Co je ten můj smysl života?

datum 12. 6. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Co je pro Vás smysl života? Každá Vaše odpověď na tuto otázku existuje v rámci celku a je tedy pouze jeho částí. Vnímejte řádky tohoto článku a zaposlouchejte se do toho, co s Vámi rezonuje.

Doba čtení 1,5 min.

Cesty k sobě


Toužíme po smyslu života. Po tom svém úkolu - poslání, které nám odpoví na otázku, proč tu jsme, co je naším účelem. Smysl života máme každý v sobě a nyní je čas ho ucítit a nechat proudit v neomezeném božském bytí našeho Já. Je to proces a ten je nyní možné prožít.

Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

Zkusme se nyní naladit na to, co nám život sám prostřednictvím tohoto článku sděluje.

Smysl života je v pochopení a přijetí, že smysl neexistuje. Je to život sám a dovolení mu, aby námi proudil, aby nám každý den tvořil nový smysl života, vědomý naplněný život.

V napojení na vědomé bytí, na odpoutání se od vlastního ega a řízení vlastního života skrz myšlenky (programy a naučené vzorce), napojení se na božské vedení ze Zdroje samotného bytí se stane zázrak, a smysl nám začne dávat samotný život.

Najednou se člověk stane součástí něčeho většího, než je on sám, stane se součástí celku skrz sebe a své vlastní bytí.

V tu chvíli nám dojde, že není jeden úkol, jeden smysl, ale že každý den nám do života přichází nový smysl, nové úkoly, nové proudění života, a že my si vybíráme srdcem, co chceme zažít a co již ne. V tu chvíli je jedno co děláme, protože děláme jen to, co nás naplňuje, co nás baví a to je smyslem života - ta naplněnost samotným životem, ať je jakýkoliv.

Jeden moudrý muž řekl: My nejsme tanečník, nejsme ani tanec sám, my jsme to, kým je tančeno. A já dodám: A jak by to, čím je tančeno, mohlo trpět či nebýt šťastné, když je to "jen" energie v proudu života. Energie života je život sám a jeho smysl.

Smysl života je totiž ta naplněnost životem uvnitř nás. Ta neomezenost možnostmi a napojení na dobrodružství života jako takového.

Pokud tohle dokážeme procítit - v tu chvíli přestaneme hledat smysl života, toužit po smyslu života, chtít smysl našeho bytí, neboť jsme naplněni samotným smyslem. Naplněni životem. Naplněni sami sebou.

Tento stav naplnění nelze najít, ale jen přijmout. Přijmout tu možnost, že můj život může, ne má být naplněn a já si to nejen zasloužím, já tu pro toto naplnění jsem. Proto jsem na Zemi, abych přijal naplnění mého vlastního života, mého vlastního bytí.

Pak není potřeba již nic a přitom mám všechno.

Chcete ještě najít smysl života?

Přestaňte ho hledat, už ho máte v sobě. Jen si dovolte ho uvidět a přijměte ho do svého života. Jen tak bez dělání, jen v myšlence přijetí a nechte božské Bytí uvnitř vás, ať vám ho ukáže. Může to být hned, nebo za týden, za měsíc, za rok. Je to jedno, vy jen víte, že to přijde a to stačí.

Naplněný život se stal naší součástí a není nic, co by již nebylo možné.

Autorka: Mahulen Kisir

Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico