Je čas znovu jednat! Je čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Všichni jistě souhlasíte s tím, že proces planetárního osvobození trvá příliš dlouho. Nyní je naše šance společně urychlit tento proces. Proto se setkáme ve skupinách malých i velkých, jako jednotlivci a páry, 21. listopadu. V tento den, bude končit významný cyklus a nový začne.
Je to zlom, kdy můžeme využít naši kolektivní sílu projevu a tu použít ke spuštění změny, na kterou jsme všichni čekali. Meditace v tento den má za cíl vyvolat přítomnost a zásah pozitivních mimozemských Hvězdných bratrů a sester a podzemních bytostí světla, které nám pomáhají v procesu osvobozování naší planety od tyranie temnými silami, takže poprvé v naší historii budeme mít možnost vytvořit svůj vlastní osud svobodných občanů Země.

Naší masovou snahou v tento den bude spuštění odtajnění, které pomůže k aktivaci plánu tak, že může dojít k jeho uskutečnění. Naše aktivace v tento den je naším prohlášením o vítězství Světla. Udělejme to virově! Sdílejte to po celém světě! Prosím, vložte tuto informaci na své webové stránky a blogy. Pokud znáte alternativní média, pošlete jim to. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku pro místní skupiny lidí ve vaší části světa. Potřebujeme také jednu hlavní Facebook skupinu pro tuto událost. Můžete vytvořit video o této meditaci, a poslat ho na Youtube.Vědecké studie potvrdily pozitivní vliv masových meditací na lidskou společnost, takže každý z vás, kteří se budou podílet na této meditaci může skutečně pomoci změnit tuto situaci:http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-prove-group-meditation-can-lower-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Tato meditace proběhne v sobotu, 21. listopadu, v 21:12 večer středoevropského času (CET). ) This equals 10:12 pm EET in Cairo, 8:12 pm GMT in London, 3:12 pm EST in New York, 2:12 pm CST in Chicago, 1:12 pm MST in Denver and 12:12 pm PST in Los Angeles, and 4:12 am CST on Sunday, November 22nd in Taipei.

Můžete zkontrolovat čas meditace pro vaše časové pásmo zde:

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Event+Meditation&iso=20151121T211221&p1=168

Instrukce:

1. Použijte svoji vlastní techniku, která vás přivede do uvolněného stavu vědomí.

2. Vyslovte svůj záměr pro tuto meditaci jako nástroj k urychlení procesu směrem k urychlení událostí.

3. Vizualizujte si paprsek Světla, jak vychází z vaší čakry duše (20 centimetrů nad hlavou) a tryská do čaker duše všech, co meditují.

4. Vizualizujte nyní kolektivní paprsek světla expandující do zemské energetické sítě a spojení s duší a čakrami každé živé bytosti na povrchu planety, pod povrchem planety a v celé sluneční soustavě. Vizualizujte si všechny bytosti zapojené do situace Země je harmonizována s cílem projevení odtajnění událostí co nejdříve a to pozitivním způsobem. Vizualizujte si všechny plazmové Strangetové a topletové bomby jak jsou neškodně odstraněny. Představte si všechny ostatní exotické zbraně a technologie jak jsou zviditelněny a pak odstraněny bez námahy. Vizualizujte si plné zveřejnění zprávy o mimozemské přítomnosti a tajných kosmických programech prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků. Představte si jak tato událost probíhá, nakonec si vizualizujte úplné osvobození planety Země.

 

Můžete si najít inspiraci k akci v tomto článku:

http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event

Aktualizace o této meditaci:

http://2012portal.blogspot.com

Autor Cobra

překlad Cesty k sobě

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě