Zdroj: Pixabay.com

V první polovině ledna letošního roku se hromadné meditace, zorganizované Cobrou, zůčastnilo kolem 150 000 lidí po celém světě. Síla našeho sjednoceného vědomí způsobila, že jsme se jako celé lidstvo dostali do poslední fáze, v níž nastane Událost (jednoduše řečeno osvobození planety Země z mnoha tisíce let trvající karantény; pocit, že ve vesmíru jsme sami má svůj důvod, ale vpodstatě není pravdivý, ve vesmíru je mnoho různých forem inteligentního života a většina z něj je pozitivní a společně spolupracuje, aby planetu Zemi a všechny bytosti na ní z karantény co nejdříve vysvobodili).

Síly, které nás přesvědčily, abychom karanténu planety Země dovolili, z mnoha důvodů nyní ztrácejí svou moc. Svět, jak jej známe, skočil a nyní již není možné jít zpět. Bytosti, které podlehly těmto negativním silám a dlouhá tisíciletí je využívaly k upevňování své moci a k posilování statutu karantény planety jsou proro nyní velmi vystrašení, neví co nimi bude a neví co s tímto pocitem dělat, a tak se u nich objevuje silná nenávist vůči veškerému životu. Pokud mají padnout, tak chtějí vzít všechny s sebou. Současná virová nákaza a snaha rozbít ne zrovna rozumných způsobem a s pozitivní motivací finanční systém pod její zástěrkou jsou příklady jejich snahy o pomstu.

Abychom minimalizovali, nebo doufejme úplně odstranili negativní dopady jejich snahy, do okamžiku, než dojde k Události, zorganizoval Cobra další hromadnou meditaci. Tento článek slouží jako její propagace a žádost o Vaši účast, budete-li o to mít zájem.

Tento článek se skládá ze dvou částí. První obsahuje přeložený článek s výzvou od Cobry. Druhá rozhovor s ním, v němž se podělil o pohled na současnou situaci na planetě, o významu nadcházející meditace a také o to, jak se lidé mohou připravit na Událost.

Část první – článek od Cobry

Následuje překlad z anglického originálu, dostupného na adrese:
2012portal.blogspot.com/2020/03/make-this-viral-ascension-timeline-end.html

Opět nadešel čas jednat! Je čas vzít osud světa do našich rukou! Všichni se shodneme, že proces osvobození planety Země trvá již příliš dlouho, a že současná časová linie nejde zrovna tím nejlepším směrem. Zde je naše možnost společně posunout časovou linii zpět na tu optimální pro osvobození planety. K tomuto účelu využijeme astrologicky významné konjunkce Jupitera a Pluta, jež nastane 5. dubna 2020, abychom vytvořili portál kterým sjednotíme naše vědomí a spustili proces, který nás usadí do neoptimálnější časové linie pro vzestup/osvobození planety.

Sdílejte tuto meditaci po celém světě! Publikujte ji na svých stránkách a blozích. Pozvěte duchovní skupiny, aby se k nám přidaly. Znáte-li alternativní médium, které by o ni mohlo mít zájem, můžete jim ji poslat. Můžete vytvořit událost na Facebooku pro vaši místní skupinu a společně se této meditace zúčastnit ve vaší části světa. Zároveň pro tuto událost potřebujeme vytvořit na Facebooku jednu hlavní skupinu. O této meditaci můžete také vytvořit video a sdílet jej na YouTubu.

Tentokrát pouze lidé, co sledují můj blog, nebudou stačit. Potřebujeme více celosvětové spolupráce se zapojením větších on-line ovlivňovatelů.

Tato aktivace je test pro povrchovou populaci zdali bude nebo nebude schopna manifestovat jednotu. Síly Světla budou úroveň spolupráce sledovat a její výsledek použijí jako jeden z faktorů pro okamžité budoucí plány na průběh Události.

Je zde mnoho duchovních organizátorů s velkým množstvím sledujících a upřímně věřím, že chtějí aby byl koronavirus odstraněn, a že by rádi, aby se planeta posunula na nejpozitivnější časovou linii. Pokud si přejí přidat se k této meditaci, mohou mě (tj. autora originálního článku v angličtině) kontaktovat na emailové adrese cobraresistance@gmail.com.

decké studie prokázaly pozitivní dopad hromadných meditací a aktivací na lidskou společnost, takže každý kdo se zúčastní této aktivace nám pomůže dostat se blíže k Věku Vodnáře (odkazy jsou v angličtině, pro jejich překlad do češtiny zkopírujte odkaz do Google Překladače):

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Tato meditace pomůže Silám světla ukotvit energii Světla na planetu Zemi a spustí proces, který úplně odstraní coronavirovou nákazu, strach, který tato epidemie vyvolala, zneutralizuje plány temných sil, které měly spolu s vyvoláním této nákazy a pomůže nasměrovat planetární vývoj událostí zpět do nejvíce pozitivní časové linie pro Vzestup, vedoucí nás do Věku Vodnáře.

Dosáhnout kritického množství 144 000 lidí, společně provádějících tuto meditaci v jeden okamžik, je možné! To vytvoří silnou ozdravnou řetězovou reakci v energickém poli po celém světě.

Tuto meditaci provedeme v přesném okamžiku konjunkce Jupitera s Plutem, 4./5. dubna 2020, což zároveň bude první moment, kdy skutečně silná energie Věku Vodnáře zasáhne povrch naší planety:


Meditaci tedy budeme dělat v době 4. dubna ve 22:45 Východního letního času (EDT) v New Yorku. To odpovídá 21:45 Centrálního letního času (CDT) v Chicagu, 20:45 Horského letního času (MDT) v Denveru a 19:45 Tichomořského standardního času (PDT) v Los Angeles.

Evropa a Asie budou mít v době meditace již 5. dubna, což bude 03:45 Britského letního času v Londýně (BST), 04:45 Středoevropský letního času v Paříži (tedy i v celé střední a východní Evropě), 04:45 Východoevropského času (EET) v Káhiře, 10:45 Centrálního Standardního času (CST) v Taipei a Pekingu, 11:45 Japonského Standardního času (JST) v Tokiu a 12:45 Australského Východního standardního času (AEDT) pro Sydney.

Čas meditace pro střední Evropu (včetně ČR a SR) tedy odpovídá času pro Paříž, tj. neděle 5. dubna 2020 ve 4:45 (ráno).

(Pozn. překladatele: Nenechte se zastrašit brzkým ranním časem. To podstatné je, aby se v jeden okamžik co nejvíce lidí, přítomných na povrchu planety, soustředilo na jednu a tu samou věc/cíl. Je úplně dostačující si nastavit budík na tři až pět minut před začátkem meditace, najít instrukce a po jejím začátku, co nejdéle to půjde, udržet v mysli představu z instrukcí níže. Poté můžete jít opět spát. Neobávejte se ospalosti, ta po pár minutách meditace ustoupí.)

Čas meditace ve vašem časovém pásmu si můžete ověřit zde:
www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=ASCENSION+TIMELINE&iso=20200404T2245&p1=179

Instrukce:

  1. Použijte vlastní techniku k dosažení uvolněného stavu vědomí (např. chvíli pozorujte proud vzduchu, jak vchází a vychází špičkou vašeho nosu – pozn. překladatele).

  2. Vědomě uveďte svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj k posunu planety Země na neoptimálnější časovou linii pro Vzestup lidstva/osvobození planety a jako nástroj k úplnému odstranění koronaviru.

  3. Představte si sloup oslnivého bílého světla, vycházejícího z Kosmického Centrálního Slunce jak se šíří Centrálními slunci všech galaxií v našem vesmíru. Následně si představte jak toto světlo vstupuje skrze Galaktické Centrální Slunce i do naší galaxie a šíří se jí (skrze slunce jednotlivých slunečních soustav), vstupuje do naší Sluneční soustavy, prochází všemi bytostmi Světla uvnitř, skrze všechny bytosti na planetě Zemi a také skrze vaše tělo až do středu Země.

  4. Představujte si, jak toto Světlo přeměňuje veškerý zbývající koronavisrus na planetě Zemi, desinfikuje všechny infikované oblasti na jejím povrchu, uzdravuje všechny pacienty, odstraňuje veškerý strach spojený s touto epidemií a nastoluje stabilitu.

  5. Představte si jak se směr událostí posouvá k nejvíce možné pozitivní časové linii, která je úplně mimo veškeré epidemie, války a globální dominanci. Představujte si bílé, růžové a zlaté Světlo jak uzdravuje všechnu nerovnoprávnost a chudobu a přináší hojnost celému lidstvu (jak toto světlo obklopuje povrch a okolí planety). Představujte si, jak začíná nový velký kosmický cyklus Věku Vodnáře, přinášející čisté Světlo, Lásku a Štěstí všem bytostem na planetě Zemi.

Doporučený čas meditace je 20 minut.

Meditaci si pro případ výpadku internetu v době meditace doporučujeme stáhnout do svého zařízení. PDF dokument s tímto článkem lze stáhnout na adrese:

https://uloz.to/file/UVJkOyx6Awwl/meditace-na-podporu-pozitivni-casove-linie-pro-vzestup-planety-zeme-a-ukonceni-svetove-virove-nakazy-5-dubna-2020-rozhovor-s-cobrou-na-podporu-teto-meditace-pdf

YouTube videa s touto meditací a informacemi v češtině lze nalézt na adresách:

https://www.youtube.com/watch?v=gYKn4xZRf0M
https://www.youtube.com/watch?v=19bt1SWTik0

Hezké propagační video od TruthEarth lze nalézt na adrese (pouze Anglicky):
https://youtu.be/P5pwXdRSNM4

Aktualizace o meditaci na podporu pozitivní časové linie pro Vzestup/osvobození planety Země a ukončení světové virové nákazy na najdete na oficiální stránce (pouze anglicky, pro překlad do češtiny použijte Google Překladač):

http://2012portal.blogspot.com

Nebo můžete zkusit štěstí na slovenském blogu, který nedávno začal překládat aktuální články od Cobry do slovenského jazyka:
https://2020aquarius.blogspot.com

Černobílý plakát k vytištění a sdílení ve vašem okolí je možné si stáhnout na adrese:

https://uloz.to/file/YTtmwcC61RB4/pdf-plakat-na-propagaci-meditace-na-podporu-pozitivni-casove-linie-pro-vzestup-planety-zeme-a-ukonceni-svetove-virove-nakazy-5-dubna-2020-pdf

PNG verzi plakátku pro sdílení online je možné si stáhnout na adrese:

https://uloz.to/file/h94egdPjFuq9/png-plakat-na-propagaci-meditace-na-podporu-pozitivni-casove-linie-pro-vzestup-planety-zeme-a-ukonceni-svetove-virove-nakazy-5-dubna-2020-png

Část druhá – rozhovor s Cobrou o nadcházející meditaci a aktuální situaci


Následuje překlad z anglick
ého originálu, dostupného na adrese:
https://www.welovemassmeditation.com/2020/03/interview-with-cobra-for-the-ascension-timeline-end-of-coronavirus-meditation.html

We Love Mass Meditation a International Golden Age Group zorganizovali rozhovor s Cobrou za účelem zvýšení povědomí o meditaci na podporu pozitivní časové linie pro Vzestup/osvobození planety Země a ukončení světové virové nákazy. V tomto rozhovoru se Cobra podělil o pohled na současnou situaci na planetě, o významu nadcházející meditace a o tom, jak se lidé mohou připravit na Událost.

YouTube video s nahrávkou rozhovoru lze nalézt na adrese:
https://youtu.be/vej90NS_enQ

Zvláštní poděkování patří skupině International Golden Age za jejich technickou podporu při nahrávání a editaci tohoto rozhovoru, jako i za vytvoření jeho přepisu.

Následuje přepis rozhovoru:

— Začátek přepisu —

Hoshino: Zdravím všechny. Dnes je 17. března, 2020. Jmenuji se Hoshino a jsem tu se svými dvěma skvělými přáteli Patrickem a Jedim, kteří jsou představiteli skupiny International Golden Age.

Tedy vítejte, Patriku a Jedi.

Jedi: Dobrý den, tohle je Jedi.

Patrick: Tohle je Patrick.

Hoshino: Od začátku roku 2020 jsme byly svědky vývoje mnoha zajímavých událostí na celoplanetární úrovni, včetně vypuknutí coronavirové nákazy. Proti tomu začátkem dubna použijeme hromadnou meditaci, při které sjednotíme naše vědomí, abychom situaci pozitivně ovlivnili.

Nyní jsem velice potěšen, že zde máme i Cobru. S ním se v rozhovoru se mnou, Partickem a Jedim budeme bavit o současné situaci na planetě Zemi, nadcházející meditaci a o tom, jak se připravit na Událost.

Cobra: Ahoj všichni.

Hoshino: Takže tady je rozhovor:

Část 1. Zpráva o aktuálním stavu událostí na planetě

Hoshino: Itálie, Španělsko a Česko vyhlásili uzavření hranic. Pomůže tato situace Silám Světla v čištění plazmatické úrovně v těchto zemích?

Cobra: Posledních pár týdnů Síly Světla v podstatě vyčistily větší část plazmatické úrovně okolo celé planety. To, co se nyní děje je další fáze očisty, v níž dochází k vyčištění negativních entit na všech úrovních: éterické, astrální a všech vyšších. Všechny jsou nyní intenzivně čištěny. Uzavření hranic napříč Evropou samozřejmě tento proces ještě více urychlí. Uzavření hranic je očekáváno v mnoha dalších zemích celosvětově.

Hoshino: Rodiny Černé šlechty jsou také lidé. Obávají se, že se nakazí virem COVID-19?

Cobra: Jistí členové Černé šlechty se uzavřeli do kompletní izolace před povrchovou populací. Jsou stále na povrchu planety, ale nacházejí se v kompletně izolovaných skupinách s nulovým kontaktem se zbytkem lidské populace.

Hoshino: Stále však mohou kontaktovat své posluhovače?

Cobra: Ano, samozřejmě. Vždycky je tu internet.

Hoshino: Takže internet rodin Černé šlechty je monitorován Silami Světla?

Cobra: Ano.

Hoshino: Objevily se jisté dohady, že mnoho států vyhlásí uzavření hranic a zákaz cestování, díky čemuž budou Bílé klobouky v armádě moci bez překážek prosadit hromadné zatýkání. Říká se, že mnoho celebrit se dobrovolně uzavřelo do karantény, aby tomuto zatýkání uniklo. Jaký je tvůj názor na tuto teorii?

Cobra: V souvislosti s uzavíráním hranic, pozitivní armáda má plány na provedení hromadného zatýkání, a to jestli k tomu dojde nebo ne nemohu více komentovat. Ale zcela určitě mohu říci, že dohady ohledně celebrit snažících se uniknout hromadnému zatčení dobrovolnou karanténou nejsou pravdivé.

Hoshino: Zdroje v kontaktu k Bílými klobouky naznačují, že USA 23. března vyhlásí stanné právo. Jaký máš na to názor?

Cobra: Je to možné.

Hoshino: Čínská vláda nedávno oznámila, že infekce COVID-19 u nich dosáhla maxima. Mohou to Síly Světla potvrdit?

Cobra: Ano, naprosto. Vypuknutí infekce v Číně je téměř u konce. Problému, kterému Čína nyní čelí, je importovaný italský kmen viru. Jistí lidé cestující napříč světem do Číny s sebou nesou tento vir zpět. Čína oznámila povinnou dvou týdenní karanténu pro všechny vracející se ze zahraničí do centrální Číny, což je dobré. Takže v tom, udržet počet nakažených velmi nízko, má Čína nyní nejlepší pozici ze všech států na světě, nebo dokonce na jejich straně virus úplně vymýtit.

Hoshino: Dokáže koloidní stříbro vyléčit infekci COVID-19?

Cobra: Jsou ohledně toho jisté dohady, ale nemohu to potvrdit.

Hoshino: Jak můžeme zlepšit efektivitu technologie protokolu „Command RCV Stardust“ ze 75% na 80% nebo dokonce na 95%?

Cobra: Problém je ten, že jisté procento povrchové populace je velmi sobecké. Jsou těmi nejefektivnějšími šiřiteli viru. Zrovna dnes jsem slyšel o jisté osobě, která byla potenciálně nakažená a volně se pohybovala, potkávala lidi a možná i jejich velké množství nakazila. Takže tohle je příklad chování, které sníží efektivitu RCV Stardust protokolu.

Hoshino: Dokáže si „Command RCV Stardust“ protokol poradit se všemi kmeny coronaviru? Vyvíjí Plejáďané novou verzi pro italský kmen?

Cobra: Ano, nová verze pro italský kmen je ve vývoji. Italský a Čísnký kmen nejsou zas tak moc odlišné. Velmi důležité je, aby lidé používali protokol „Command RCV Stardust“ (pro jeho aktivaci stačí třikrát v mysli nebo nahlas příkaz zopakovat s anglickou výslovností – pozn. překladatele). To platí i pro Evropu, abychom měli maximální zásah Plejáďanů, protože ten se může stát pouze skrze tento protokol.

Hoshino: Můžeme využít vlastní záměr a nasměrovat pomoc z protokolu na jistá místa a země, na kterých bychom chtěli, aby pomohl?

Cobra: Samozřejmě, že to můžete udělat. Ale mnohem efektivnější je pokud jej lidé v postižených oblastech použijí sami.

Hoshino: Není si snad Elon Musk vědom nebezpečí projektu SpaceX Starlink? Nebo o něm ví a zavádí satelity s 5G technologií do vesmíru záměrně?

Cobra: Elon Musk již bohužel nepracuje pro světlou stranu. Spolupracuje s Ilumináty na jejich plánech. Takže ví velmi dobře, co SpaceX Starlink dělá.

Hoshino: Zdá se, že 5G sítě ve Wuhanu zapříčinily vyšší úmrtnost coronavirem. Jak můžeme snížit negativní dopady 5G sítí na povrchovou populaci do doby, než nastane Událost?

Cobra: Vyvíjíme jistou technologii na bázi tachyonů, která dokáže do jisté míry snížit škodlivé efekty 5G sítí.

Hoshino: Odstraňují již Síly Světla všechny zbývající reptiliány, drakoniány a Archony na nefyzické úrovni? Jaké významné změny můžeme očekávat v našich životech, poté co budou tyto entity úplně odstraněny?

Cobra: Ano. To, co se nyní děje je velmi zrychlené odstraňování všech negativních entit na nefyzických úrovních. Jakmile budou tyto úrovně úplně vyčištěny, energie kolem nás bude lepší. Půjde o ochutnávku přicházejícího nového věku. Další fáze této operace je odstranit všechny entity žijící uvnitř aurických polí celé povrchové populace. Jakmile budou tyto entity odstraněny, chování jistého množství lidí se také značně zlepší.

Hoshino: V roce 2018 se všechny plasmatické topletové bomby nacházely již pouze ve vzdálenosti třiceti metrů od povrchu planety. Můžeš nám prosím říci výšku poslední zbývající vrstvy topletových bomb, počínaje od povrchu planety?

Cobra: Nyní se topletové bomby nacházejí pouze v implantátech. Je to jediné místo, kde se nyní nacházejí; uvnitř implantátů, uvnitř energického pole lidských bytostí. Hluboko uvnitř implantátů se nachází singularita černé díry, to je to místo, kde se topletové bomby nyní nacházejí.

Hoshino: Mnoho lidí by zajímalo proč Silám Světla trvalo tolik let odstranit strangletové a topletové bomby. Pokud by došlo k odpálení jedné plasmatické topletové bomby a výbuch by se stal nekontrolovatelným, odstranilo by to celý fyzický vesmír a také duchovní říši?

Cobra: Došlo-li by k odpálení topletové bomby, v současnosti by tím byla ovlivněna pouze naše Sluneční soustava. Výbuch by nejspíše zničil Sluneční soustavu, ale většinu nákazy z výbuchu by bylo možné zastavit již na oběžné dráze Země, takže škodu by s největší pravděpodobností utrpěla pouze tato planeta. Započala by se tím řetězová reakce top kvarků. Všechny kvarky by se přeměnily na top a bottom. Všechna hmota by zmutovala do velmi těžké hmoty top a bottom kvarků. Vše by zmutovalo do kulovitého tělesa o průměru 100 metrů. Co se týče duchovních sfér, došlo by k vytvoření poměrně silné anomálie, která by významně zpomalila evoluci všech bytostí, zahrnutých do procesu osvobození planety Země. To se nestane. Síly světla nás v tom ujišťují a přijímají opatření, takže to se nestane. Právě tohle je důvod, proč odstranění bomb trvá tak dlouho. Tento problém byl po dvaceti pěti tisíci letech karantény planety vyřešen. Jsme v posledních fázích, ale stále to vyžaduje správný přístup se správnými protokoly.

Hoshino: Dokončili již Síly Světla vyčištění Long Islandu a podzemních vojenských základen spojených s kriminální sítí, který zneužívá děti?

Cobra: Do značné míry ano. Stále jsou zde ale jistá místa na planetě, kde kriminální sítě stále děti zneužívají. Tohle ještě není úplně vyřešeno.

Hoshino: Je možné, že se světový finanční systém zhroutí ještě před 4. dubnem?

Cobra: Ano.

Hoshino: Stříbro kleslo k minimům z roku 2011, ale trh stále běží na fyzickém stříbře. Víš, co se to děje?

Cobra: Frakce, která by ráda udržela současný finanční systém manipuluje s tržní cenou, v podstatě manipuluje se vším. Jsou zde jisté investiční fondy, které zoufale potřebují hotovost, a tak prodávají své stříbro. To je jedna z věcí, která se děje. Jsou zde jiní lidé, kteří kupují stříbro, které je nyní ve slevě, dělají to s vědomím, že v další fázi finančního kolapsu cena stříbra raketově vystřelí. Takže je zde mnoho manipulací s cenou od jedné frakce, která prodává stříbro levně a jiné frakce, která této příležitosti využívá a levně jej nakupuje.

Hoshino: Jaký je současný stav rodin Černé šlechty a Jezuitů? Co plánují?

Cobra: Jsou zde dvě frakce Černé šlechty, která se nyní pokouší srovnat skóre ve válce, která se mezi těmito dvěma frakcemi odehrává již mnoho stovek a možná i tisíce let. Jedna z frakcí by ráda zhroutila ekonomiku. Ráda by převzala vedení a vytvořila systém kompletní dominance. Samozřejmě, že Jezuité jsou jejich posluhovači. Tento plán, za situace, která nyní je nebude fungovat. Globalizace již není možná. Lidská společnost dojde k přeměně takovým způsobem, který nedovolí, aby tyto plány byly možné.

Hoshino: Můžeme si všimnout, že země s nedostatečnou aktivitou pracovníků Světla jsou poměrně náchylné na COVID-19, jako Jižní Korea, Itálie a některé státy USA. Jak je možné tento problém vyřešit?

Cobra: Jednoduše, šířením informací, probouzením lidí v těchto oblastí, umísťováním cintamani kamenů do těchto oblastí. Samozřejmě je v tom zahrnuta i svobodná vůle. V zemích jako je Taiwan je velmi organizovaná sít schopných pracovníků Světla, kteří provádějí své mise s velkou oddaností a s co nejmenším možným množstvím vnitřních konfliktů. Můžete si všimnout, že množství případů v Taiwanu je velmi nízký. V posledních dvou letech byl Taiwan ochráněn před hurikány, tsunami a všemi druhy nepříjemných událostí, a to jednoduše proto, že zvládli vytvořit velmi silnou cintamani síť. Byly schopni ukotvit Světlo v jejich skupinách s co nejméně konflikty. Takže tohle je to, co každá země může udělat, uvědomit si důležitost tvorby silné sítě pracovníků Světla, umísťovat cintamani kameny, meditovat, spolupracovat a sjednotit se. To je to, co lidé mohou udělat ve svých zemích.

Také jsem si všiml, že od chvíle, kdy jsem zveřejnil meditaci na podporu pozitivní časové linie pro Vzestup/osvobození planety Země, mnoho lidí mimo můj dosah o ni nemá zájem. Je to jejich svobodná vůle a zároveň jeden z faktorů, který může rozhodnout o tom, jak si s virovou nákazou poradíme. Čím více spolupráce na na povrchu planety bude, tím více budou věci k sobě pasovat a tím více budou Síly Světla moci zasáhnout tím nejlepším možným způsobem. Jistěže nemám nic proti nikomu, kdo se zúčastní této meditace, nebo kdo zorganizuje svou vlastní meditaci, ale bohužel to většinou musím být já, kdo to udělá a zdá se, že ostatní příliš nezajímá důležitost vytváření jednotného pole hromadnou meditací, dosahující k dostatku lidí, aby to ovlivnilo planetární časovou linii.

Hoshino: Temné síly zabraňují spolupráci mezi pracovníky Světla infiltrací, vydíráním, oddělováním, vyvoláváním vnitřní rivality a nesouhlasů. Mají Síly Světla nějakou radu pro komunity pracovníků Světla, které by rády dosáhly jednoty a spolupráce?

Cobra: To je velice jednoduché. Lidé, kteří se podílejí na vydírání, oddělování, vyvolávání vnitřní rivality a nesouhlasů nejsou pracovníci Světla. Musejí být z těchto komunit odstraněni. Pouze lidé, kteří dokáží pracovat společně v harmonii mohou pracovat pro Světlo a šířit Světlo. Takže pokud máte skupinu pracovníků světla a někdo uvnitř ní vyvolává nepokoje, tak tato osoba již nemůže být součástí skupiny. Sám jsem si musel projít očistným procesem vlastní skupiny a odstranit 30-50% mého týmu, protože tato část zkrátka neodpovídala standardu.

To se děje všude. Tato očista musí být provedena bez kompromisu, protože je to jediný způsob, jak se můžeme posunout v tomto kritickém okamžiku přechodného stadia.

Hoshino: Můžeme posílat energie Bohyně těm, kteří odmítají spolupráci v naději, že změní názor?

Cobra: Můžete posílat energii Bohyně nepodmíněně. Ne ale za účelem, aby změnili názor, nýbrž za účelem, aby pokračovali na cestě, která je jejich nejvyšším účelem pro ně a pro všechny ostatní. To proto, že ne všichni změní svůj názor, není na nás, abychom někoho přesvědčovali. Můžeme šířit Světlo. Můžeme šířit Lásku, ale nemůžeme měnit svobodnou vůli druhých.

Hoshino: Z jakých skupin se skládá Společenství Atlantidy? Co toto Společenství nyní dělá? Jaký je rozdíl mezi Společenstvím Atlantidy a Galaktickou konfederací?

Cobra: Je příliš brzy na to mluvit o konkrétních skupinách, které jsou součástí Společenství Atlantidy. Samozřejmě, Galaktická konfederace je jednou z nich. Společenství nyní provádí plány planetárního osvobození. V souvislosti s vypuknutím koronavirové nákazy také aktivovali jisté záložní plány. To otevřelo jisté možnosti, které dříve nebyly možné. Změnilo to pravidla hry. Společenství Atlantidy pracuje v plné rychlosti, aby co nejrychleji vyřešilo současnou situaci.

Hoshino: Když nyní Chimera v souvislosti s implantáty aktivovala svou poslední obranou linii, představuje to překážku pro Síly Světla?

Cobra: Je to výzva, ale zároveň je zvládnutelná. Je to výzva, která skýtá potenciální rizika, ale tyto rizika budou vyřešena.

Hoshino: Co může pracovník Světla udělat, aby tento obranný mechanismus oslabil?

Cobra: Pokyny pro pracovníky Světla přijdou ve správnou chvíli.

Hoshino: Co je to studna singularity?

Cobra: Studna singularity je oblast, kde dochází k narušení, nebo ke zkroucení časoprostorového kontinua z důvodu přítomnosti velmi velké koncentrace hmoty, která byla přeměněna na černou díru. Černá díra je ve své podstatě oblast s hmotou, která byla stlačena do velmi malého prostoru. Něco takového samozřejmě změní strukturu časoprostorového kontinua. Studna singularity není pouze narušením časoprostorového kontinua na makroskopické úrovni, jde také o narušení kvantové úrovně. To je to, s čím se Síly Světla nyní snaží vypořádat.

Hoshino: Hnutí odporu povrchové populaci doporučuje, aby měli u sebe alespoň měsíční zásoby jídla a denních potřeb pro případ celosvětové zdravotní karantény. Měli bychom toto množství udržovat dokud nenastane Událost? Nebo je v pořádku snížit množství zásob na dva týdny, jakmile pandemie opadne?

Cobra: Řekl bych, že se musíte řídit podle sebe, protože situace je nyní velmi proměnlivá. I poté, co tato pandemie skončí, věci se již nevrátí k tomu, jak byly předtím. Svět jak jej známe skončil. Věci se nyní mění. Jsme v poslední fázi. Jestli znáte graf fázového přechodu, tak jsme v poslední fázi před Událostí. Tato fáze bude velmi bouřlivá a společnost na povrchu planety již od nynějška nebude stabilní.

Část 2. Meditace pro časovou linii Vzestupu

Jedi: Jaké energetické vlastnosti Jupiter a Pluto mají, že se Síly Světla rozhodly zorganizovat meditaci na podporu Vzestupu v okamžiku jejich konjunkce?

Cobra: Konjunkce Jupitera a Pluta je velmi silný aspekt; jde o jeden z nejsilnější aspektů této časové periody. Energie tohoto aspektu má potenciál pro velký průlom. Ten se může manifestovat mnoha způsoby. Může se manifestovat ve zlepšení podmínek pro Síly Světla v souvislosti s možnostmi zasáhnout na povrchu planety. Může drasticky snížit pandemii. Může drasticky vytvořit příznivé podmínky pro odhalení. Může drasticky zlepšit možnost scénáře hromadného zatýkání. Ve hře je spousta věcí a Jupiter s Plutem mají potenciál přinést lidstvu hodně štěstí. Takže jde o nejlepší možný moment pro hromadnou meditaci, jako je tato.

Jedi: Jaká je podstata energie Věku Vodnáře, která se dostane na povrch planety během času meditace? Je druhem energie Bohyně?

Cobra: Ne. Jak jsem řek, není to druh energie Bohyně. Jde o druh energie určitého průlomu. V jakých oblastech se průlom bude manifestovat není zatím známo. Je to velký potenciál pro dlouhotrvající změny.

Jedi: Pokud tato meditace úspěšně upevní pozitivní časovou linii a zabrání všem spiknutím Temných sil, budou zbývající topletové bomby naší poslední překážkou na cestě k Události?

Cobra: Zbývající topletové bomby budou hlavní zbývající překážkou. Není možné přesně předpovědět, jak se budou věci vyvíjet, protože je v tom zahrnuta svobodná vůle. Mnoho frakcí je zapojeno. Nemůžeme předpovědět, jak bude poslední fáze probíhat. Jde o nejvíce nepředvídatelnou fázi v lidské historii, ale známe konečný výsledek, a ten je velmi dobrý, je jím Událost.

Jedi: Co bílé, růžové, modré a zlaté světlo, používané v meditaci, znamenají?

Cobra: Tyto čtyři barvy jsou různé aspekty různých paprsků Světla. Každý z těchto aspektů představuje jistou kvalitu vědomí ve vyšších dimenzích. Všechny dohromady vytváří optimální kombinaci, která je zapotřebí, aby se energie průlomu z Věku Vodnáře na povrchu planety projevila tím nejefektivnějším způsobem.

Jedi: Instrukce meditace navrhují, abychom si představovali sloup Světla, jak propojuje všechny světelné bytosti v naší Sluneční soustavě. Můžeš nám dát příklad takovéto bytosti?

Cobra: Ano, jde o bytosti, které jsou součástí Galaktické konfederace. Jsou zde bytosti, které patří k jednotce Jupitera, spadající pod Ashtarovu jednotku. Jsou zde letky Plejáďanů, Syřanů, Arkturiánů a Andromedy. Jsou zde členové Hnutí odporu rozmístění na různých místech napříč Sluneční soustavou. Jsou zde nefyzické bytosti jako andělé, archandělé a vzestoupené bytosti. Je zde mnoho různých bytostí Světla, kteří přijímají energii galaktického centra a kteří jsou přítomni konečné operaci osvobození, jsou rozmístěni napříč Sluneční soustavou a také poblíž planety Země.

Jedi: Můžeme se spojit se Společenstvím Atlantidy?

Cobra: Ano, ovšemže můžete, ale v této chvíli se nemohu podělit o informace, kdo je do Společenství zahrnut. Pokud budete opakovat to jméno [Společenstvím Atlantidy – Atlantis Alliance v anglickém jazyce] ve své mysli a požádáte o spojení, dostanete odpověď. Někdy možná dostanete poměrně silné prožitky, které vám mohou pomoci ve vlastním vývoji. Mohou vám pomoci v přípravách na vaši misi, i v misi samotné.

Jedi: Jakou 2D/3D visuální podporu můžeme vytvořit za účelem manifestovat úspěšnou hromadnou meditaci na podporu časové linie pro Vzestup?

Cobra: Je potřeba, abyste použili svůj vlastní cit pro věc. Ohledně této věci jsem již sdílel spousty informací. Můžete je zkombinovat do různých meme obrázků, videí, jakýchkoliv nástrojů, které dokážete vytvořit a sdílet je online.

Jedi: Jak můžeme použít květ života, abychom podpořili nadcházející meditaci na podporu časové linie pro Vzestup?

Cobra: Síly světla v minulosti párkrát požádaly, abychom dělali meditaci na květ života tak často, jak to bude jenom možné a nyní, v současné situaci, v jakýkoliv čas a kdokoliv, či jakákoliv skupina. Meditace na květ života vytváří pole, které podporuje Síly Světla v jejich operacích. Také můžete do infikovaných míst umístit obrázky květu života.

Jedi: Použijeme-li záměr vytvořit tuto meditaci více efektivní v danou chvíli, pomůže nám tato technika dosáhnout kritického množství v okamžiku hromadné meditace?

Cobra: Ano, rozhodně. Můžete meditovat a představovat si jak meditace na podporu časové linie pro Vzestup dosahuje kritického množství. Dokonce můžete zorganizovat skupinové meditace v nějaký čas, ve kterém si všichni zúčastnění budou představovat, jak naše hromadná meditace dosahuje kritického množství. Jeden z návrhů je využít vstup Saturnu do Vodnáře, který nastane za několik dnů (vstup Saturnu do Vodnáře již nastal 22. března 2020, ve 4:58 hod našeho času – pozn. překladatele). Mohou tedy být zorganizovány skupinové meditace na tento okamžik, za účelem manifestovat a dalece přesáhnout kritické množství zúčastněných při hromadné meditaci 4./5. dubna. To může být dobrý návrh. Takže lidé mohou organizovat meditace a předběžně meditovat v okamžiku vstupu Saturnu do Vodnáře. Mohou si upravit naši hlavní meditaci pro 4./5. duben, aby zahrnovala mnohonásobné přesažení kritického množství. Jak jsem řekl, cíl je, aby jeden milión lidí po celém světě meditoval v jeden okamžik (a soustředil se na stejnou představu – pozn. překladatele).

Jedi: Budou-li pracovníci Světla dělat meditaci na podporu časové linie pro Vzestup každý den v celosvětovém měřítku, pomůže nám tato denní meditace v dosažení kritického množství meditujících 4./5. dubna?

Cobra: Ano, samozřejmě.

Jedi: Jaké meditace bychom měli dělat abychom stabilizovali a zlepšili situaci, než nastane 4. duben?

Cobra: V podstatě můžete použít meditaci, která je určena pro 4. duben. Již nyní ji můžete začít používat. Od nynějška se může stát hlavní meditací.

Jedi: Měli bychom dočasně nahradit týdenní meditaci Klíče ke svobodě meditací na podporu časové linie pro Vzestup?

Cobra: Jak jsem řekl, můžete nahradit týdenní meditaci Klíče ke svobodě touto meditací na podporu časové linie pro Vzestup.

Jedi: Jak můžeme využít techniky pro filtrování reality k zastavení virové infekce a vnitřních bojů mezi pracovníky Světla, aby nám to umožnilo dosáhnout úspěšné hromadné meditace?

Cobra: Můžete využít techniky filtrování reality učiněním rozhodnutím, že se virovou infekcí nenakazíte. Můžete využít techniky filtrování zaměřením se na fakt, že jsme zorganizovali mnoho meditací během kterých jsme dosáhli kritického množství a že jej dosáhneme také i v nadcházející meditaci. Objevují se znamení, že v tomto směru děláme dobrý pokrok.

Jedi: Kvůli tomu, že lidé, kteří se nikdy nezúčastnili žádné Cobrovi konference, nemusí rozumět tomu, o čem zde mluvíme, mohl bys jednoduše vysvětlit co jsou to techniky na filtrování a utváření reality?

Cobra: Potřeboval bych mnohem více času, než jen rozhovor, abych to vysvětlil do detailu. V podstatě jsou to dvě technologie, které mohou být použity v procesu manifestace. Filtrováním reality vytváříte rozhodnutí, že do svého života nepřijmeme jistou realitu, čímž v podstatě vytváříme filtr. Utváření reality je o tom, že zaměříme svou pozornost jistým směrem, a tím tato pozornost urychlí manifestaci konkrétní časové linie.

Jedi: Změní ještě Síly světla instrukce meditace za předpokladu, že se pandemii COVID-19 před 4. dubnem podaří dostat pod kontrolu?

Cobra: Je zcela jisté, že 4. dubna ještě stále budeme mít lidi infikované virem.

Takže ohledně množství infikované a uzdravené populace, využijeme této příležitosti, abychom alespoň zlepšili jejich stav a zabránili dalšímu šíření viru.

Jedi: Pokud povrchová populace dokáže zajistit kritické množství v hromadné meditaci a bude mezi sebou spolupracovat, jako nikdy předtím, jak na to Síly Světla zareagují akčním plánem pro Událost?

Cobra: Jde stále o utajenou informaci. Na tuto otázku mohu odpovědět teprve až po

skončení meditace. Dojde-li ke spolupráci, tak ohledně toho samozřejmě zveřejním úplnou zprávu.

Jedi: Vždy když ohlásíme hlavní hromadnou meditaci, tak se někteří lidé snaží zabránit našim aktivitám nebo zaútočit na naše členy prostřednictvím dohadů a lží. Jaký je přesný důvod tohoto chování?

Cobra: Jak jsem řekl, někteří z nich patří k temné síti Kabaly. Někteří jsou ovládáni entitami, a jinými způsoby ovládání lidí. Někteří z nich jsou jednoduše velice poškozeni ve svých osobnostech. Nejlepší je tyto lidi odstranit ze své sítě.

Jedi: V návaznosti na předchozí otázku – jak budou tito lidé přivedeni k odpovědnosti za své činy, po Události?

Cobra: S těmi, kteří brzdili postup Sil Světla v kritických okamžicích bude možná soud u Galaktického soudního dvora. Takže, někteří půjdou před soud. Někteří budou možná zatčeni. Někteří z nich budou odsouzeni za zradu. U některých dojde k usmíření, ale budou se muset zodpovídat za své činy.

Jedi: Máme zde seznam doporučených položek pro meditaci 4. dubna. Prosím řekni ano, pokud si myslíš, že je dobré danou položku položit na oltář během hromadné meditace. Stříbro požehnané aktivací Stříbrné spouště, tachyonizovaná mince sv. Germaina, tachyonizovaný portrét sv. Germaina, tachyonizovaný ametyst.

Doporučuješ jiné položky nebo minerály?

Cobra: Doporučuji cintamani kameny a samozřejmě všechny zmíněné položky.


Část 3. – Příprava na změnu

Partick: Co výraz modrý úsvit znamená?

Cobra: Modrý úsvit je kódové označení pro úsvit Věku Vodnáře. Jde o modrou energii galaktického centrálního slunce k jejíž aktivaci nyní dochází. Při aktivaci této energie dochází ke kompletní přeměně povrchové populace planety, což již nyní zažíváme. Již působí. Dochází ke změně společnosti a i přesto, že temné síly vypustily virus, tak díky této energii mohou Síly Světla být nositeli vědomí centrálního galaktického slunce a jednat na základě toho odpovídajícím způsobem. Využívají této příležitosti, aby úplně přeměnily společnost. Tato změna je nevratná. Již není možné ji zvrátit.

Partick: Mnoho lidí má pocit, že současný život na Zemi je podobný tomu, co je zapsáno v knize Zjevení sv. Jana. O jaký druh dokumentu z hlediska světlých a temných sil jde?

Cobra: Bytost, která je v současnosti nazývána sv. Jan měla v podstatě vidění, ve kterém jí byla předána část plánu pro osvobození, který zahrnoval hromadné přistání mateřských lodí, velkou válku za osvobození, očištění temných sil, biočipy a očkování. Všechny tyto věci viděl. Toto proroctví je velmi populární protože si lidé myslí, že za ním něco je. Temné síly se pokoušely proroctví zneužít, vyvolat strach a šířit strach. Nebyly s tím ale tak úplně úspěšné.

Partick: Někteří lidé mají více peněz, které mohou použít k přípravám na Událost. Jaké drahé kovy bys jim doporučil koupit, zlato nebo stříbro?

Cobra: Obojí, zlato a stříbro.

Partick: Mají-li lidé peníze na nákup zlata a stříbra, kolik uncí by měli koupit, aby se na Událost připravily?

Cobra: Musejí ho mít dostatek, aby s ním vyžily na období mezi dvěma týdny až měsícem změn. Takže množství peněz, které utratíte za dva až čtyři týdny odpovídá množství peněz, které byste měli uložit do fyzického zlata a stříbra, za předpokladu, že máte tolik peněz volně k dispozici. Také budete potřebovat stejné množství v hotovosti. Jde o doporučení pro ty, kteří mají dostatek peněz.

Partick: V rozhovoru na podporu aktivace Stříbrné spouště se skupinou International Golden Age jsi zmínil, že koupí stříbra s portrétem Britské královny ve dne 11.11.2019 může tyto mince vysvobodit z její kontroly. Chceme-li koupit stříbro nebo zlato s jejím portrétem v rámci příprav na nadcházející změny, jak můžeme odstranit toto energetické spojení a prohlásit koupené zlato a stříbro za naše vlastnictví?

Cobra: Můžete je jednoduše očistit fialovým plamenem a učinit usnesení, ve kterém prohlásíte tyto mince za úplně svobodné od temných vlivů.

Partick: Mohly by Síly Světla předat nějaké instrukce, jak vést skupinu Přípravy na změnu? Někteří lidé říkají, že jejich místní skupina nemá ani ponětí o meditaci na podporu časové linie pro Vzestup. Doufají, že Síly Světla je naučí řízení skupiny a komunikační schopnosti a navíc budou sami meditaci propagovat.

Cobra: Skupina Příprav na změnu bude muset být restrukturalizována, a to takovým způsobem, že zde bude nastavena komunikace s hlavními skupinami Příprav na změnu. Zároveň všechny skupiny Přípravy na změnu musejí mít přístup na můj blog, kde vydávám zprávy k aktuální situaci, tak jak se zrovna vyvíjejí.

Partick: Co by Sesterstvo růže mělo dělat ve fázi tvorby bublin nebes? Mají Síly světla nějaké nové instrukce?

Cobra: Budou muset pokračovat s instrukcemi, které jim byly předávány po dobu posledních dvou let. Je důležité, aby lidé v Sesterstvu růže ukotvili co nejvíce energie Bohyně, kolik jenom dokáží. Znamená to také provádět sebe léčbu, pracovat na sobě, odstraňovat své systémy víry, naučené vzorce a blokády, čistit implantáty a ukotvovat energii Bohyně. Předal jsem různé meditace, které může Sesterstvo růže provádět. Samozřejmě mohou také poslouchat svůj vnitřní hlas.

Partick: Přestože již žijeme ve fázi tvorby bublin nebes, nebe čistého Světla v současném fyzickém světě můžeme cítit pouze stěží. Místo toho jsme často svědky šílenství a úzkosti povrchové populace, čelící rozpadu společnosti. Jak můžeme manifestovat a pocítit bubliny nebes v našem denním životě?

Cobra: Lidé v nyní uzavřených oblastí, především v Evropě a jiných oblastí, pokud půjdou sami do přírody, ucítí velmi čistou energii čistého Světla, přicházející v této fázi tvorby bublin nebes. Samozřejmě, že lidé, kteří se nacházejí v hustě obydlených oblastí s vysokou koncentrací lidí mohou mít obtíže tohle pocítit, protože stále jsou zde entity, mnoho emocí a mnoho lidí ve stavu paniky, chaosu a vzrušení. Skrze zvláštní kanál jsem ale obdržel hlášení z Wuhanu. Ve Wuhanu byli lidé navzdory všemu tomu chaosu schopni cítit klid a mír. To je přesně ta manifestace bublin nebes. Nové energie přicházejí do středu vypuknutí nákazy.

Partick: Páni! To je pěkné. Velice děkujeme!

Cobra: Děkuji a všem navrhuji, aby se přidali k naší meditaci 4. dubna. Vítězství Světla!

— Konec přepisu —


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě