Vy, kteří sledujete mé příspěvky víte, že jsem dlouhou dobu nenapsala žádný článek. Důvodem je fakt, že to nejdůležitější bylo mnohokrát řečeno, vysvětleno a předáno. Psát o tom samém stále dokola a vidět, že podstata se ve velkém měřítku míjí účinkem je únavné. Nicméně, pokud je třeba to surově napsat znovu a podtrhnout tato slova dlouholetou prací na sobě s výsledky, které se manifestují v každodenní realitě a život již nežije mě, ale já jej, říkám:

Nikdy nebudete volní, svobodní, šťastní a nezažijete opravdovou lásku, dokud skrze své temné stránky, potlačené bolesti, uzdravený vztah ke svým rodičům, zpracování svých strachů, soudů a traumat nepotkáte a nepoznáte sami sebe. Vaše životní volby budou řídit právě tyto zmíněné strachy, bolesti a ego. Když mluvím o volnosti a svobodě, mám na mysli tu vnitřní, tu, kterou vám nikdo a žádná situace nemůže vzít. Budete silní. Vaše volby a životní směr bude určovat zářivý soulad vaší duše a pozemské podstaty. Nedotknou se vás intriky, manipulace, podprahové programy a rozhodnutí druhých, kteří se motají v začarovaném kruhu omezujících vzorců a programů rodových linií. Přestanete hodnotit a soudit druhé, protože uvidíte právě tyto bolesti a nesoulady, kterými sabotují své vlastní životy.

Vědomou prací na sobě, přijetím svých bolestí a temných stránek, stejně tak jako těch světlých v tomto duálním světě, kdy obsahuje každý z nás obojí, netvoříme neštěstí, ale naopak si dovolujeme zažít a poznat ryzí radost, sílu, krásu, štěstí a lásku…..tu opravdovou, ne tu kterou nám představili na základě podmínek rodiče v dětství, ale tu bezpodmínečnou, na kterou má každý své vesmírné právo.

Ponořit se do vlastních hloubek a temnoty, přijmout a zpracovat bolesti a traumata je vaší zodpovědností vůči sobě samým. Nikdo jiný tuto práci za vás neudělá. Přijetí, propojení, bezpodmínečná láska, pochopení, emoční přítomnost a podpora druhých je základní životní potřebou každého jedince. Je důležitější než jídlo, pití a spánek. Tato potřeba byla v dětství každého z nás vykoupena tím, že jsme museli potlačit své touhy, přání, autentičnost a potřeby a přizpůsobit je těm, které uznávali a vyžadovali naši rodiče. To proto, abychom výše zmíněné potřeby k přežití v tomto brzkém stadiu života od nich získali. Tady ale došlo k tomu, že jsme potlačili, opustili a zradili sami sebe. Tady došlo ke zlomení našeho srdce. Tady jsme ztratili svou volnost a svobodu, protože naše přání, volby, potřeby a touhy nebyly pro naše rodiče přijatelné a tím jsme nebyli přijatelní ani my. Takto nám byla implantována definice lásky, která láskou není. Tuto nezdravou dynamiku hledáme a žijeme ve vztazích s druhými a nazýváme ji láskou. Hrajete stejnou hru jako to malé dítě s rodiči, a proto máte stále dokola zlomené srdce.
A pokud hledáte odpovědi na svůj zdravotní stav, na každý fyzický neduh od bolesti zubu až po rakovinu, odpověď najdete tady….v dětství. Sebepoznávání a sebeanalýza je vzrušující. Když poznáváte sami sebe, poznáváte celý vesmír a jeho zákony. O tom to všechno je.  V momentě kdy odhalíte, pochopíte, přijmete a proléčíte emoční a mentální nesoulady, přesvědčení a nastavení, které neslouží VAŠEMU DOBRU, téměř okamžitě se léčí také vaše fyzické tělo.

Navýšené frekvence energií, které proudí na planetu budou i nadále a mnohem intenzivněji tlačit na emoce, psychiku a zdravotní stav těch, kteří sami sebe ať již vědomě nebo nevědomě potlačují. Odpovědí a řešením je autentické vědomé rozhodnutí a odvaha vstoupit do bolestivých míst svého dětství a vysvobodit uvězněné malé dítě přežívající v bolesti a emoční osamocenosti. Uvědomte si, že lineární čas je vnímám prostřednictvím mozku, ale ve vesmíru probíhají veškeré situace TEĎ. To znamená, že vaše dětství na jisté časové ose stále probíhá, je živé, není minulostí, neskončilo. Musíte prostoupit do časoprostoru vašeho dětství a tam změníte i svou budoucnost. (Na tuto tématiku doporučuji výborný film s Bucem Willisem “The Kid“  ).

V okamžiku kdy potkáte, uvidíte, poznáte a doceníte sami sebe jako velkolepé vesmírné umělecké dílo, přestanete sabotovat své životní štěstí. Nedovolíte svému strachu a propleteným intrikám vašeho ega ničit každodenní krásu, bohatství a osobní radost vašeho pozemského života. V momentě kdy budete na fyzické rovině žít láskyplné, harmonické, souladné a tvůrčí vztahy, doléčíte nejen sebe, ale také své rodové linie napříč časem.

Tento článek vznikl na základě zkušeností a dlouholeté osobního sebepoznávání s využitím schopností komunikace s vesmírnou inteligencí, podrobného studia a aplikace metod a procesů od Teal Swan ( v článku jsou citovány její poznatky) a Evette Rose.

©Martina Christová / Taunia Atiriamin
www.martinachristova.eu
www.slunecnabrana.eu


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png