Darujte o letošních Vánocích ČISTÉ NEBE

Vánoční certifikát - 200,- KčVánoce jsou už za dveřmi a Vy si lámete hlavu nad tím, co letos nadělit svým blízkým pod stromeček? Máte pocit, že svetr s jelenem už vyšel z módy a rádi byste darovali něco netradičního a zároveň podpořili dobrou věc? Darujte ČISTÉ NEBE!

Čisté nebe můžete darovat prostřednictvím dárkového certifikátu (v hodnotě 200,- , 300,- , 500,- nebo 1000,- Kč) a veškeré peníze z jeho ceny poputují na provoz a aktivity naší organizace.

Podrobnější informace o tom, jakým způsobem je naše organizace financována a na co budou darované peníze použity můžete najít ve výroční zprávě za rok 2013. Nebo se podívejte na pořad věnovaný našim aktivitám Občanské noviny: Čisté nebe.

Postup k nákupu certifikátu je následující:

1. Prostřednictvím služby Darujme.cz vyplňte požadovanou částku (200, 300, 500 nebo 1000 Kč) a způsob úhrady.

2. Po zaplacení pošlete na info@cistenebe.cz email s předmětem Dárkový certifikát, kde uvedete vaše jméno, částku a datum zaslání daru.

3. Po obdržení částky na účet Čistého nebe Vám certifikát zašleme na vaší emailovou adresu.

Předem děkujeme za Vaši podporu a přejeme Vám krásné Vánoce!

Grafický návrh poukazu: Petr Holuša

Přidat komentář

 

 

Richard Brabec – ČTK 2. 12. 2014

Ostrava, 8. prosince 2014Hlídka Barona Prášila zhodnotila výroky ministra životního prostředí Richarda Brabce, které uveřejnil server ČTK v článku MŽP chce rozšířit dotace na výměnu kotlů, pilotní má být Ostrava.  Jeden výrok byl zhodnocen jako pravdivý, druhý jako nepravdivý. Číst dál: Richard Brabec – ČTK 2. 12. 2014

Čisté nebe připomínkovalo přípravovanou Střednědobou strategii (do roku 2020) zlepšení kvality ovzduší v ČR

Ostrava, 1. prosince

Čisté nebe jako člen regionálního řídících výborů ke zpracování Střednědobé strategie (do roku 2020) zlepšení kvality ovzduší v ČR dne 30. 11. 2014 podalo své připomínky ke vznikající strategii pro oblast aglomerace Ostrava/Karviná/Frýdek-Místek.