Dar nového života za dar důvěry

datum 25. 4. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Najděte si klidné místo, zaposlouchejte se do ticha a věnujte chviličku vědomému čtení těchto řádků. Kde je Váš vnitřní směr? Co Vám Vaše vedení napovídá?

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Asi to bude znít neuvěřitelně, ale pokud dáme vlastnímu vedení důvěru, pokud dáme důvěru svému vyššímu Vědomí, dostaneme dar nového života. A to takového, jaký jsme si pro sebe i pro celek z hloubi duše přáli. Nyní se naše sny (myšlenky) stávají skutečností. Takže vnímejme svá přání ze srdce a plně důvěřujme svému vedení.

Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

Cesta důvěry a otevřenosti srdce je cesta ve svém důsledku ta nejjednodušší a nejrychlejší možná, protože naše Vědomí ví nejlépe, co má dělat, a jak a kdy. I když se nám to nemusí vždy líbit, je to jen náš úhel pohledu, ve skutečnosti je to vždy to nejlepší pro nás i pro celek.

Naše ego nám vkládá myšlenky, že my bychom to udělali rychleji a lépe. Věřme, že neudělali, to bychom to přeci již dávno měli. Musíme si uvědomit, že naše myšlenky, dokud se nezklidníme a plně nespojíme s naším srdcem, lítají jedna za druhou a vlastně ani nám není pořádně jasné, co jsme chtěli před minutou, natož včera.

Jen přes důvěru v dokonalý proces, trpělivost a zklidnění lze uslyšet svá skutečná přání.

Nejjednodušší a nejrychlejší cesta vyžaduje důvěru v celý proces. Důvěru v moudrost a dokonalost Vědomí (Zdroje, Boha, Stvořitele, vesmíru, Otce, života,...). Důvěru, že ať se děje cokoliv, je to pro mé nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných. Nemusím tomu rozumět, nemusí mi to být vždy příjemné (zvlášť, když ještě odcházejí staré vzorce a programy), ale já vím, že mám důvěru v proces a jeho moudrost, že jsem si zvolil dobro a to je nyní má jediná možná cesta. Volím si pro sebe vždy to nejlepší.

Důvěra v proces je vlastně jen o tom, být v klidu a trpělivě se ladit na své vnitřní nastavení (na své srdce), protože ve skutečnosti jsme "jen" energie, která se nyní ladí na to nejlepší pro sebe a pro celek.

Uvědomme si, že ve vesmíru už je všechno, není nic, co by neexistovalo a my se nyní ladíme tak, abychom to nejlepší mohli "stáhnout" k sobě do života. Skrz sebe nyní ladíme nový život.

Nejjednodušší cesta vyžaduje odvahu, dovolit si uvěřit procesu a nebát se nést následky ve fyzickém světě. Nic hrozného se neděje, jen se učíme přijímat změny do svého života, mohou nám cestou odpadnout i někteří přátelé či partneři, kteří do našeho světa nyní nepatří, a mohou také přijít nový, kteří jsou nám nyní oporou. Můžeme opustit práci, změnit místo bydliště a dokonce měnit sebe. Prostě se oddáme procesu vylaďování sebe sama do té nejúžasnější podoby, kterou si dokážeme představit a necháme Vědomí, ať koná.

My jen důvěřujeme a konáme, jen když cítíme, že máme jít do akce, jinak nic neděláme. Dnes už víme, že nemusíme. Když cítíme, že se nám nechce, tak neděláme nic. Není to lenost, není to apatie, je to nalaďování se na své srdce, na svou intuici, kterou se nyní necháváme vést.

Nejjednodušší cesta procesu vyžaduje od nás mít se rád/a. A to bezpodmínečně. Už se neviníme, a ani neviníme ostatní, necítíme se jako oběť, nevidíme okolo jen špatné lidi a zlo kolem nás, vidíme jen ostatní v procesu nalaďování se. Začneme svou pozornost dávat plně sobě. Svým pocitům, svým potřebám, svému životu. Ne z pozice ega, ale z pozice lásky.

Představme si, že jsme láskou. Jak by se zachovala láska? Představme si, že jsme andělem, jak by se zachoval anděl? Představme si, že jsme božskou lidskou bytostí, kterou jsme. Jak by se zachovala čistá láskyplná lidská bytost?

Spatřeme svou krásu. Buďme v tichu, jak často budeme chtít. Buďme co nejvíce sami se sebou a vnímejme své pocity uvnitř. Kdo jsme? Co ve skutečnosti cítíme? Prociťme svou krásu a lásku k sobě. Představme si sebe jako malé dítko, které poprvé přišlo na svět, obejměme se, dejme si něhu a lásku. Jsme nejkrásnější a nejdůležitější člověk na světě, jsme jenom my a nikdo jiný. Prociťme lásku k sobě a začneme ji vidět i okolo.

Pokud necháme tento proces důvěry se tvořit, náš život se od základu změní, my se změníme - vrátíme se ke své prapodstatě. Otevřeme svá srdce, napojíme se na Vědomí celku a uvidíme skutečnost. Jasnost naší mysli nás překvapí, najednou uzříme pravdu. Najednou ve svém životě nebudeme chtít nic, co není pravdivé, co s námi neladí.

Dovolme si to, proč jsme sem na Zem přišli, žít plně podle sebe.

A pak už nebudeme mít potřebu bojovat, přestaneme dávat pozornost tomu negativnímu, tomu tzv. špatnému, protože jedinou pozornost dáme sobě a svému vnitřnímu nastavení, protože jen tehdy lze změnit svět k lepšímu. 

My jsme tvůrci reality - každý jeden z nás, a to kam dáváme pozornost, to tvoříme, tak už tvořme svět podle toho, jak moc se máme rádi, jak moc důvěřujeme procesu, který se děje vždy pro naše nejvyšší dobro a dobro všech zúčastněných.

A když důvěřujeme a konáme z našeho vnitřního nastavení, z našeho čistého naladění beze strachu a starých vzorců, přijde dar v podobě nového života. Nemusíme udělat nic, jen se naladit a přijmout to.

Tohle je nový život, který se vytvořil podle našeho vnitřního nastavení - našeho naladění. Tak jen buďme, nechtějme vést, vládnout, řešit, tlačit, konat, jen buďme v tomto stavu, který nemá konec ani začátek, ten tu prostě byl odjakživa, my se jen na něj nyní naladili. Naladili jsme se na svůj ráj na Zemi tady a teď.

Jsme v tom společně, i když každý sám za sebe. Vaše Tereza.

Autorka: Mahulen Kisir

Zdroj: www.mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico