Co souvisí s mojí nadváhou a jak to můžu změnit?

views 2 317 datum 10. 1. 2019

OT: Cítím, že se mám zeptat Strážce, co je moje poslání?. 2.otázka je: Co souvisí s mojí nadváhou a jak to můžu změnit?. 3 otázka co se energeticky dělo, když jsem byla v rádiu? Byl tam nějaký záměr zastavit mě.

 

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Tvým posláním je přetransformovat Lásku do zdejších poměrů. Druhým posláním je přetavit nízké vibrace ve vysoké, jsi takový tavící kotel, transformátor.

Výše uvedené souvisí i s tvou tělesnou formou, holt tyčka zde nebudeš. Jistě však můžeš proměnit svou fyzickou stránku ke své spokojenosti, tedy ztratit tuk na určitých partiích (smích..) a to nižším příjmem potravy a pohybem. Můžeš několikrát v týdnu jít na delší procházku a nezastavovat se. Tím spálíš tuk nejlépe, než rychlým vysilujícím pohybem na chvíli. Pokud tě bude honit mlsná, dej si ovoce nebo džus, ale ne velké množství. Jinak jez potraviny, kde je protein (maso, vejce apod.) a dej si raději zeleninu než přílohu plnou sacharidů.
Při tvé práci zpracováváš obrovské množství energie a je to velmi zatěžující, proto sis zvolila formu stabilní, která to unese. Na druhou stranu se stále ještě málo věnuješ sobě a pak tělo dorovnává v tuku, aby se stabilizovaly tvé struktury. Můžeš si také udělat očistnou kůru bylinkami či detoxikaci střev. Nedělej však nic na sílu, jen pokud to budeš cítit a budeš v tom pohodě.

Co se týče vysílání v rádiu, tak temné síly se tě opravdu snažily zastavit. Netušily však s kým mají tu čest ..hahah (Anabel se mocně směje…). Obstála jsi ve své zkoušce a již to propusť. Nehodnoť, co jsi řekla a co jsi neřekla, není to podstatné. Úkol jsi naplnila a to: ustát jejich útok, nevzdat se, říci Pravdu a žít teď a tady. Vše je v pořádku a souladu.
Má drahá vyjdi do přírody, věnuj se sama sobě a užívej si radosti a štěstí, však ses nadřela v tomto životě již dost. Obstála jsi při mnoha zkouškách a teď už máš období odpočinku a rozjímání. Vím, že budeš vždy pracovat pro Celek, tak jsi nastavena a je to v pořádku, ale pracuj také pro sebe, respektive vykonávej věci pro sebe. Dokážeš ještě jiné věci, než jsi zvyklá. Zatím nebyl prostor rozvinout své pravé dary v oblasti tvoření a zhmotňování energie. Dbej také na očistné energické techniky. Jelikož se setkáváš s velmi hutnými energiemi, za čas by ses mohla jaksi zanést a tělo by ti již naznačilo, že takto ne. Není to však nutné, když si stanovíš nějaký svůj režim očisty od energií.

Drž se, má drahá. Tato doba je vskutku velkolepá! Je mi ctí Tě provázet a pozorovat Tě při procesu tvé přeměny. Jsi Abdu-mir, vysoké pulzující světlo v modravém poli. Zdravím Tě, já jsem Anabel.

Pozn. Cel: Jsem zmatená, má tedy více jmen?

Anabel: Ano, každá Duše má více jmen…zatím zná Na-sss-vil a Abdu-mir (to je hvězdné jméno, jak cítíte sami je silnější, působí tvrději, protože je to potřeba)

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR::
107-7380440287/0100 s uvedením „Dar“ do zprávy pro příjemce.

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021