Co o vás prozrazuje egyptský horoskop? Zjistěte, jaká jste bohyně a jaké nejděsivější tajemství skrýváte hluboko uvnitř. Pravda bez okolků na vás čeká

datum 2. 9. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Podle data narození určete své znamení v egyptském horoskopu. Je trochu zahalen mystikou, ale možná se budete divit, jak je přesný.

Na internetu je velké množství různých horoskopů a každý den se neustále aktualizují. Možná už máte pocit, že vám žádný horoskop nemůže říct nic nového. Nebo patříte k těm, kdo jakýmkoli horoskopem opovrhuje a dělá si z nich spíš legraci. Ale někdy horoskopy opravdu sedí, a tento egyptský je jedním z nich. Nevěříte? Tak čtěte dál!

Nejprve se podívejte, které znamení je to vaše

 • Nil: 1. – 7. ledna, 19. – 28. června, 1. – 7. září, 18. – 26. listopadu
 • Amon-Ra: 8. – 21. ledna, 1. – 11. února
 • Maat: 22. – 31. ledna, 8. – 22. září
 • Geb: 12. – 29. února, 20. – 31. srpna
 • Osiris: 1. – 10. března, 27. listopadu – 18. prosince
 • Isis: 11. – 31. března, 18. – 29. října, 19. – 31. prosince
 • Thot: 1. – 19. dubna, 8. – 17. listopadu
 • Horus: 20. dubna – 7. května, 12. – 19. srpna
 • Anubis: 8. – 27. května, 29. června – 13. července
 • Széth: 28. května – 18. června, 28. září – 2. října
 • Bastet: 14. – 28. července, 23. – 27. září, 3. – 17. října
 • Sahmet: 29. července – 11. srpna, 30. října – 7. listopadu

Znamení Nil (podle řeky Nil)

Jste velmi okouzlující a milujete přírodu. Rádi nasloucháte lidem kolem sebe, většinou míváte správný úsudek a rádi si povídáte s člověkem, který má podobné názory jako vy. Ale i tak si vždy poslechnete názor toho druhého. Jste velmi tolerantní a vždy připraveni pomoci druhým, bohužel hodně lidí může vaší dobroty zneužívat. Věříte pouze vlastnímu úsudku.

Znamení Amon-Ra (skrytý nebo tajemný)

Nikdo vám nemůže odepřít velké charisma. Velmi rádi komunikujete a snadno můžete přesvědčit ostatní o své pravdě. Lidem se vaše společnost opravdu líbí a rádi s vámi tráví svůj čas. Jste odvážní a poctiví, klidní a dokážete uklidnit všechny okolo.

Znamení Maat (nejvýznamnější postava, matka)

Jste velmi emocionální a někdy máte problém se sebevědomím. Díky vaší citlivosti je vaše představivost velice bohatá. Mnohým můžete připadat díky tomu tajemní. Máte tendenci od sebe ostatní odstrkovat, bohužel to může dopadnout tak, že skončíte úplně sami.

Znamení Geb (bůh vzduchu)

Jste poněkud líní a často vám chybí energie, na což občas doplácíte. Rozdělujete si čas podle toho, jak se vám to hodí. Nehledíte příliš do budoucnosti a většinou se soustředíte jen na jednu věc. Jste hodně citliví a stydliví, díky čemuž se necháte snadno rozhodit. Ve vztazích se často obětujete, a to může být často zneužíváno.

Znamení Osiris (největší z bohů)

Jste velice zvědaví a nikdy neřeknete „ne“ nějakému dobrodružství. Věříte si a nikdy se nevzdáváte. Nebojíte se žádného pádu, protože si vždy umíte najít nějakou cestu zpět nahoru. Ve vašem slovníku se nenachází slovo lhostejnost.

Znamení Isis (ochránkyně narození)

Rádi se díváte dopředu. Chcete ze svého života získat maximum, jste plni energie a řídíte se svým vlastním instinktem. Jste extrémně pozitivní a optimistická osobnost. Když se zamilujete, dáte do svého vztahu úplně všechno.

Znamení Thot (bůh moudrosti)

Velmi vás zajímá vše, co je zvláštní a neobvyklé. Máte duši bojovníka, která vás neustále nutí objevovat své vlastní limity. A také jste neuvěřitelně štědří.

Znamení Horus (bůh hvězd a lásky)

Lidé vás mají rádi pro vaši laskavost a velkorysost. Jasně vidíte své cíle, víte, čeho chcete v životě dosáhnout, a vždy jdete vpřed, bez ohledu na okolnosti. Docela rádi riskujete a máte dostatek sebevědomí.

Znamení Anubis (bůh smrti a posmrtného života)

Toužíte po samotě, ale zároveň hledáte společnost. Jste tajemní, dáváte přednost stínu před světlem a raději budete zcela neznámými, než aby se z vás stala nějaká celebrita. Jste extrémně citliví a loajální. A upřímní jste k sobě i k druhým.

Znamení Széth (bůh chaosu)

Jste ambiciózní, vášniví, a hlavně perfekcionističtí, vždy si nastavujete laťku výš a výš. Neustále hledáte nové výzvy. Když se k sobě začnete chovat tvrdě, budete nejspokojenější a dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Znamení Bastet (bohyně plodnosti)

Vždy jste připraveni se bránit. Bohužel jste někdy až příliš opatrní, což může být velkou překážkou. Často působíte slabě a stydlivě, a bohužel to může vést k tomu, že se nemůžete osobně rozvíjet. Máte ale smysl pro diplomacii a jste velice laskaví.

Znamení Sahmet (bohyně války a debaty)

Jste vášniví, neústupní a opravdu extrémně hrdí. Ne vždy si s vámi každý sedne, protože pro většinu lidí jste až moc velký živel. Málokdy děláte chyby, a pokud ji uděláte, umíte se sami potrestat. Lidé kolem vás opatrně procházejí, aby vám náhodou nezkřížili cestu.

Originální zdroj: Horoscope, Times of India; fotografie Depositphotos

Autor: Martina Ševčíková

Zdroj: www.damskydenik.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico