Co vypovídá tvar vaší ruky o vaší osobnosti a charakteru

datum 12. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Zřejmě budete překvapeni, ale tvar vaší ruky toho dokáže skutečně mnoho prozradit o vašich osobnostních a charakterových rysech.

Poznáním těchto zákonitostí budete schopni udělat si o druhém člověku obraz i bez toho, abyste s ním začali mluvit.

Pojďme se nyní blíže podívat, co tvar vaší ruky vypovídá o vás.

Ruka země

Ruka země má tlusté prsty a širokou dlaň. Velikost dlaně říká, že jste otevření, pokorní a čestní. Jde o 3 rysy, kterými se v životě řídíte, a zároveň oceňujete lidi, kteří je mají také.

Když čelíte těžkým úkolům, rádi se pustíte do jejich vyřešení a nebojíte se ani požádat druhé o pomoc v případě, že ji potřebujete.

Vaše prsty jsou od sebe přirozeně mírně rozložené, což znamená, že dříve, než se do něčeho pustíte, dobře si to nejprve zvážíte. Jinými slovy, nejste nerozvážný člověk.

Když se naskytne nějaká příležitost, podstoupíte jen dostatečně zhodnocené riziko, které v sobě nese odměnu pro vás. Je proto důležité, abyste hledali rovnováhu mezi rozvahou a spontánností.

Snažte se nebát se vyzkoušet nové věci a buďte více odvážní v rozhodování, aniž byste nad vším příliš mnoho přemýšleli.

Ruka ohně

Úzký tvar tohoto typu ruky o svém majiteli vypovídá, že je extrovertním člověkem, který rád navazuje kontakty s lidmi z různých oblastí života.

Nebojíte se trapných situací. To, na čem vám záleží, je dělat lidi při rozhovorech s vámi šťastnými.

Dlouhé prsty naznačují, že budete žít nejen dlouhý, ale i bohatý život. To samozřejmě neznamená, že váš život bude lehký, ale že se vám během něj přihodí mnoho dobrých věcí.

Budete mít i těžké časy, které však dokážete překonat, a dobrá karma se vám vrátí dvojnásob.

Je však důležité, abyste později pomohli a své zkušenosti předali i jiným lidem, kteří se ocitnou v podobně složité situaci, v jaké jste kdysi byli vy.

Co vypovídá tvar vaší ruky o vaší osobnosti a charakteru

Ruka vody

Široké a roztažené prsty i dlaně naznačují, že jste odvážní, nebojácní, se smyslem pro dobrodružství.

Když něco chcete zažít, vždy do toho jdete naplno, bez ohledu na možné překážky.

Když dojde na lásku a přátele, jste pro ně vždy oporou, na kterou se mohou spolehnout. Nejenže mohou počítat s vaší podporou, ale když vás požádají, abyste s nimi někam šli, nikdy to neodmítnete.

Kromě uvedených silných stránek jste také člověkem, kterému hluboce záleží na lidech, které miluje, a uděláte cokoliv, abyste je udělali šťastnými.

S vašimi charakterovými rysy povzbuzujte i ostatních kolem vás, aby byli stejní jako jste vy. Nikdy neopouštějte své principy, které se vám vždy vrátí, když je budete nejvíc potřebovat.

Ruka dřeva

Pokud máte tento tvar ruky, jste těžce pracujícím člověkem. Práce pro vás hodně znamená a snažíte se to uplatňovat v každé oblasti svého života.

Dokonce i ty nejmenší úkoly jsou pro vás významné, vždy se je snažíte provést co nejpečlivěji, a to i tehdy, jestliže množství vynaložené práce nikdo jiný kromě vás nevidí.

Rádi stimulujete svůj mozek úkoly, které vyžadují hodně rozmýšlení, protože se rádi učíte nové věci.

Vaším největším koníčkem je cestování. Objevováním nových zemí a kultur získáváte inspiraci. Vždy, když jste odkázáni sami na sebe, projeví se vaše výjimečné schopnosti plánování. Ty zaručí, že vaše výlety budou vždy zábavné.

Používejte je proto ve svůj prospěch a naplánujte si více úžasných cest s vašimi blízkými a dejte jim pocítit, že se vždy mohou na vás spolehnout.

Ruka kovu

Člověk s tímto tvarem ruky je silný a talentovaný. Vaše široké dlaně poukazují na širokou paletu schopností a dovedností, kterými disponujete. Když lidé pomyslí na člověka, který všechno dokáže, myslí na vás.

Dokážete opravit vše v domácnosti, jste dobrým atletem, jste dobří v zahradničení a množství dalších řemesel. To je současně i vaší největší cenností, protože dokážete to, co většina lidí nezvládne.

Kromě toho jste vysoce adaptabilní. Bez ohledu na to, v jaké situaci se ocitnete, dokážete si v ní vždy poradit.

Jelikož téměř vše bez námahy zvládnete, snadno dokážete i druhým pomoci, když je třeba.

Zaměřte se na tyto své přednosti, zejména v případech jako jsou změna zaměstnání či rozvoj dovedností u členů vaší rodiny.

Závěr

Nyní, když už víte, co vaše dlaň vypovídá o vaší osobnosti, je čas zjistit to také o vašich blízkých a přátelích, abyste věděli, zda se dokážete navzájem vhodně doplňovat.

Nebo jsou vaše ruce v protikladu jako například voda a oheň?

Bez ohledu na to, jaké výsledky vám vyjdou, je vždy důležité o tom vědět, abyste se mohli dané situaci co nejlépe přizpůsobit.

Zdroj: www.vylectese.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico