OT: Jak odblokovat(otevřít) srdeční a krční čakru?

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Taková krása a tak zoufalý výraz. Drahá, je potřeba ošetřit rány na Duši, vyléčit zranění na ženské úrovni (to jsou ta dávná, pakliže měříme pozemským měřítkem) a pak ty bolesti ze zdejšího bytí. Vidím tam problematické dětství, svobodomyslné malé dítě, které umlčovali a uzemňovali ostrým slovem, energickým šlehem, nesvobodným konáním vůči němu. Můžeš to vše odbrečet a pak prosvítit svým paprskem, protože tvá Záře, pakliže znovu zažhne, je převeliká. Můžeš pak kráčet krajinou a kochat se stromy a zdravit Slunce, protože tam najdeš bezpečí a mír. Přírodní říše pomůže ti též vzpamatovat se z ran osudu a vytvořit opět radost a lásku ve svém srdci. Tvá barva je světle modrá, tu nos a tou se obklopuj, dopomůže ti dovibrovat do svých esencí. Také květiny v tvém prostoru budou našeptávat slova harmonie a krásy do tvého srdce. Tvé čakry září do prostoru, ale přes ně jsou takové černé shluky, jakoby břemena, která tlačí frekvenci do pomalého kmitočtu. Ta břemena můžeš odhodit a prosvítit se, viz výše uvedené a budeš zas zářit do prostoru.

………………………………………………………………………………………

OT: Co mám udělat pro sebe, abych žila více svůj osobní život?

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Téma sebeláska, drahá…měj se moc a moc ráda, nedovol okolnímu světu, aby tě rozhodil. Ty víš, kdo jsi a kým jsi a za tím si stůj. Přes duchovní jméno získáš svou sílu, až bude čas, bude Ti sděleno. Co se týče praktické rady, tak bych doporučil, aby si vše přecedila přes srdce. Půjdu dnes tam? Srdce praví, že ano. Odejdu z této konverzace, srdce radí, že ano, apod. Tvé srdce je převeliké, ač zažilo tolik bolesti a trápení, nikdy se nezavřelo. To je tvůj dar. Do svého srdce dokážeš pojmout hodně bolesti od druhých a přetavit to v lásku. Má to jen jeden háček, nemůžeš to dělat neustále a bez vlastní radosti a uspokojení svých přání. Na sebe máš myslet jako první a pak můžeš rozdávat. Držím ti moc palce, hvězdo jasná. Na nebi jako bys zářila, svou píseň pěla. Přes hlas můžeš též rozdávat Lásku.

Pozn. Cel: za pár dní požádala tato blízká dušička i o jméno, Strážce z nějakého důvodu potřeboval její souhlas se sdělením.

Jméno je: NA-SSS-VIL

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě