Zdroj: Pixabay.com

Kdo podporuje zákaz klecových chovů slepic, měl by si přečíst následující příspěvěk. Je zde poděkování všem podporovatelům. A kdo by se rád zapojil, najde  možnost, jak na to. Hlasovat se bude až v září, tak napněme síly.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Začnu hned tím nejdůležitějším:
Hlasování o zákazu klecových chovů slepic je odloženo na září.

Už za měsíc a půl to všechno zase začne s plnou parádou a bude potřeba udělat ještě větší humbuk, zmobilizovat ještě více lidí a hlavně dostat téma klecových chovů slepic ještě více do médií. Pokud máte zdroje a víte, jak na to, nebo pokud dokážete přispět opravdu velkou finanční částkou, odepište mi prosím na tento email.

Zde můžete začít pravidelně darovat.

Já to beru tak, že na ty nejlepší věci v životě si prostě člověk občas musí počkat. Během minulých dní se stalo pár událostí, o které se s Vámi chci podělit. Snad Vám udělají o kus hezčí den.

  • V supermarketech Billa se klecová vejce přestanou prodávat už od roku 2024.
Zdroj: obrancizvirat.cz
  • Fotbalisté Baníku Ostrava vydali “making of” video ke svému klipu Baník proti klecím!
Zdroj: obrancizvirat.cz

(původní video zde ; “making of” video zde)
3) V Německu zakázali zavírání prasnic do klecí 

Zdroj: obrancizvirat.cz

PS: No a ta úplně poslední věc, kterou s Vámi chci sdílet, je jedno velké poděkování. Od spuštění vyzvaposlancum.cz napsalo skoro 6 tisíc lidí kolem 30 000 emailů politikům. Do Měsíce v kleci se zapojilo nad 150 dobrovolníků, kteří ve dne v noci připomínali kolemjdoucím poslancům a poslankyním, že zákaz klecových chovů slepic se prostě musí stát. Moc si vážím všech lidí, kteří přiložili ruku k dílu. Na galerii dobrovolníků z Měsíce v kleci se můžete podívat zde.

Marek Voršilka

Zdroj: www.obrancizvirat.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě