S velikou Láskou bych vám rád sdělil, že mnohým z vás se začíná měnit celý život a je to tím, že jste dali plný souhlas k vašemu posunu a k vzestupu. Začnete si vzpomínat a začnou vám chodit různé informace k vašemu propojení a k posunu.

Ano, i vy patříte teď a tady ke světlonošům, pracovníkům světla, kteří dali svolení, aby slyšeli volání své duše. Aby slyšeli své poslání a došli tak k čistým záměrům, k rozhodnutím pracovat s tou nejčistší láskou tvořivosti pro vás a pro lidský posun.

Věřte, že my víme, kdo jste a jestli je váš záměr tak čistý, aby vám mohly chodit informace, které již nebudou zneužity. Vaše dušička přesně ví, kdy si máte rozpomenout a kdy vám bude umožněno nahlédnout do vaší pravdy.

Věřte, že rozhodnutím beze strachu a tvořením láskou napomáháte odhalit sebe sama a napojit se na váš zdroj. Je důležité se propojit se svou středovou hvězdou, se Zemí a s vesmírem a umožnit sami sobě plné rozpomenutí.

Spojili jste se se svými průvodci, jednorožcem, se svým středem a dali jste prostor plnému napojení na svou úplnost a pravdu. Informace, technologie a různé programy vám budou sdělovány v různých úrovních. A pro mnohé z vás se změní celý váš život, ale věřte, že na tento okamžik uvědomění, na váš posun jste již čekali a jste připraveni.

Věřte, že se teď a tady pozná, kdo koná čistým srdíčkem a kdo nikoliv. Ale nikdy nesuďte a neodsuzujte za žádných okolností. I tito lidé jsou ze stejného zdroje jako vy. Všichni jste ze zdroje bezpodmínečné lásky, jen zde na Zemi mají jiné poslání.

Zaměřte se proto na své poslání a rozvíjejte sami sebe. Tak napomůžete všem ostatním, i těm, které jste ještě před časem odsuzovali. Váš posun vám ukáže, že každý z vás je čistá láska, jenom jinak a jiným způsobem zatížená. A vy jste se probudili, abyste jim pomohli objevit to samé, co bylo ukázáno vám.

Abyste měli tu sílu a odvahu převzít zodpovědnost za vše, co jste o lásce i nelásce vytvořili, a abyste měli tu moc vše změnit. A i když se to zdá být těžší, než jste mysleli, abyste ustáli nahlížet a naslouchat a abyste zvládli stát si za svým činem, myšlenkou, slovem. Teď už víte, že tato cesta mnohdy vypadá nelehká, ale věřte, je to to nejkrásnější, co můžete získat. Je to láska bližního, rovnováha mezi vámi, duší, tělem a myslí.

To vše přináší uzdravení, klid a mír, hojnost. Přináší vám vaši úplnost. Učinili jste další krok vzestupu a dovolili jste si rozpouštět závoj zapomnění mezi námi a vámi samotnými. Najednou si začnete vzpomínat a jste šťastní sami za sebe. Je to tím, že se začínáte propojovat se svou dušičkou a začínáte být sami sebou. Odhodili jste cizí masky a přetvářky. Pochopili jste pravou podstatu svého já a teď začínáte být tím, kým jste, a také podle toho začínáte konat a uskutečňovat plán své duše.

Najednou jste lehčí, bez zátěží, a je vám úplně jasné, jaký je plán vaší duše. Odevzdali jste beznaděj, bezmoc a plně si vzpomínáte na své poslání a na svůj záměr. Vaše největší přání se změnilo na to, najít svou úplnou podstatu a úplnost. Zjišťujete, že jste šťastnější a plní lásky a přejete to zažít všem. Proto jste byli povolání do služby.

Poslechli jste volání své duše a šli za svým srdíčkem, které je plné lásky. Skrze vás bude uskutečňováno mnoho zázraků. Děkujte sami sobě za vše, že jste si dovolili vzpomenout si a také za své Božství a za Boží vedení, které vám umožní se plně spojit s celým vaším bytostním já, jak na fyzické, mentální, tak i na emocionální a duchovní úrovni.

Budete si vzpomínat na různé aspekty svého bytí a rozpomínat se na vše, moji milovaní. Ještě je tady mnoho těch, kteří ztratili víru v sebe sama a žijí v beznaději a utrpení. Ale věřte, že jim můžete pomoci překonat jejich vlastní krizi, volbu a uchopit tak plán jejich duše tím, že jim dokážete předat vaši zkušenost, povědět o vašem rozpomenutí, tím, že uvidí, že i vy jste překonali starosti a dokázali učinit první krok k uchopení víry a zodpovědnosti a také tím, že jim povíte, že i oni mají volbu tvořivosti, volbu lásky nebo volbu strachu. Tak se stáváte v těchto jejich těžkých situacích jejich průvodci.

Věřte, že toto poslání je moc důležité pro váš, jejich a planetární vzestup. Pomozte jim tvořit myšlenky lásky, rozpustit břemena, která si oni sami naložili na svá ramena. Povězte jim, že již nemusí toto vše nosit. Pomozte jim stát. Ukažte a povězte, že tu nejsou a nikdy nebyli sami, že jsme s vámi vždy budeme. Tím, že ztratíte víru v sebe, tím ztratíte kontakt s námi a mezi sebou.

Povězte jim, že jsme stále zde a čekáme, až vás budeme moci opět obejmout a na to, až nás vpustíte do svých srdíček, do svých bytí. Moji milovaní, jen na sebe, prosím, netlačte. Vše má svůj čas. Věřte v daný okamžik, věřte dušičce, sobě, nám. Víme, co činíme a vše musí jít postupně. Nelze jít z jedničky do pětky, jak mnozí chtějí. Věřte a naučte se trpělivosti. Vše má svůj směr, svůj cíl a jednoho dne každého najde.

Proto myslete vždy s láskou a tvořte. Myslete, mluvte s tou nejčistší láskou. Nikdy neodsuzujte, nesuďte. Nemůžete vidět, kdo čím právě prochází. Naopak nabídněte vaši pomoci. Ukažte, že i vy jste dokázali to, co jste si mysleli, že není možné. A věřte, že je. Propojili jsme ruce a křídla a jsme tu pro vás, moji milovaní.

Přijměte svou úplnost a plán duše a žijte s radostí a s bezpodmínečnou lásku ve svých srdcích. Tak praví Bůh i ve vás.

Miluji vás, vy jste já a já jsem vy.

Váš Bůh

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png