Metody skrz které si odpovíte na otázku: “Jak sama sebe očišťovat přes vztah?”

 • Pochopení vlastní hodnoty:
  a) Já nikomu nic nedlužím: nemít nutkavou potřebu něco vracet je základ důstojné ženy.
  b) Nesnažit se neustále někomu něco dokazovat.
  Což je druhý extrém. Oba dva extrémy nás vyčerpávají z energie a vyhazují ze středu – tj. ze schopnosti vnímat svou pravou hodnotu.
 • Koncentrace na to, co tento vztah přináší mně a jak já potřebuji dosytit a přijímat – se. Většinou je to přesně tam, kde nás partner irituje, tam se skrývají naše potlačené touhy a nedořešené věci, tam je naše nedosycení.
 • Uvědomit si přes něj své potlačené touhy – jakékoliv potlačení se totiž kompenzují vytvořením závislosti. Potlačením své opravdové touhy, např. projevit se taková, jaká jsem, nás v důsledku vibruje do viny. Vina nás stáčí do nízkých vibrací a tam se děje sklon k závislostem jako vyrovnávací mechanismu (jídlo, promiskuita, nákupy, alkohol,…)
 • Ego – není to on, kdo potřebuje zachránit, ale já. Chtít vidět, kde jsem sešla z cesty, chtít vidět svou nutnost najít své místo. Co to pro mě znamená? Nepodléhat vnějšímu egu a nevěřit, že nás chce někdo manipulovat, ničit a zneužít. Chtít to hledat v sobě, kde to děláme my. Ego se zde také projevuje jako “já jsem lepší”, a tedy já jsem ten, kdo pomáhá partnerovi. Stop. Převést to na sebe – kde já potřebuji partnera, abych na sebe viděla?
 • Já potřebuji spasit sama sebe. Neočekávat to od partnera.
 • Odpoutat se od představy, že najdu prince na bílém koni. Já mohu maximálně vytvořit takového krále, jaká já jsem královna. Vytvořit si jej tím, jaká jsem žena. Viz návody na upevňování ženského vědomí a síly v našich lekcích.
 • Učit se díky partnerovi ženský princip – trpělivost, přijetí, víra, důvěra, vděčnost.
 • Ve chvíli, kdy přichází strachy, afirmuj: “Strachy a nevíra jsou jen dojmy.” Jdi tomu naproti, podívej se strachu do tváře a on se rozpustí. Pak uvidíš jen velmi raněné dítě, které vychovala hrubá ruka s hrubým srdcem a dojde k transformaci.

Toto je nejlepší číst si každý den a připomínat si to.

Zdroj: http://www.evakavkova.com/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě