Beran – Aries (21. 3. – 20. 4.), živel: oheň
Berani zažijí v čase Ryb díky planetám Venuše a Mars, které poběží jejich znamením ve spojení s planetami Uran a Pluto, velmi intenzivní období. Bude se to týkat změn ve vztazích, lásce a vášni. To vše se navíc odehraje velmi rychle, náhle a prudce. Planety v Rybách s sebou přinesou element vody, takže to bude u Beranů o propojení dvou energií – citu a žáru. Vášnivé nadšení podporované Jupiterem ze znamení Lva a Saturnem ze znamení Střelce – jak to jen nazvat? „Meteleskum bleskum.“ 🙂

Býk – Taurus (21. 4. – 21. 5.), živel: země
Býci budou v čase Ryb hloubat. Jupiterská energie ze znamení Lva jim totiž dodá filosofická témata, takže se z Býků stanou praktičtí filosofové. Budou si potřebovat svými smysly všechno osahat a ve svých smyslech nalézt smysluplnost. Březen tak pro ně bude především obdobím, kdy budou moci zažít hlubší vhledy, podívat se pod povrch věcí a poskládat si v životě nové souvislosti. Rybí čas bude zároveň působit na Býky lehce melancholicky.

Blíženci – Gemini (22. 5. – 21. 6.), živel: vzduch
Blíženci se ocitnou v čase Ryb uprostřed páry z planet, které ji budou přenášet do prostoru z ohnivého Berana, takže Blíženci dostanou příležitost vnímat čilé impulzy života. Mistrovská planeta Saturn jim navíc dodá energii nových hranic a vymezení. Pokud jim někdo nevyjde vstříc, mohou to pociťovat jako omezování, ať už fyzické nebo psychické. Rybí energie dodají Blížencům také prostor pro snění a relaxaci, ale i pro úlety a únik mimo realitu. Blíženci se tak ocitnou v kontaktu s mnoha energiemi a archetypy.

Rak – Cancer (22. 6. – 22. 7.), živel: voda
Raci mohou v čase Ryb zažívat hluboké emoce, jež se budou navenek projevovat velmi bouřlivě. Dojde totiž ke střetu energie vody a ohně. Rybí energie je budou hladit, avšak proud energie ze znamení Berana, alespoň tak to budou Raci vnímat, je bude kontaktovat velmi ostře a dynamicky. Čím kvalitněji je ale uvnitř sebe zpracují, tím méně konfliktů bude přicházet zvenčí. Každopádně březen bude pro Raky znamenat hodně dynamické období.

Lev – Leo (23. 7. – 22. 8.), živel: oheň
Lvi v čase Ryb pokvetou podobně jako Berani. Obrovská dynamika ze znamení Berana pro ně bude znamenat posun vpřed. Planeta Jupiter dopřeje Lvům vláhu a růst a vedle toho se planeta Saturn postará u Lvů také o nové formy a pokrok v jejich vývoji. To, co u Lvů dlouho stagnovalo, se dá teď konečně do pohybu. Březen bude pro Lvy obdobím plným úsměvů a spolupráce, nových životních směrů a rozvoje. Z energie, která bude Lvy obklopovat, bude jednoznačně cítit další vývoj.

Panna – Virgo (23. 8. – 22. 9.), živel: země
Panny budou v čase Ryb nejvíce vnímat energii Neptuna ze znamení Ryb a stejně tak energii Slunce procházející tímto znamením. Vše bude symbolizovat osa Ryby – Panna. Na jedné straně se budou Panny držet všeho pozemského, analyzovat, udržovat řád a pořádek – zvláště pozemský, zatímco na protilehlé straně osy v Rybách se budou snažit vyvažovat svět chaosu, rozpuštění a mystiky. Měsíčním tématem pro Panny bude tedy tuto osu vyvážit. Saturn ze znamení Střelce bude přitom Pannám kopat do všeho, co nemá pevnou, jasnou strukturu a březen bude pro Panny znamenat takový nový začátek.

Váhy – Libra (23. 9. – 23. 10.), živel: vzduch
Váhy nejvíce pocítí v čase Ryb vliv planet ze znamení Berana a jejich protipól. Může tak u nich snadno docházet k velmi rychlým, dynamickým a náhlým změnám, pokud jde o vztahy a lásku. Tyto změny budou mít doslova grády a šťávu. Váhy, které jsou jinak zvyklé vyvažovat, nebudou mít totiž najednou pro diplomatické chování příliš času. Březnové období tak bude v případě Vah přát spíše rychlým vhledům a rychlému rozhodování.

Štír – Scorpio (24. 10. – 22. 11.), živel: voda
Štírům bude v čase Ryb dobře, protože se povezou na vlně Rybí energie a po téměř tříletém období, kdy jejich znamením procházel Saturn, se mohou najednou začít cítit příjemně a uvolněně. Voda je symbolem citů a prožívání, energie Štírů je zase spojena s hlubokými vhledy. Ve spojení s energií Ryb půjde v březnu u Štírů doslova a hloubkový ponor do hlubin oceánů, kde mohou začít objevovat skryté poklady. Zkrátka, skvělá kombinace Štíra a Ryb a spolupráce božstev Neptuna a Pluta.

Střelec – Sagittarius (23. 11. – 21. 12.), živel: oheň
Střelci budou v období Ryb chtě nechtě vnímat čas a hmotu a vůbec kontakt Saturna se svým znamením. Jejich témata a filosofie se budou týkat bytí a Střelci tak mohou v březnu pocítit tíhu života. Půjde ale o to propojit jejich fialový plamen ohně a předat tuto pochodeň do rukou Chronose, vládce času. Na co dříve neměli Střelci čas a věčně něco nestíhali, tak teď je Chronos požádá, aby si udělali čas na něj. V podstatě tak bude Střelce učit trpělivosti.

Kozoroh – Capricorn (22. 12. – 20. 1.), živel: země
Kozorozi pocítí v čase Ryb ostrou a dynamickou konfrontaci planet ze znamení Berana a do toho všeho bude vtažena svou pozorností planeta Pluto procházející znamením Kozoroha. Je tedy jasné, že zde dojde k výměně energií. Březen bude proto pro občas nepohyblivé Kozorohy obdobím pohybu. V každém případě vše, co u Kozorohů doposud stagnovalo, dostane nyní konfrontační až konfliktní energii a bude na Kozorozích, zda se jimi nechají strhnout anebo je ustojí.

Vodnář – Aquarius (21. 1. – 20. 2.), živel: vzduch
Vodnáři budou v období Ryb mentálně velmi aktivní, protože jim bude přát svou energií ohnivý Beran. Půjde tedy o pěkné propojení ohně a proudění vzduchu, z něhož může vzejít zápal pro nové myšlenky a koncepty. Z mnoha Vodnářů tak vypadnou přímo geniální nápady. Díky Jupiterovi ze znamení Lva dostanou Vodnáři i zrcadlový pohled sami na sebe, takže pro ně bude březen znamenat přímo parádní období plné pohody a mentální lehkosti.

Ryby – Pisces (21. 2. – 20. 3.), živel: voda
Ryby pojedou ve svém období na svém vládci Neptunovi v jejich znamení. Aby se ale úplně nerozpustili, tak je bude ze znamení Střelce lehce hlídat Saturn i se svým kontaktem s realitou. Ryby budou mít v březnu ve svém Slunci Slunce – tedy osvícení, světlo, vědomí, ale i otcovská témata – vzdálenost i blízkost jejich vlastního otce. Pokud ho už nemají, tak kontakt se svým vnitřním archetypem otce. Březnovými tématy Ryb budou proto úniky od reality a otce.

Dagmar Kocůrková, astroložka, lektorka jógy a výtvarnice
Publikováno v časopisu Ve hvězdách & Lidový léčitel
Zdroj: www.astrolife.cz

Časopis Ve hvězdách & Lidový léčitel si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz  (roční předplatné 350 Kč, půlroční 175 Kč), pro Slovensko na telefonním čísle + 421 244 458 821, e-mail: predplatne@abompkapa.sk

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png