Červen 2021 – aktivní a transformační měsíc roku 2021

datum 3. 6. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Hlavní začátky + dokončení; křivky a průlomy
Vítejte v červnu 2021! Nyní jsme to zvládli do poloviny roku. To je důvod k oslavě a tento měsíc je dalším velmi aktivním a hlubokým obdobím. Jsme stále až po kolena v období zatmění, a to bude i nadále vytvářet křivky a posuny v osudu a zásadní vývoj.
Pokud se váš život jevil až do tohoto měsíce poněkud fádní nebo jednotvárný, pak se připravte na nějakou zásadní akci, rozmanitost a stimulaci.
Měsíc červen ohlašuje spoustu mixů, zvratů a hru Božského řádu. S pokračujícím množstvím aktivit Blíženců ve vesmíru, budeme mentálně aktivní a bystří. Planetám rozhodně nebude chybět dostatek zajímavých aspektů a pohybů. Mohlo by být těžké se uzemnit, protože nám bude na obloze chybět hodně elementu Země. Jelikož tento měsíc bude přítomno množství vzduchu + vody, bude nutné do naší každodenní praxe přidat chybějící prvek Země. Chcete-li vnést prvek Země – vyjít ven do přírody, hrát si rukama v hlíně nebo si sundat boty a chodit naboso, to vše bude prospěšné. Sklon k praktičtějším a pozemským úkolům, také pomůže zakotvit ve vibracích prvku Země.

Tento měsíc si určitě zapamatujete, protože přinese spoustu změn a zvratů osudu. Začne to v polovině měsíce, kdy budou věci super zajímavé a aktivní.

10. června máme silné a mocné Zatmění Slunce při 19 stupních Blíženců. Zatmění Slunce jsou Nové Měsíce na steroidech a ohlašují obrovské nové začátky, nové perspektivy a čistý štít. Vzhledem k tomu, že zatmění představují křivky a „resetují“, často události zatmění nebo období kolem něj přinášejí překvapení, šoky a nepředvídané situace. Blíženci, třetí znamení zvěrokruhu, se zabývají intelektem, zvědavostí, komunikací, hrou a náladovými pronásledováními.
Zatmění Slunce v Blížencích je zde, aby probudilo a osvěžilo naši schopnost sdělit naše nejhlubší touhy a přání. V našich slovech je nyní síla a prestiž, takže si buďte obzvláště vědomi toho, co říkáte a jak komunikujete. Jedná se o brilantní Nový Měsíc, který nám umožní začít s blogem, knihou nebo novým webem. Dalším důvodem, proč bude komunikace tak prominentní, bude Sluneční Zatmění v Blížencích v konjunkci s Retrográdním Merkurem v Blížencích. I když bude upřednostňováno mnoho nových snah o komunikaci, s retrográdním Merkurem v Blížencích, některé z těchto inspirativních myšlenek a plánů by mohly pocházet od lidí nebo situací z minulosti. Lze očekávat nějaký nový začátek se starým projektem, osobou nebo situací. Budeme muset dávat pozor, abychom byli všichni bystří v hlavě, protože budou velmi přítomné mentální prozíravosti a driftování mysli.

14. června máme druhé setkání Saturnu ve Vodnáři v kvadratuře s Uranem v Býku. Jejich první setkání proběhlo 17. února a třetí bude 24. prosince 2021.
Saturn ve Vodnáři v napjatém boji s Uranem v Býku bude i nadále vyvolávat problémy kolem řádu vs. inovace, systémů vs. originality, vládní moci vs. osobních svobod. Očekávám, že se dočkáme jakýchsi dalších předpisů / výluk z různých zemí / vlád a odvetných opatření na ochranu těchto práv před jednotlivci. Tímto aspektem jsou vládní plány ve prospěch inovací + změn pro velké skupiny lidí, často s vyloučením toho, co prospívá svobodám a nezávislosti jednotlivce. Hlavní protesty a střety mezi „starým“ a „novým“ budou s tímto aspektem nadále velkými tématy.
21. června máme příchod Letního Slunovratu zde na Severní Polokouli a Zimního Slunovratu na Jižní Polokouli. Máme také Slunce, které představuje naše ego, životní sílu a vitalitu pohybující se od vzdušného znamení Blíženců do vodního znamení Raka. Rak je především o rodině, domácnosti, péči, ochraně a pohodlí. Vstup Slunce do Raka nás jistě více propojí s našimi pocity a mohou se ukázat také nostalgické vibrace minulosti. Jedná se o velký sluneční cyklus, který začíná být více v kontaktu s našimi emocionálními stavy, renovuje náš domov a věnuje se potřebě naší rodiny a přátel.

22. června se Merkur, planeta mysli, komunikace a kontraktů, otočí do pohybu přímo při 16 stupních Blíženců. Po týdnech možného zmatku a mentálních skrupulí začneme pomalu vidět, jak se obchodní plány, projekty a snahy vyjasňují a jsou vyřešeny. Jakákoli nedorozumění a nejasnosti budou vytříděny a naše mysli začnou usedat + dostaví se pohyb vpřed v našich plánech. Je to skvělá doba znovu se zapojit do mentálních aktivit a znovu nastolit jakékoli dlouhodobé obchodní cíle.

Konečně 24. června máme další mocnou lunaci s Úplňkem při 3 stupních Kozoroha. Úplněk vždy představuje konce, dokončení a projevy. Je známo, že Kozoroh, 10. znamení zvěrokruhu, představuje autoritu, struktury, tvrdou práci a úspěch. Bude to velmi příznivý a prosperující Úplněk. Ačkoli je měsíc technicky na svém pádu ve znamení Kozoroha (vzhledem k tomu, že vládne opačnému znamení Raka), je to stále příznivá lunární událost. Úplněk v Kozorohu přinese spoustu hmatatelných odměn a projevů za veškerou naši tvrdou práci. Neexistuje znamení, které by bylo více oddané a vytrvalé k dokonalosti jako čestný Kozoroh. Jedná se o skvělý lunární cyklus, kdy je třeba věnovat zvláštní pozornost růstu vašeho podnikání, bankovním účtům a sledovat, jak plody vaší práce přinášejí úrodu + hojnost. Tento Úplněk v Kozorohu vytváří také příznivý 60 stupňový sextil k Jupiteru v Rybách. Úplněk v krásném tanci s Jupiterem navýší jmění a dobré požehnání, protože Jupiter je nejvíce prosperující planetou v naší sluneční soustavě. Duchovní dary spolu s praktickými aplikacemi zvýrazní tento zemitý Úplněk.
Červen 2021 je měsícem, ve kterém budeme svědky mnoho osudových změn. Pokud v květnu nebylo příliš mnoho posunů kvůli aktivovanému období zatmění, pak v červnu určitě uvidíte nějaké změny a pokrok. Dojde k zásadním zvratům a zápletkám. Hlavní věci, na které se tento měsíc zaměříme, zní zůstat při zemi a být trpěliví. Nikdy to není snadný úkol bez ohledu na to, co se děje na obloze, ale je to velmi důležité zejména při všech změnách a pohybech, ke kterým dochází. Pokud jste hledali zázrak nebo posun, pak měsíc červen určitě přinese touhy vašeho srdce. Červen 2021 vám chce ukázat, že právě když jste si mysleli, že něco skončilo nebo bylo hotovo, přijde vesmír a hodí vám oživení + obnovení energie. Červen 2021 je zde, aby přinesl změny, které si přejeme, abychom posunuli věci kupředu, průlomy v naší duševní jasnosti po týdnech zmatku a zvratů osudu + štěstí, které nás nechávají v úžasu moudrosti Matky přírody.

ZDROJ: www.astromamma.com, © Astromomma, 2021
Sdíleno v radostném uvítání nově příchozích požehnání pro lidstvo a Matku Gaiu,
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico