou strachů. Vím to z vlastní zkušenosti. A víš… abych to uvedl do pozitivní perspektivy. Hleděl jsem si svého… V 80. letech jsem byl televizním moderátorem v BBC. Byl jsem krátce národním mluvčím pro britskou stranu zelených.

A pak… se mi začaly dít velmi zvláštní věci. Paranormální věci. Snažil jsem se přijít na to, co se mi to děje. U jasnovědkyně… abych to zkrátil, nikdy předtím jsem u jasnovědkyně nebyl. Jmenovala se Betty Shine a zašel jsem za ní asi třikrát. Vlastně čtyřikrát… v prvních dvou návštěvách se nic nestalo, a potřetí, když se dostala do toho jasnovideckého stavu, a já nevěděl, co se děje… mi řekla… bylo to v březnu 1990. Řekla mi: „Je mi řečeno, abych vám řekla, že světu odhalíte velká tajemství.

Jeden člověk nemůže změnit svět, ale jeden člověk může předat zprávu, která může změnit svět. Budete čelit obrovskému odporu. Ale ‚oni‘ vás vždy ochrání.” A spoustu takových věcí mi řekla. Všechny z nich se vyplnily. A řekla: „Od této chvíle budete veden k vědomostem, a v jiných chvílích vám budou znalosti vloženy do mysli.” To bylo v březnu 1990.

A něco tady uvnitř mé hrudi říkalo: Následuj to. Věř tomu. Moje ostatní části říkaly: Cože? Od té chvíle se synchronisticky… čemu lidé říkají „náhody”, mi do života začaly přicházet informace různými způsoby, skrze lidi, dokumenty, osobní zkušenosti, knihy… to vše. Jakoby mi nějaká neviditelná síla předávala kousky skládačky, abych ji složil. Informace mi chodily nesmírně synchronisticky. Tehdy mi bylo řečeno, že se blíží transformace lidského vědomí.

První knihu, kterou jsem o tom napsal, jsem nazval „Vibrace pravdy”, protože mi bylo řečeno, že se blíží vibračně energetická změna, která bude mít dva hlavní efekty. Zaprvé má lidi probudit z jejich spánku, což byl uměle vyvolaný spánek. Nejprve má ovlivnit ty nejprobuzenější, ale nakonec lidi v hlubokém spánku se mají začít probouzet a začnou vidět, že svět, realita, kým byli, není takové, jak si mysleli. Druhá věc, která mi byla řečena, že se v důsledku této změny stane, a to je důvod, proč jsem ji nazval „Vibrace pravdy”, je to, že vše, co před námi bylo utajeno, se vynoří na povrch, abychom to mohli vidět.

Když se zpětně zamyslím nad světem v březnu 1990, nebyly absolutně žádné důkazy… nikdo se neprobouzel… a rozhodně ne vše, co před námi bylo utajeno, se nevynořovalo na povrch. Podívejme se teď. V posledních 30 letech, a zejména v posledních 10, 5 a 2 letech, se více a více lidí se na svět dívá novýma očima. Přehodnocují svět, pokládají si otázky, které si předtím nepokládali. U těchto lidí se posouvá vědomí. Začíná se rozšiřovat. Jak se rozšiřuje, dostává se za hranici vězení pěti smyslů.

A začíná zpřístupňovat vědomí za hranicemi této reality. To může začít spouštět intuitivní vědění… pocit, že něco není správně, nebo pocit, že co se nám říkalo, není pravda… a lidé začínají zpochybňovat. Když zpochybňuješ systém, ve kterém žijeme… jediný důvod, proč ho lidi nezpochybňují, je ten, že je to jejich jediný způsob přežití. Tohle vidím u stále více lidí. Rozšiřují svoje vědomí a začínají vidět novýma očima. Klíčem je otevřít srdce… protože tohle je naše spojení s tím rozšířeným stavem vědomí. Když si ho otevřeš, nejen si zpřístupníš intuitivní inspiraci a to vše s tím související, ale ztratíš strach, který je lidským vězením.

Protože láska nemá strach. Láska je absence strachu. A zlo je absence lásky. Tohle ti dává nesmírnou svobodu, protože děláš, co víš, že je správné, a prostě říkáš, co víš, že je správné. Tato mysl by v posledních pár týdnech řekla: Davide… pokud řekneš, co víš, že je správné, pokud tuto hranici překročíš, YouTube tě zakáže. Zakáže tě Facebook. A zbytek z nich. Srdce říká: Řekni a udělej, co víš, že je správné. A to dělám. Proto mi zrušili účty.. nejméně překvapený člověk, že se to stalo, jsem byl já.

Ale tato láska má svoji vlastní sílu. To, že mi Facebook a YouTube smazali účty, je v porovnání se silou tohoto srdce bezvýznamné. Protože tohle srdce změní svět. To, že jsme si ho uzavřeli, nás dostalo do této situace. Jakmile ho uzavřeš… a strach ho uzavře… začneš okamžitě věci vnímat z mysli nebo z břicha čili emocí. Uvězní tě to v bublině pěti smyslů. Když otevřeš srdce a tu lásku, vše se změní. Když říkám, že mám větší moc než tito lidé, to je ten důvod. Protože to oni nemají.

Psychopati nemají otevřené srdce. Jsou nemilosrdní, proto dělají to, co dělají. Protože necítí emoční následky ničeho, co dělají. Nejsou tím nijak omezeni. Bill Gates, jak jsme o něm mluvili. Když jsem řekl, že tomu dám nějaký optimismus… Před těmi lety, v roce 1990, mi bylo řečeno, že tohle probuzení lidstva se nestane možná, ale stane se určitě. Jde jen o to, projít tím procesem, jak probíhá.

Tato karanténa, i když je otřesná, pomohla velkému počtu lidí si uvědomit, že svět není takový, jaký si mysleli, že je, a že síly, které ho řídí, nejsou ty, které si mysleli. V tom smyslu tato situace pomohla probuzení, tomuto uvědomění, že nám lhali… nejen občas, ale že nám lhali o celé realitě, o tom, kým jsme, o světě, ve kterém žijeme. Tato hromadná uvědomění si těchto věcí se mohla v tak obrovském měřítku stát díky této karanténě.

A nyní to musíme dát najevo. Z konceptu, z vnímání do toho, abychom řekli: Tohle si líbit nenecháme. Protože srdce ví, že všichni jsme body pozornosti uvnitř nekonečného proudu vědomí, někteří tomu říkají Bůh, to je jedno… nekonečný proud vědomí. A pokud budeme žít v tom vědomí, že: Jsem vše, co je, bylo a kdy může být, co má krátkou zkušenost jménem David Icke, pak tato úroveň vědomí se zaprvé nebude bát ničeho, protože ví, že tohle je jen krátká zkušenost v nekonečném stavu prožívání.

Ale také si nenechá líbit, že nějací kravaťáci jako Matt Hancock, britský ministr zdravotnictví, nebo nějaký psychopat napojený na Gatese jako Fauci v Americe nenechá si líbit, aby mu říkali, co bude se svým životem dělat. A jestli bude na dobu neurčitou sedět u sebe doma… Srdce si to nenechá líbit… mysl by nechala. „Jaké jsou důsledky, když…” Srdce si to nenechá líbit. A síla… rok poté, co jsem viděl tu jasnovědkyni, jsem byl najednou, díky televiznímu programu Wogan show, terčem historické úrovně zesměšnění. Nemohl jsem se v Británii projít na žádné ulici, aniž by se mi nesmáli, neukazovali na mě a nekřičeli na mě. Zajít si do baru? Nepřipadalo v úvahu.

Teď tu sedím s tebou o 29 let později s obrovským počtem lidí, kteří mě poslouchají a říkají si: To, co ten chlap říká, dává smysl. Přešel jsem z obrovského zesměšňování, kdy komik mohl říct moje jméno, aby se lidé zasmáli, a nemusel říct žádný vtip, a teď jsem tady a dělám jednu věc. Dělám to, co vím, že je správné. „Jsi tohle a tohle!” Takto se to dělá. Děláš, co víš, že je správné. Má to sílu, která dokáže hnout horami. Dokáže tvořit věci, které ti přišly nemožné.

Kdybys v roce 1991, kdy začalo to zesměšňování a další roky pokračovalo, se zeptal lidí: Co si myslíš o Davidu Ickovi? Řekli by: Jeho život je u konce! Z toho se nikdy nedostane. Zešílel. A podívej se teď. Proč? Dělám to, co vím, že je správné. To, jak se dostaneme z této situace… z tohoto fašismu, je tak, že budeme dělat, co víme, že je správné. Pokud to bude dělat dostatek lidí, fašisti, kteří za tím stojí, kteří mají jen tu moc, kterou jim dáváme, tohle vše skončí.

Protože jejich moc spočívá v našem svolení. To je vše. Podívej se na Billa Gatese… jaký to nevýrazný člověk. Ale proč může řídit Světovou zdravotnickou organizaci a globální zdravotnictví? Protože my mu tu moc dáváme. Tohle srdce si to nenechá líbit. Když si to nenecháme líbit… prostředek kontroly je strach. Láska nemá strach. „Udělám to tento rok.” Tak to udělej. „Řeknu to.” Udělám to, co vím, že je správné. To je nezastavitelná síla. Nepotřebuje násilí… srdce neubližuje.

Ale… síla toho, že děláš, co víš, že je správné, a vůbec nezvažuješ, že bys to neudělal, pokud to udělá dostatek lidí, převezmeme zpět kontrolu nad naší společností od malé hrstky psychopatů, kteří se ji zmocnili. Na základě toho zdědíme tuto společnost. A ne na základě strachu, který lidstvo celou dobu kontroloval.

Brian Rose: Davide, před 26 dny, po našem posledním rozhovoru, jsem měl prožitek, kdy jsem si otevřel srdce, a řekl: Ta správná věc, je z lásky říct: Ne. Nenecháme si to líbit. Mozek řekl: To je špatný nápad, Briane. Emoce říkaly, že dělám velkou chybu.

David Icke: Přesně tak!

Brian Rose: Když jsem to udělal, ostatní lidé, teď miliony lidí po celém světě, kteří si otevřeli srdci a řekli: Ano, s tím rezonujeme. Naprosto to změnilo situaci. Vše, čeho jsem se bál, se nestalo. Nic z toho… vlastně mě překvapilo to množství pozitivní energie, která přišla mým a naším směrem. Věci se před námi doslova otevřely a skoro naplánovaly směr k tomuto otevření srdce, kdy to děláš ze správných důvodů.

Hluboce v sobě si myslím, že bychom měli být schopni mít tuto konverzaci, a lidé by měli být schopni poslouchat a sami posoudit. To je moje srdce. Jak jsem řekl před pár dny: Nechte věcem volný průběh. Protože…

David Icke: Právě jsi svojí zkušeností popsal přesně to, o čem jsem mluvil. Když si otevřeš srdce, a strach zmizí, protože děláš, co víš, že je správné, pocit téměř úlevy… jakoby břímě spadlo, protože všechny ty strachy… „Co když tohle a tohle…” najednou zmizí. Dělám, co vím, že je správné. Tato frekvence, pokud ji projevíš způsobem, kdy ji budeš žít a ne jen myslet, k tobě přitáhne vše, co potřebuješ, abys mohl dělat, co víš, že je správné.

V průběhu mého života… v posledních 30 letech… když se podívám zpět, tak můj celý život, ale v posledních 30 letech kdykoliv, když jsem něco potřeboval, a kdy to vypadalo, že vše je ztraceno, najednou to přišlo. Nakonec dosáhneš bodu, což je důvod, proč jsem tak uvolněný a klidný ze všeho, co se teď děje z hlediska útoků na moji osobu. Jedním uchem tam a druhým ven… Protože mám 30 let zkušeností vědění, že cokoliv, co potřebuji, abych mohl dělat to, co vím, že je správné, budou tam přesně tehdy, kdy je budu potřebovat. Tohle se děje, když se pustíš strachu.

A když přestaneš přemýšlet nad důsledky… což jsou ve skutečnosti vězeňští dozorci… začneš žít život a život přestane žít tebe. To je, co se stane. Můžete mým směrem hodit cokoliv, co chcete, paní Wojcicki, a celá ta vaše sebranka, pane Gatesi, dělejte, co chcete, a já to jen odpálkuji zpět. A podívej, co sis manifestoval. No… Musíš poznat vlastní sílu.

Tento kult ti celý tvůj život říká, že nejsi mocný. Jsem mocnější než oni. A neodejdu, dokud jim nedám, co proto. Takže můžete dělat, co chcete, vy psychopati, to výsledek nijak nezmění. A dívej, co se ve 26 dnech stalo, když jsme otevřeli naše srdce. Nyní vysíláme více než milionu lidí na světě, aniž by nás kdokoliv cenzuroval. To by se nestalo, pokud bychom tohle neudělali, a nešli do toho s plným nasazením a báli se důsledků. Tohle je ta věc… ta různá stará přísloví jako „babské povídačky” mají v sobě obrovské množství pravdy. Jedna z nich je: Všechno zlé je k něčemu dobré.

To, co se děje nyní, můžeš vnímat jako něco zlého. „Jsem oběť. Dívejte, co mi provedli v YouTube. Jsem mučedník.” Nejsem zatracený mučedník. Jsem tvůrce své reality. Kde je tedy to něco dobré? Protože vždy tam něco dobrého je. Právě jsi to popsal. Znamená to, že se vydáš jiným směrem, který vytvoří nejen další způsob komunikace, ale způsob komunikace, který není vydán na milost kultu.

Což YouTube a Facebook je. Už nemusíš přemýšlet nad tím, jestli ti smažou video nebo ne. Žádný YouTube, žádný Facebook… možná brzy žádný Twitter. Kde v tom je to dobré? Dobře, jdi za tím. Tohle se mi posledních 30 let dělo neustále.

Ve všem zdánlivě zlém bylo něco dobrého. Jak jdeš za tím dobrým, odhalí se něco dalšího. Je to úžasné… život se stane dobrodružstvím namísto existencí. Neříkám, že tohle umím jen já. Kdokoliv má tu schopnost. Je to náš přirozený stav. Tento kult nás zmanipuloval do nepřirozeného stavu, kdy realitu vnímáme jedině skrze svých pět smyslů. Jsme víc než to. Jak si to uvědomíme, já si to uvědomil už dávno. Jediný rozdíl mezi mnou a ostatními je ten, že jsem si vzpomněl na to, kým jsem. Bod pozornost uvnitř nekonečného stavu vědomí, co má krátkou zkušenost identity v úzké realitě jménem David Icke.

Ostatní lidé si to neuvědomili… stále si myslí, že jsou tím, co dělají za práci. Ne, to je jejich zkušenost, ne to, kým jsou. Jsou vším, co je, bylo a kdy bude, co má zkušenost. Pokud si vzpomenou, kým jsou, mohou začít mít jiné zkušenosti. Převzít kontrolu nad svým životem, než aby život kontroloval je. Protože to je třeba, aby tento kult mohl řídit svět. Musí přimět lidstvo, aby jim dávalo svoji moc. Já tohle odmítám. V žádném případě si to nenechám líbit. Doufám, že si všichni tuto radu vezmou k srdci a otevřou si srdce a pokusí se najít, co je ta věc, kterou musí udělat, kterou mohou udělat z lásky, a sledovat, jak strach mizí, a jak vše, co sis myslel, že se stane, se nikdy nestane.

Namísto toho se přidáš k druhým lidem, kteří se chtějí přidat k tobě. To je ta další věc… když si otevřeš srdce, uvědomíš si, že někdo v jiném těle nebo s jinou barvou je jen další bod pozornost stejného vědomí, který má jinou zkušenost. Ale protože kult je menšina a nás je většina, musí tvořit rozdělení mezi lidmi. Odtud pochází rasa… celá tato Sorosem financovaná „probuzená” posedlost rasou, sexismem a tím vším… je to doslova financované, aby nás rozdělilo a kontrolovalo.

Rozdělit do menších a menších skupin, co se mezi sebou hádají. Když si otevřeš srdce, víš a uvědomíš si, že všichni jsme odlišnými projevy… odlišnými a jedinečnými body pozornosti ve stejném vědomí. Já jsem ty a ty jsi mnou. Jsi akorát odlišným bodem pozornosti a máš jinou perspektivu než já, ale všichni jsme stejným vědomím.

Takže rasismus je naprosto šílený. Je to jen další odlišná zkušenost, nic víc. Naše podstata je stejná. Když si to uvědomíš, potenciál pro rozdělení a kontrolu se rozptýlí a nakonec zmizí. Protože tě nebudu odsuzovat kvůli tvé rase, pohlaví nebo něčemu takovému. Je to jen zkušenost, nic víc… krátká zkušenost.

Já jsem ty a ty jsi mnou. Jsme všichni tím stejným. Ooh… covid-19. Když vnímáš realitu jen pěti smysly, tak věříš, že jsi svojí rasou, že jsi svoje pohlaví, že jsi svoje nálepka. Řada nálepek… Pak je rozdělení a kontrolování snadné. Když si uvědomíš, že nálepky jsou jen zkušenosti, a ne tím, kdo jsme… David Icke je zkušenost, kterou moje nekonečné vědomí nyní prožívá. To je vše. Jak tohle tělo opustím, opustím Davida Icka. Pak svoje vědomí projevím jiným způsobem.

Ale jsem stále stejné vědomí jako vědomí všech ostatních. Jen jiná perspektiva. Měli bychom oslavovat svoji jedinečnost a odlišné perspektivy… to určitě. To je součástí nekonečné rozmanitosti nekonečné reality. Ale je to jen zkušenost a ne to, kým jsem. Pokud se ztotožňuješ jen se svými nálepkami, ztotožňuješ se s tím, že „nemůžeš, že jsi omezený, bezmocný chudák.” Kult tě dostal. Když si otevřeš srdce, jsi vše, co je, bylo a bude, co má zkušenost.

Nenechám nějakého imbecila v tmavém obleku, aby mi řídil život… ne, děkuji. Srdce si to nenechá líbit. Davide, chci žít ve světě, kde si každý otevře své srdce. Chci být na tom místě, které zní báječně. Je to báječné místo. Kdyby to udělali všichni, všechny tyto současné problémy by se během okamžiku vyřešily. Problém je omezené vnímání mysli. Řešení je otevřené srdce. Je to takto prosté. Otevřené srdce by nikdy nesedělo doma v domácím vězení, protože jedna z věcí, která se stane, jak si otevřeš srdce, je ta, že si zpřístupníš inteligenci, kterou se neučíš, ale inteligenci, která je vrozená. Inteligenci rozšířeného vědomí.

Rozšířené vědomí by se na tuto situaci podívalo a řeklo: To je celé nesmysl. Ano. To si tedy nenechám líbit. Mám tohle rčení… pokud souhlasíš s hloupostmi, staneš se zatraceně hloupý. Nesouhlasím s hloupostmi… tato karanténa je hloupost. Není vůbec podložená vědou. Jediný důvod pro ni je, zničit živobytí miliard lidí, aby menšina mohla kontrolovat většinu. To je celé… nenechám si to líbit. Pokud si to nenechá líbit více a více lidí, co udělají? Vyjdou z Downing Street a Bílého domu a řeknou: Měli jsme jednání a stane se tohle. Pokud dost lidí řekne: To v žádném případě. Kde je jejich moc? Žádnou moc nemají. To si nenecháme líbit.

Jejich moc se nachází v lidech, co říkají: „Moc se nám to nelíbí, ale radši to uděláme, když to říkají autority.” To je rozdíl mezi svobodou a otroctvím. Všechny, kteří nás teď sledují nebo poslouchají, chci požádat, aby se na 15 minut zamysleli, jak můžete otevřít své srdce, a rozhodnout se, udělat něco z bezpodmínečné lásky a ne ze strachu. Další den si nad tím zapřemýšlejte a něco s tím udělejte. Řekl bych tohle… zkuste tohle na jeden měsíc. Přestaňte se ztotožňovat se svými nálepkami. Říkám jim „Já jsem já.” „Já jsem já tohle. Já jsem já toto.” A jen se ztotožněte s tím, že jste bodem pozornosti v nekonečném stavu vědomí.

A protože jsi bod pozornosti v nekonečném stavu vědomí, můžeš mít takto omezený stav vědomí nebo stav vědomí, který je potenciálně nekonečný. Jediný rozdíl mezi tím omezeným stavem vědomí a nekonečným vědomím, je vnímání. A víc než to, je to ztotožnění s vlastní individualitou. „Já jsem já” vždy říká: „Já jsem omezený. Mám limity.” „Já jsem já… nálepka.” Otevřené srdce říká: Jsem nekonečné. Mohu mít v podstatě přístup k nekonečnému vědomí. Nejsem svoje jméno, nejsem svoje práce.

To jsou zkušenosti. Jsem vše, co je, bylo a bude. Jen jeden měsíc… Žijte život z perspektivy, ze ztotožnění se s tím, že jste bod pozornosti v nekonečném stavu vědomí, co má zkušenost, což je moje jméno, moje práce a moje nálepky. Nálepky jsou jen zkušenosti. Já jsem vědomí, co tu zkušenost má. Zkuste to na měsíc. Na konci měsíce, nejspíše dříve, se nepoznáte. Budete odlišný člověk. Protože váš bod pozornosti se rozšíří, posune a svět už nebude vypadat stejně. Davide, tyto konverzace pořádám devět let. Spousta osvícených jedinců na konci každé z nich dospěje ke stejnému závěru. A tím je, že jsme všichni jedno. Jsme jedna energie.

Slyšel jsem to od různých lidí pod jinými slovy, od různých ras, pohlaví a náboženství. Vše spěje k tomu. Protože je to něco, co je naše lidská podstata, kterou jsi vyjádřil a kterou jsem tu slyšel už 100x. Tohle je nejdůležitější vzkaz pro svět. Doufám, že všichni tohle uvidí, že tohle budou sdílet s co nejvíce lidmi. Tohle je jeden vzkaz, který bychom měli umístit na ty satelity, které posílají do vesmíru. Tohle jsme my v naší podstatě. Je to nesmírně důležité. Doufám, že lidé si to vezmou k srdci. Jsme láska.

Vše ostatní je to, k čemu jsme naprogramovaní, abychom vnímali, že jsme, a to je otroctví… proto chtějí, abychom měli zavřené srdce. Protože jakmile se otevře, svět se změní. Řeknu ti, jak na hlavu postavený a šílený tento svět je. Slyšel jsi právě, co jsem řekl o tom, kým jsme. Říkám to 30 let. A i tak mě nazývají rasistou. To je na tom všem tak šílené. Nikdy jsem neviděl skupinu, která o sobě hlásá, že bojuje proti nenávisti, která by přitom nebyla plná nenávisti. To je na tom tak obrácené.

A ironické, že člověk, o kterém říkají, že je rasista, říká, že všichni jsme rovnocenní, a že rozdělení ve formě rasy, barvy, víry, sexuality jsou jen iluze, krátké zkušenosti. Jsme jedno. Zkus tohle rozdělit a kontrolovat.

Brian Rose: Vtipné je, že posledních 30 minut mluvíme o lásce, a tohle chtějí cenzurovat, aby lidé neslyšeli. A láska je naším závěrem.

David Icke: Oni ví, že tohle je sesadí. Proto nechtějí, abychom o tom mluvili. Chtějí, abychom se mezi sebou hádali, křičeli na sebe. Nechtějí, aby lidé měli otevřené srdce… to je jejich noční můra. Proto poslední půl hodina tohoto rozhovoru je nebezpečnější než první dvě.

Brian Rose: Já vím. To je na tom to šílené. Davide, děkuji ti. Je mi vždy ctí, tě tu mít.

David Icke: Bylo mi potěšením.

Brian Rose: Vždy končíme s podobným vzkazem. Je to vzkaz o lásce, o konfrontování našich strachů, je to vzkaz o tom, že máme tu moc a tuto šílenost můžeme ukončit, pokud se rozhodneme, tím směrem posunout. Takže ti za to děkuji.

David Icke: Je mi potěšením.

Brian Rose: A všem, kteří sledujete, vám děkuji. Prosím, sdílejte tohle se svými přáteli. Požádejte je, aby nám dali 15 minut… nebo ať zhlédnou posledních 30 minut. Cokoliv, co chcete… Protože tohle tvoří změnu… takovéto konverzace, tyto vzkazy. Nejsme pro násilí… tohle je o lásce, která nás tam nakonec dostane.

David Icke: A děkuji za vše, co děláš. Byl jsi skvělý v posledních třech týdnech. Potřebujeme, aby se lidé postavili a podívali draku do očí a počkali, než drak mrkne… protože mrkne.

Brian Rose: Ano, právě mrknul. A chci poděkovat 25 tisícům lidem z celého světa, kteří jednali z lásky a udělali správnou věc… když s dnešní karanténou jim síly říkají, aby se svými penězi nic nedělali, a i tak je dali k tomu, abychom mohli mít tuto konverzaci. Děkuji všem zakladatelům a děkuji, že jste pomohli představit digitální platformu svobody dnes v její plné kráse. Pokud chcete být součástí, můžete jít na londonreal.tv/freedom.

Tato epizoda bude tady neupravená, necenzurovaná, nezakázaná, do té doby, než zemřu… Bude tady na londonreal.tv/live. Můžete se vrátit, podívat se na ni a sdílet se všemi. Davide, moc ti děkuji.

David Icke: Bylo mi potěšením.

Brian Rose: Podle mě jsme dnes provedli dobrou práci. Řekl bych, ať jsi v bezpečí, ale jsi vždy v bezpečí a v pořádku. Vždy vyzařuješ lásku. Před lety jsem tě taky nechápal jako většina lidí, kteří se poprvé o tobě „dozví”. Ale po každé naší konverzaci jsem řekl: Tento muž mluví pravdu. Můj mozek to nechápal, ale moje srdce tě cítilo.

Proto jsem tě opakovaně zval. A když se stala tato šílenost, byl jsem v posilovně, když byla ještě otevřená, něco ve mně mi řeklo: David Icke nám může dát odpovědi. Tehdy jsem tě kontaktoval, což byl náš první letošní rozhovor, pak byl druhý a tohle je třetí. Děkuji ti, bylo to skvělé.

David Icke: To je jediná cesta, lidi. Otevřete dveře a vše se změní.

Brian Rose: Pojďme na to. Děkuji, Davide.

David Icke: Děkuji, Briane. Mějte se.

Překlad: David Formánek

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico