Další Boží zásahy pro lidstvo

datum 10. 7. 2021
Zdroj: Pixabay

Při neexistenci jakýchkoliv koronavirů od 5.11.2020 a virů od data 4.4.2021 na Zemi se nás stále snaží zdravotní systémy mnoha zemí, především WHO, přesvědčit o tom, že stále existují koronaviry a vyvolávat v lidech strach a čerpat stále zvýšené úhrady za covid pacienty. Momentálně to je údajně delta koronavirus, který ohrožuje lidstvo. Ale „temnota“ se nevzdává.

Ve skutečnosti se jednalo nyní o bakterii Haemophilus parainfluenzae a Haemophilus meningitis, které tuto nemoc způsobují a jsou rozšiřovány jedním sofistikovaným způsobem v mnoha zemích tzv. třetího světa a jiným způsobem ve vyspělých zemích.

Tyto bakterie jsou vidět, na rozdíl od virů, optickými mikroskopy. Ale ani jiné příznaky, než tomu bylo u koronavirů, nikoho (?) nevedou k jiným úvahám o tom, co se vlastně děje. Je to úplné selhání epidemiologů, virologů a hygieniků.

Haemophilus parainfluenzae se silně podílí na vzniku a průběhu akutních zánětů horních dýchacích cest. Při silné koncentraci infektů je proto rychlý nástup této nemoci a může se přenášet. Ale není to nic co by trvale poškozovalo tělo člověka.

Haemophilus meningitis se podílí na bolestech v nervové soustavě, především na vzniku meningitidy. Má především bolestivé účinky pociťované jako bolesti hlavy.

Očkování a větší či menší proočkování nemá na to pochopitelně žádný vliv, protože vakcíny k tomu určeny nejsou. K tomu jsou určeny ATB.

A co se o působení těchto bakterií dovíme z masmédií? Řešení leží na podnosu, ale nikdo ho nevnímá nebo nesmí vnímat.

Článek ze Seznamu:

„Rychlost třetí vlny je nevídaná.“ WHO varuje před rozvolňováním 

7.7.2021 8:39

Podle Světové zdravotnické organizace je velkolepé rozvolňování předčasné. Situace se zhoršuje na africkém kontinentu i v zemích, kde je vysoká míra proočkovanosti.

Článek

Světová zdravotnická organizace (WHO) varuje před unáhleným rozvolňováním. Na pondělní tiskové konferenci to uvedl přední zdravotní bezpečnostní expert WHO Mike Ryan. Zdůraznil, že další vlny pandemie se v určitých částech světa teprve rozjíždí. „Ve všech zemích obou amerických kontinentů stále evidujeme téměř milion případů týdně,“ uvedl například. „A to samé v Evropě. Až půl milionu případů týdně. Není to tak, že (covid-19) odešel. Ještě to neskončilo,“ cituje jeho slova server Al-Džazíra.

Covid-19 se kriticky šíří i po africkém kontinentu. Minulý týden uvedla ředitelka WHO pro Afriku Matshidiso Moetiová, že „rychlost a rozsah“ třetí vlny covidu-19 je „něco dosud nevídaného“. Na to upozornil již na konci června i šéf afrického centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) John Nkengasong který uvedl, že Afrika v boji s covidem-19 nevyhrává. Kontinentu navíc schází vakcíny.

„Třetí vlna přišla se silou, na kterou většina zemí nebyla připravená. (Třetí vlna) je extrémně krutá,“ uvedl. „Bez obalu říkám, že v Africe boj proti viru nevyhráváme, takže je mi v podstatě jedno, jestli dostaneme vakcíny z programu Covax, nebo odjinud. Jediné, co potřebujeme, je rychlý přístup k nim,“ dodal Nkengasong. Na rostoucí počty případů upozorňuje i Moetiová. „Případy covidu se každé tři týdny zdvojnásobují oproti tomu, jak to bylo na začátku druhé vlny, kdy se tak dělo každé čtyři týdny,“ uvedla.

Počty nakažených rostou. Je to signál pro neočkované, říká epidemiolog

VČERA 13:02

Po zdrženlivosti v uvolňování opatření volají experti kvůli obavám z mutace delta, kterou WHO nově ustanovila jako variantu, „co se nejjednodušeji šíří ze všech dosud identifikovatelných variant“ a vyskytuje se téměř ve 100 zemích světa, cituje WHO britská BBC. Usuzují také, že právě v důsledku nakažlivější mutace musí být zvýšený i počet osob pro dosažení kolektivní imunity (80% proočkovanost). K té se podle dat tamních autorit blíží Velká Británie, kde první dávku vakcíny dostalo již 86 % Britů a obě dávky 64 %. Počty případů v zemi nicméně stále přibývají. Vláda přesto v horizontu několika týdnů plánuje život v zemi plně obnovit. „Pokud nemůžeme znovu otevřít naši společnost v příštích několika týdnech, kdy nám pomůže příchod léta a školní prázdniny, měli bychom si položit otázku, kdy se budeme moci vrátit k normálu,“ uvedl britský premiér Boris Johnson na tiskové konferenci v pondělí.

Proti tomu se nicméně experti WHO vymezují. „Pamatujte na minulé léto, kdy jsme si mysleli, že je všechno dobré, uvolnili jsme opatření a pak v září a říjnu jsme skončili v obrovských potížích,“ připomněl loňský rok Ryan. „Myslím, že k tomu směřujeme znovu, ale tentokrát s mnohem přenositelnější variantou,“ dodal.

*****

Dalšími Božími zásahy byly zlikvidovány všechny DNA bakterie Haemophilus parainfluenzae a DNA Haemophilus meningitis a od 7.7.2021 už nejsou aktivní na planetě Zemi. Nikoho nemohou infikovat. Žádná masová infekce na planetě Zemi, skrze tyto dvě bakterie, už nehrozí.

Tyto informace pro lidstvo jsou mi předány Kosmickou inteligencí.

Napsal Jan Heczko, 7.7.2021

Zdroj: www.duchovnipoznatky.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico