Cesta ke spokojenému životu

datum 5. 11. 2020
Zdroj: Pixbay.com

Kniha o naplněném životě, vnitřním vedení, zdolávání životních zkoušek i ponaučeních. O tom všem je inspirativní novinka vědomé autorky, která s námi chce sdílet poznání, které jí život dal. Co dalšího nám ještě nabízí?

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Zjara jsem měla nutkavý pocit, vizi, že mám napsat knihu za účelem pomoci druhým. Nedalo se tomu odolat, tak jsem psala a psala ….. vznikla kniha o životě s výstižným názvem Cesta ke spokojenému životu. Chci se s Vámi podělit o rady, zkušenosti, které jsem během svého života díky různým životním zkouškám získala a také o to, co vnímám jako podstatné k naplněnému životu. Pokud se vám nelíbí cesta, po které jdete, vždy ji můžete změnit. Ráda pomáhám všem, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život, najít zklidnění a probudit v sobě tvůrce vlastního života. Ve svém životě hojně používám transformační afirmace. Afirmace je vše, co si říkáte nebo co si myslíte, ať už pozitivní nebo negativní. Slova a myšlenky mají neskutečně velkou moc, tak i afirmace nás mohou velmi ovlivnit. Afirmace opakujte nahlas minimálně pětkrát za den. Je podstatné jim opravdu věřit a souznít s nimi.

Jana Vlasáková. Foto: archiv J. Vlasákové

Pokaždé, když prožívám něco nového a vydávám se za hranice své každodenní zóny určitého pohodlí jsem většinou plná strachů a obav. Strach je přirozená reakce těla a mysli na určité prožitky. Čekat na dobu, až strach zmizí, než se rozhodneme naplno žít, nemá smysl. Skvělé je, najít v sobě odvahu. Odvaha neznamená, že nemáš strach, znamená to, že dokážeš jednat, přestože máš strach. Ujasněte si, co opravdu ve svém životě chcete a jděte za svými sny. Život je křehký, mějte víru v sebe samé, nepřežívejte, žijte naplno! Nejlepší investice je investice do sebe, osobního rozvoje. Naslouchejte své intuici, hýčkejte se, děkujte a buďte vděčni za cokoliv!

Přeji Vám všem pevné zdraví, lásku a pozitivní mysl 😊

 

Jana Vlasáková

Trhový Štěpánov

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico