Celosvětová meditace 21.12.2021

datum 13. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Je čas znovu jednat! Je čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Všichni souhlasíme s tím, že proces planetárního osvobození trvá příliš dlouho. Zde je naše šance kolektivně urychlit proces. Proto využíváme příležitosti slunovratu 21. prosince k vytvoření portálu, kterým sjednotíme své vědomí a spustíme proces, který nás přivede o krok blíže k osvobození planety.

V této Galaxii je mnoho benevolentních civilizací. Žijí ve vysokém stavu duchovního rozvoje a mají silné přímé spojení se Zdrojem. Chtěli by, aby se lidstvo připojilo ke galaktické rodině, ale potřebují jasný, silný a koherentní signál od povrchové populace, že je žádoucí kontakt.

Pokud se k naší meditaci připojí kritická masa 144 000 lidí, vyšleme tak silný signál a podle Galaktických zákonů to zahájí proces přijetí naší planety do galaktické rodiny. Samotný proces bude ještě nějakou dobu trvat, ale bude učiněn první a velmi důležitý krok s dalekosáhlými exopolitickými a geopolitickými důsledky.

Zdroj: Pixabay.com

"Aktivaci Božského zásahu" budeme dělat v nejlepší možnou chvíli, kdy bude mít maximální pozitivní dopad na lidstvo, přesně v okamžiku slunovratu 21. prosince 2021.

Zdroj: http://2012portal.blogspot.com/

Čas meditace pro naše časové pásmo si můžete ověřit zde

Tuto aktivaci budeme provádět jako dvoukrokový proces, kdy prvním krokem je podepsání níže uvedené petice Planetární osvobození, druhým krokem je samotná meditace. Tato dvoustupňová spoušť bude mít maximální možný účinek na planetární situaci.

Pokyny před meditací: Kdykoliv po přečtení tohoto článku podepište petici za Planetární osvobození: www.thepetitionsite.com

Potřebujeme 144 000 podpisů do 21. prosince, abychom vyvolali požadovaný exopolitický efekt.

Návod na meditaci 21. prosince:

1. Použijte svou vlastní techniku, abyste se dostali do uvolněného stavu vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj ke spoluvytvoření spouštěče, který zahájí proces Prvního kontaktu s dobrotivými galaktickými bytostmi a Božským zásahem.

3. Vyvolejte fialový plamen z jeho primárního zdroje, abyste kolem sebe během meditace a po ní umístili ochranný kruh. Požádejte ho, aby proměnil cokoli, co neslouží Světlu

4. Vizualizujte si sloup zářivě bílého Světla vycházející z Kosmického Centrálního Slunce, které je pak distribuováno do Centrálních Sluncí všech galaxií v tomto vesmíru. Pak si vizualizujte, jak toto světlo vstupuje skrz Galaktické Centrální Slunce, pak prochází naší Galaxií, pak vstupuje do naší Sluneční soustavy a prochází všemi bytostmi Světla uvnitř naší Sluneční soustavy a pak skrz všechny bytosti na planetárním povrchu a všechny bytosti v podzemí a také skrz své tělo do středu Země.

5. Vyjádřete svou vůli a rozhodnutí pro První kontakt a Boží zásah tím, že (pokud je to možné nahlas) vyhlásíte obě rozhodnutí třikrát: Vyhlašuji a nařizuji fyzický První kontakt s laskavými galaktickými bytostmi nyní! Vyhlašuji Boží zásah hned! Vyhlašuji a nařizuji fyzický První kontakt s laskavými galaktickými bytostmi nyní! Vyhlašuji Boží zásah hned! Vyhlašuji a nařizuji fyzický První kontakt s laskavými galaktickými bytostmi nyní! Vyhlašuji Boží zásah hned!

6. Vizualizujte si, jak laskavé galaktické bytosti reagují na tato rozhodnutí a fyzicky kontaktují vás a všechny ostatní, kteří učinili stejná rozhodnutí. Vizualizujte si, jak Zdroj přímo zasahuje do situace na Zemi a spouští intenzivní léčivou transformaci lidstva. Vizualizujte si, jak Světlo proměňuje veškerou zbývající temnotu na Zemi, léčí všechny nerovnosti, vymazává veškerou chudobu a přináší hojnost celému lidstvu. Vizualizujte si nový velký kosmický cyklus začátku Věku Vodnáře, který přináší čisté Světlo, Lásku a Štěstí všem bytostem na Zemi.

Doporučený čas pro naši meditaci je 20 minut.

Originální zdroj a další podrobnosti: www.2012portal.blogspot.com

💗 Doplňující informace zveřejníme, jakmile budou dostupné. Až bude dostupný, zveřejníme také odkaz na YouTube na vedenou meditaci s překladem. 💗

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico