„Je jedno, jak namáhavý byl včerejšek, vždycky můžeš dnes začít znovu…”  (Buddha) 

Poznávání, cestování, setkání se nekomerčním šamanem, meditace NLP, soukromý koučink, NLP s hypnozou, energetická cvičení, rybaření, šnorchlování, vodopády, účast na ceremoniích, jóga s místním jogínem, rybí hostina….

Když jsem byla poprvé na Bali v roce 2012 zažila jsem setkání v čiré, ničím zatížené přítomnosti balijských rodin. Bylo to v momentě, kdy jsem vystupovala do otevřeného chrámu v Candi Dasa, kde probíhala jedna ze slavnostních ceremonií.

Pobyt na Bali mně pomohl otevřít nový a další úhel pohledu do mého tehdejšího života. Říká se, že Bali má energii otevřeného srdce, a to bylo i důvodem, proč jsem se tam po pěti letech vrátila.. a sama..

Když jsem se vloni listopadu vydala na tento ostrov bohů zcela sama, zažila jsem nová setkání, pro mě a můj život stěžejní. Poznala jsem také skutečného léčitele – šamana, který pro mě provedl rituálem, řekl mi to, co jsem kdysi dávno už věděla. Jen to zarezonovalo s mojí duší i srdcem.

A potkala jsem se sama se sebou… ve větší hloubce, lásce, radosti a přítomnosti. To vše ve mně stále pracuje a přináší změny a proměny, další úhly pohledu a pochopení pro můj osobní i pracovní život.

V červenci jsem odletěla s 15 ženami na Bali, pro které jsem připravila seberozvojový a cestovatelský pobyt na téma Cestou k srdci na magickém Bali.

Jaký byl a co se ženám dal?  Zpětné vazby si můžete přečíst v mém článku:

http://www.lenkamarkovicova.cz/bali-ucitel-k-prijeti-zmen-a-otevreni-se-hojnosti/

A v listopadu 2018 se vracím na ostrov bohů zpět. A to s novým seminářem pro ženy i muže, páry i jednotlivce na téma: Úspěch a štěstí začíná ve vás.  Termín seberozvojového pobytu na ostrově bohů se bude konat od 5. do 17.11.2018.

Registrovat se můžete nejpozději do 15.9. 2018

Registrace a podrobnosti na tento pobytový seminář se dozvíte na mých webových stránkách zde:

http://www.lenkamarkovicova.cz/akce/3592/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png