Beran – Aries (21. 3. – 20. 4.), živel: oheňBerani začnou v čase Štíra, stejně jako všechna ostatní znamení, zkoumat své hloubky, a to i přes své opravdu rychlé životní tempo. Díky planetě Jupiter ve znamení Lva, která jim dodá v tomto období životní motivaci a možnost duchovního i profesního růstu, budou Berani v listopadu nesmírně aktivní. Budou se tak moci směle pouštět do veškerých svých projektů, avšak planeta Saturn ve znamení Kozoroha po nich bude vyžadovat autenticitu, aby Berani zůstali ve svých aktivitách a růstu sami sebou.Býk – Taurus (21. 4. – 21. 5.), živel: země

Býci budou v čase Štíra často vyvedeni ze své klidné povahy a vystaveni silným emocím vinou shluku planet, které budou v tomto období procházet znamením Štíra. Díky opozičnímu postavení těchto planet jim jejich okolí může v listopadu předat spoustu užitečných náhledů na ně samotné. To proto, aby jednání a prožívání Býků bylo mnohem hlubší a procítěnější než doposud. Vztahy Býků a hodnoty, které vyznávají, budou vystaveny konfrontacím, a oni budou muset řešit témata, jako jsou city a materialismus.

Blíženci – Gemini (22. 5. – 21. 6.), živel: vzduch

Blíženci budou v čase Štíra pod energií planety Neptun ze znamení Ryb a bude to na nich hned poznat, protože se budou pohybovat, jakoby se nadnášeli a přitom zároveň snili. Merkur bude totiž v tomto období procházet znamením Vah, což začne u Blíženců podporovat jejich vzdušné ideály. Pro Blížence to znamená, že nastal čas začít na sobě mentálně pracovat a vyjadřovat to psaním, komunikací a dlouhodobými projekty. Důležitý však bude pro Blížence v tomto období zároveň kontakt s realitou.

Rak – Cancer (22. 6. – 22. 7.), živel: voda

Raci v čase Štíra jen pokvetou, protože budou doslova zalití energií Štírů, což jim dodá emocionální energii, a to co dosud prožívali na povrchu, půjde nyní do obrovských hloubek. Pro Raky to bude období vhodné k tomu, aby se naučili zvládat svoje časté emocionální pochody, navenek je vyjadřovali a nenechávali si je hlavně jen ve svém vnitřním světě. Neptun ze znamení Ryb dodá zároveň Rakům vlnu vodní, prožívající energie. U Raků půjde současně také o čas transformace minulosti.

Lev – Leo (23. 7. – 22. 8.), živel: oheň

Lvi budou v čase Štíra procházet ruku v ruce s planetou Jupiter v jejich znamení. Jde o planetu hlubokého hledání smyslu života a nových životních cest. Štíří vodní energie navíc Lvům propláchne jejich emocionální trubky a tak se u nich na povrch dostanou veškeré staré špunty a nánosy. Pro Lvy to bude zároveň výzva, aby se nenechali tokem této energie pohltit a naopak jim vyšli vstříc a pomocí různých technik nechali staré ucpané emoce protéct, aby k nim mohl přijít nový proud energie.

Panna – Virgo (23. 8. – 22. 9.), živel: země

Panny se v čase Štíra mohou cítit poněkud nesvé, protože budou vystaveny hlubokým štířím proudům, zatímco ony mají rády vše uspořádané, v pořádku a ve svém šuplíku. Štíří energie začnou totiž Pannám bortit jejich starý systém emocionálních struktur a prožívaní, takže panenský svět čeká během listopadu přeskládání starých emocí a Panny tak budou nuceny projít těmito energiemi ke zralejší formě prožívání, což jim prospěje, než se držet uzkostně vzorců, které už přežily.

Váhy – Libra (23. 9. – 23. 10.), živel: vzduch

Váhy se mohou v čase Štíra cítit lehce, protože budou tentokrát po delší době vnímat volnější energetické proudy. Dlouhodobě ale stále procházejí kontaktem planet Uran a Pluto ze znamení Kozoroha a Berana, což jsou velmi silné transformující energie a jejich inspirace se tak může během listopadu dotýkat nejen Vah samotných, ale i dalších znamení, protože Váhy mohou svými novými postoji a vhledy inspirovat vztahy také na kolektivní rovině.

Štír – Scorpio (24. 10. – 22. 11.), živel: voda

Štíři budou mít během listopadu své proudy doma, takže procházející planety Štírem poplují jak ponorka na moři a začnou prozkoumávat všechny skryté jeskyně a celý podmořský svět. Půjde v podstatě o průzkum nevědomí Štírů, který jim může vydat jak nejrůznější skryté poklady, tak i veškerý starý balast, který v sobě doposud nashromáždili. Štíři se tedy začnou v listopadu chovat doslova jak průzkumníci a detektivové, kterým nic neuteče.

Střelec – Sagittarius (23. 11. – 21. 12.), živel: oheň

Střelci dostanou v čase Štíra trochu jinou frekvenci energie, protože je jim svět Štírů hodně vzdálený. Mají totiž vlastní svět výšek a někdy vůbec nechápou, proč vlastně lidé kolem nich řeší to, co řeší a občas považují tyto záležitosti za malichernosti, od kterých rádi odplouvají do svého vzdáleného světa. Tato situace se naplno projeví právě během listopadu. Střelce bude totiž trochu znervózňovat Neptun ze znamení Ryb, a to svým chaosem a iluzemi.

Kozoroh – Capricorn (22. 12. – 20. 1.), živel: země

Kozorozi se mohou v čase Štíra cítit nadmíru aktivní, protože jim vstoupí do jejich znamení planeta Mars, tedy planeta aktivity, ale také planeta nejrůznějších bojů a sporů. Kozorozi se tak mohou potýkat se svými protivníky více než kdy jindy. Důležité bude pro Kozorohy v tomto ohledu nastavené zrcadlo a co mu dávají pro další využívání jejich vlastní síly. Planeta Pluto přináší tomuto znamení dlouhodobě, stejně jako celé společnosti, autenticitu, tedy jistou dávku opravdovosti. Ne jinak tomu bude i v listopadu.

Vodnář – Aquarius (21. 1. – 20. 2.), živel: vzduch

Vodnáři se v čase Štíra ocitnou v přímé konfrontaci s energií silných emocí. Ve skutečnosti půjde o dospojování dvou elementů, a to vody a vzduchu. Půjde o silné prožívání citů a vodnářského vzdušného pohybu a geniality. Vodnáři totiž používají často k životu racionální funkce a vodní svět jim může být v mnoha ohledech trochu vzdálený. Během listopadu bude právě spojení těchto dvou elementů a zejména vodní svět zaměstnávat pozornost Vodnářů.

Ryby – Pisces (21. 2. – 20. 3.), živel: voda

Ryby v čase Štíra poplují v plném proudu s elementem vody. Pro klidné, senzitivní Ryby to může znamenat nový příliv energie, která jim může přinést spoustu inspirace, jež může být přínosem k jejich nové tvorbě. Ryby tak v listopadu získají přístup do světa všech oceánů a kolektivního nevědomí, takže pokud tento podmořský svět propojí s ponorkou Štíra, dostanou příležitost s ním prozkoumat všechny, i ty nejtajnější jeskyně.

Dagmar Kocůrková, astroložka, lektorka jógy a výtvarnice
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel
Zdroj: www.astrolife.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png