Zdroj: Pixabay.com

Jaká nová doporučení k nám přicházejí od mistrů Akáši. Co nám pomůže aktuální období přestát v co největším klidu a spojení se sebou?

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


18.10.2020

Pro očistu těla je dobré procítit velmi silné několikadenní půsty, spojené s pitím pouze čisté procítěné vody. S těmito půsty se pojí právě velmi vysoké energetické cítění svého zdrojového napojení.

Je důležité dosáhnout vysoké citlivosti v oblasti ducha, neboť se zcela zásadně změní duchovní vibrace lidstva jako takového.

Pohnutky neduchovního rázu budou rázem odstraněny navýsost dokonalým léčitvým zdrojem pozitivní energie, která začne proudit vesměs všemi zdrojovými napojeními lidí.

Kontakt s duchovní rovinou v nich propojí velmi silné cítění lásky a sounáležitosti se všemi bytostmi. Dozrají jako jabloně v podzimním čase a zasejí semínka opravdové úcty k lidskému bytí. Mnohonásobně odpojí veškeré negace a získají vhledy, které dosud postrádali.

Lenka Divácká

lena.divacka@seznam.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě