OT: Co mi brání k plnému probuzení ?
Co jsem přišla na Zemi uskutečnit..s jakým záměrem ?
Jaké je mé skutečné jméno ?

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

V tvých strukturách vnímám obrovský strach. Kam jsem to přišla? Kde to jsem? Nesmíření s pobytem zde, neukotvení. Pak je tam rovina obrovské lásky, to jsi ty a to máš šířit, ale je to pod sutí toho strachu. Je třeba toto začít již odkopávat, propouštět a opouštět.

K plnému projevení / probuzení tedy ti brání tvůj strach. Tento strach vznikl při vstupu do této dimenze. Zkus se na to nacítit při relaxačním stavu mysli. Pusť si nějakou poklidnou hudbu bez zpěvu, jen tiché nástroje a vzpomeň si na přechod ze Světla sem. Prošla jsi takovým vírem, měla jsi obrovské obavy a strach a ten ti zůstal na úrovni Duše a ovlivňuje tě v tvém konání zde.
Přišla jsi ukázat lidem Odvahu a Sílu. Dokonce ses dostala i na místo, kde můžeš mít rozhodovací pravomoce a ovlivňovat dění. Až přijmeš sama sebe, dostaneš ony esence takzvaně pod kůži, rozjasní se ti tvář i zář …(smích). Přes Odvahu a Sílu začneš konat v praktickém životě. Začneš zpracovávat své strachy a cesta se ti bude zdát mnohem jasnější.

Tvé jméno je Isa-bel. Krásná Bohyně Isis ve své Síle a Odvaze. Dej si obrázek této esence před oči a často se na Isis naciťuj. Neseš kus jejího paprsku právě sem na Zemi a toto máš zde šířit.

Isis

Zajisti si péči o svou matku a vyjeď někam pryč z domova, kde tě nebudou ony energie stahovat zpátky. Až se znovu nadechneš, prociť si svou novou cestu a začni konat v praktickém životě. Nenech se znovu uvláčet povinnostmi a starostmi a nastup na novou dráhu, přestup na jiný vlak, aby si mohla dojet do svého cíle. Každý jsme tu sám za sebe, se svým štítem a svými dary a posláním. Nejste tu proto, abyste někoho neustále tahali nahoru, vytahovali z bryndy, veškerou svou energii mu věnovali a sebe přitom pohřbili.

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj článku – FB Denisa Celesta Kralovičová

Zdroj obr.: acast.me/2014/07/17/happy-birthday-dear-goddess-isis/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě