Co přinese únorový úplněk ve znamení Lva? Připravte se na vášeň, příliv sebevědomí a touhu bavit se

datum 6. 2. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Únorový úplněk zvaný sněžný patřil mezi nejobávanější. Přicházel totiž uprostřed zimy, kdy docházely zásoby jídla. V dnešní době se hladomoru obávat nemusíme, ale tajemná síla úplňku zůstala. Jak nás ovlivní únorový úplněk, který bude tentokrát v ohnivém znamení Lva?

Únorový úplněk nastane přesně 9. února ráno v 8 hodin a 33 minut. Nejlépe ho ale na obloze uvidíte už večer předtím a jeho energie vás může začít ovlivňovat již den před úplňkem a také den poté. Tradičně se tomuto únorovému úplňku říká sněžný, což odráží situaci, která panuje v této době na severní polokouli a pro kterou je typické sněžení. Indiánští lovci v tuto dobu sledovali zvěř podle stop ve sněhu. Staří Keltové mu říkali také ledový úplněk, neboť je to nechladnější úplněk v roce. A indiánské kmeny ho nazývaly někdy hladovým úplňkem, protože drsné zimní podmínky znesnadňovaly lov a bylo málo potravy.

ÚPLŇKY V ROCE 2020: KDY BUDOU A CO PŘI NICH (NE)DĚLAT?

Úplněk ovládá nálady i chování člověka a je vždy vyrcholením, sklizní toho, co započalo novoluním. A je také vždy ovlivněn astrologickým znamením, ve kterém se nachází. Zatímco lednový úplněk byl ve znamení Raka a mohl vyvolávat melancholickou náladu, smutek a sklíčenost, ten únorový prohřeje ohnivé znamení Lva. Lidé narození v tomto znamení, jemuž vládne Slunce, mívají silné a zdravé sebevědomí, bývají energičtí, hrdí, velkorysí, vášniví a otevření. Touží vládnout, ovlivňovat, řídit, zářit, chtějí být obdivováni a chváleni, někdy mohou působit i ješitně a domýšlivě. Heslem Lvů je: vládnu, vítězím, řídím a dávám.

PŘEČTĚTE SI PODROBNOU CHARAKTERISTIKU ZNAMENÍ LVA

Únorový úplněk by tedy mohl ukončit pocity zimní melancholie, samoty. Bude plný energie, lásky a vášně, bude přát milostným dobrodružstvím, různým flirtům, bude vyvolávat touhu po romantice. Můžete pocítit touhu něco začít, splnit si sny, prosadit se, ukázat se, bavit se. I lidé, kteří jsou spíš introvertní a ostýchavější, budou v této době průbojnější. Konečně se můžeme trochu otevřít ostatním lidem i okolnímu světu. Dejte si jen pozor na povýšenost, egocentrismus, aroganci.

Doba úplňku ve Lvu přeje plodnosti, podpoře krásy a také tvořivosti a kreativitě. Zkuste se uvolnit a prostě se bavit. Udělejte něco, čím vyjádříte pozitivní energii. Uspořádejte večírek, kupte si něco, po čem už dlouho toužíte, vyrazte si s přáteli, kteří jsou mladí duchem.

Pečujte o své srdce a vlasy

Lev ovlivňuje srdce, krevní oběh, krevní tlak, ale i záda a bránici. Tyto orgány jsou v době kolem úplňku citlivé, proto se snažte o ně pečovat, příliš je nezatěžujte. Uděláte-li pro tyto části těla něco prospěšného, bude to působit dvojnásob dobře. Je vhodné vyhýbat se stresu, doplnit tělu horčík, dělat cviky na záda, objednat se na masáž zad, také pečovat o své vlasy. I lev je hrdý na svou hřívu. Pokud si zajdete ke kadeřníkovi nebo dopřejete svým vlasům nějakou kosmetickou péči, uvidíte, jak se to pozitivně odrazí na jejich kvalitě a kráse.

Toužíte po lásce? Vykouzlete si ji!

Síla Měsíce je opravdu velká. Dokonce tak, že pomáhá plnit sny a přání. Doba úplňku ve Lvu je například velmi vhodná pro kouzla na lásku. Můžete vyzkoušet například nápoj na přivolání lásky. Ale pozor, v tomto případě půjde opravdu o vášnivou lásku, takže pečlivě vybírejte, komu ho nabídnete. Recept je jednoduchý. Základem je víno (ideálně růžové nebo červené), do kterého přimícháte trošku šafránu nebo šalvěje. Snažte se do nápoje během jeho přípravy vložit svoji energii, myslete přitom na partnera. Stejně tak můžete připravit i chutné jídlo pro sebe a partnera, protože, jak známo, láska prochází žaludkem.

-jk-

Zdroj: zeny.iprima.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico