Zdroj: Pixabay.com

Již sama otázka je zavádějící. A vlastně všechny články, které byly doposud napsány, jsou zavádějící, neboť skutečnost je o tom, že nic ve skutečnosti neexistuje. A když nic neexistuje, nemůže existovat ani Vědomí. A pokud vše, co je zdánlivě prožíváno, viděno a vnímáno ve skutečnosti není (tím pádem ani sama skutečnost), tak není nic, co bychom zažívali, a neexistujeme ani my sami.

Vědomí – vědom si, že nic neexistuje. A ani to se neděje.

Není tedy nic, co bychom mohli udělat, není nic, co bychom mohli říct, a není nic, co bychom mohli vědět. Možná, že tato slova jsou sdělována, aby se některá zdánlivá mysl nemusela zdržovat, anebo taky ne.

Abychom se tzv. nezdržovali něčím, co nemůžeme ovlivnit, co nemůžeme změnit, co nemůžeme vědět, ale jen zdánlivě žít. Zdánlivě je zde používáno velice důrazně, neboť se vše jen zdánlivě děje.

Prožívat stav ve Vědomí je také zavádějící, neboť není nic, jako stav, není nic, co by mohlo být tímto stavem, neboť pokud není nic, ani Vědomí, tak jak by mohl být zažíván stav Vědomí.

Vlastně by mohlo být zdánlivě řečeno jen to, co to není😊, ale to je pro mysl málo. Tak má mysl smůlu, neboť již nelze nic říct, vše bylo sděleno v té jedné větě na začátku.

Nic neexistuje. A ani to se neděje.

S láskou se neděje Tereza😊.

Zdroj: https://mahulen-tereza-kisir.webnode.cz/l/co-je-to-to-vedomi/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě