DAGMAR KOCŮRKOVÁ: PŘEDPOVĚĎ NA MĚSÍC ŘÍJEN 2014 PODLE JEDNOTLIVÝCH ZNAMENÍ

datum 7. 10. 2014

Beran – Aries (21. 3. – 20. 4.), živel: oheň

Berani budou v období Vah konfrontováni svými vztahy. Slunce bude totiž stát v protějším znamení Vah, což je pokaždé období, kdy je na vše vidět, a Berany bude proto během října konfrontovat jejich okolí s nimi samotnými. Půjde o čas vyrovnávání polarit a rovnováhy, a zároveň také o období rovnodennosti. Berani tak budou vystaveni pravdě o sobě samých a přijímání. Naštěstí je bude v jejich dalším duchovním růstu a životní dynamice podporovat Mars ze znamení Střelce a také Jupiter ve Lvu.

Býk – Taurus (21. 4. – 21. 5.), živel: země

Býci začnou v období Vah skládat účty planetě Saturn v protilehlém znamení Štíra. Saturnské zrání jim tak může měnit vhledy na vlastní sebehodnotu a zárověn také na hodnocení jejich bezprostředního okolí. Býčí vztahy se budou v říjnu projevovat smyslovým vnímáním. Dají tedy výhradně na to, co budou vidět, slyšet, cítit a co jim bude chutnat. Kdo to ještě neví, tak je Býčí láska spojena především s hmotou a materiálním světem, a tak to bude i během října.

Blíženci – Gemini (22. 5. – 21. 6.), živel: vzduch

Blíženci obdrží během období Vah obrovský příliv energie z protilehlého znamení Střelce a zároveň od planety Mars. Neptun ze znamení Ryb přinese navíc tomuto vzdušnému znamení také energii vody, což se u Blíženců může projevit tak, že mohou být v říjnu zaplaveni spoustou plánů a vizí, ale může je to také snadno uvést do chaosu. Blíženecké vztahy budou během října každopádně potřebovat spoustu pohybu a interakcí.

Rak – Cancer (22. 6. – 22. 7.), živel: voda

Raci budou v období Vah vystaveni silným konfrontacím a spoustě společenských impulzů, což může být pro Raky, kteří si až přespříliš hlídají své soukromí, doslova zahlcující. Raci budou proto během října potřebovat nalézt ztracenou rovnováhu mezi vlastním silným emočním prožíváním a venkovním světem. Čas od času se také Raci stanou během tohoto období introverty a svoje vztahy budou prožívat jen skrze vlastní rodinu.

Lev – Leo (23. 7. – 22. 8.), živel: oheň

Lvi se budou v čase Vah cítit výrazně posíleni planetou Jupiter, dále energií Marse ze znamení Střelce a také Uranem ze znamení Berana. Pro Lvy půjde vyloženě o období, kdy na co sáhnou, to se jim podaří. Vše se bude totiž protáčet v ohnivém trigonu. Lvi dostanou nasypáno sebedůvěry, pouze přísný Saturn ze znamení Štíra jim dá pocítit, že vše, co je o respektu a hranicích, by neměli brát na lehkou váhu. Lví vztahy budou však během října doslova velkorysé.

Panna – Virgo (23. 8. – 22. 9.), živel: země

Panny se budou v období Vah držet lehce zpátky od hvězdné hry, aby si nezadaly. Neptun ze znamení Ryb jim ale dopřeje proud uvolnění, aby mohly ze sebe shodit slupky perfekcionismu a odkrýt jejich skryté vášně. K Pannám začne během října proudit energie ze spirituálního světa, a pro mnohé Panny tak může být překvapující, kolik citu v sobě mají. Tomu všemu bude ještě pomáhat Mars ze znamení Střelce, který začne Panny pošťuchovat a mnozí si proto v případě Panen řeknou jen tak pro sebe: „Holt, tichá voda břehy mele.“

Váhy – Libra (23. 9. – 23. 10.), živel: vzduch

Obdobím Vah se sice bude pohybovat Slunce, avšak Váhy mohou i přesto vnímat mírné napětí od planety Uran ze znamení Berana a také od planety Pluto ze znamení Kozoroha, což je může činit lehce podřážděnými. Jelikož jsou Váhy vzdušné znamení, tak potřebují nutně k životu prostor, a Uran jim ho bude chtět v říjnu dopřát, stejně tak svobodu a osvobozování od starých zajetých vzorců. Takže, Váhy, vztahy určitě ano, ale jen ve svobodné rovině.

Štír – Scorpio (24. 10. – 22. 11.), živel: voda

Štíři budou v období Vah vnímat přicházející energie a nálady celého zvěrokruhu svými senzory. Planeta Saturn v jejich znamení jim může během října dopřávat potřebný klid, ale také je může obdarovat novými vjemy vymezení. Pokud vyjdou Štíři tomuto tématu naplno vstříc, začnou se cítit více svobodně bez pocitu jakéhokoliv omezení. Vztahy budou mít Štíři založeny v tomto čase především na intenzitě a sexuálních stimulech.

Střelec – Sagittarius (23. 11. – 21. 12.), živel: oheň

Během období Vah pojedou Střelci na energetický pohon planety Mars, která vstoupí do jejich znamení a bude součástí celého ohnivého trigonu spolu s energiemi Urana a Jupitera. Bude to jízda přímo na kvantový pohon! Vše, co budou Střelci v říjnu dělat, tak jen s vášní a hlavně se smyslem pro jejich konání. Střelecké vztahy budou v tomto čase rozhodně vyžadovat odpovídající dynamiku a také dobrodružství. Zkrátka, nebude to žádná nuda.

Kozoroh – Capricorn (22. 12. – 20. 1.), živel: země

Kozorozi začnou v období Vah více vnímat sami sebe ve spojení se vztahy. Slunce ve Vahách se v tomto čase propojí s planetou Pluto, putující Kozorohem a také planetou Uran ve znamení Berana. To bude pro Kozorohy tvořit poměrně dynamickou konstelaci plnou náhlých změn, konců, ale i začátků. Vztahy tedy budou mít Kozorozi během října založeny na fyzickém kontaktu, někdy až kontrole, jinak by mohli snadno propadat panice.

Vodnář – Aquarius (21. 1. – 20. 2.), živel: vzduch

Vodnáři budou během období Vah posíleni elementem vzduchu a ve spojení slunečních znamení s Váhami se začnou cítit jako ryby ve vodě. Vodnáři se v říjnu ocitnou přímo v proudu dění a pohybu a budou zapojeni též do ohnivého trigonu, to vše bude tedy v jejich případě doslova pádit ve spojení s elementy ohně a vzduchu. Planeta Saturn ze znamení Štíra je navíc dobrousí s velkou intenzitou přímo do mistrovského diamantu. A co budou Vodnáři potřebovat v tomto čase ve vztazích? Především pocit vnitřní svobody.

Ryby – Pisces (21. 2. – 20. 3.), živel: voda

Ryby poplují v období Vah na vlnách společně s archetypem Neptuna, tedy praenergií vládce moře. Pokud se na něj Ryby naladí, moře jim v říjnu vyplaví spoustu vnitřních i vnějších pokladů. V jejich zhmotnění jim pomůže Saturn, tedy planeta hmoty ze znamení Štíra. Ta přinese v tomto čase Rybám četné vhledy a zároveň také možnost prozkoumat i ty nejtajemnější jeskyně. Jelikož jsou Ryby rády zamilované a leckdy milují více sny než realitu, bude to pro ně platit i v říjnu.

Dagmar Kocůrková, astroložka, lektorka jógy a výtvarnice
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel
Zdroj: www.astrolife.cz

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico