Ženské cykly, stejně jako cykly přírody, přílivů a odlivů, měsíce, jsou po dlouhou dobu uctívány jako zdroj tajemné síly. V současné době se ženy po celém světě vracejí k starověkým rituálům. Vznikají ženské kruhy, aby vytvořily spřízněnost mezi tisíci podobně smýšlejícími sestrami. Tyto kruhy jsou pro ženy oporou, aby se mohly vyjádřit a odblokovat, aby mohly být smutné, když potřebují, aby znovu získaly kontrolu nad svými těly, nad strachem, který přichází s každodenní hrozbou rakoviny prsu a sexuálně přenosných nemocí.

A to je jen pouhý zlomek témat, kterým čelíme. Životní výzvy se zdají být jednoduší, když jsme obklopeny speciální léčivou energií, která vzniká v posvátném ženském kruhu. Společně zkoumáme alternativní způsoby léčení a používáme rituály svých prababiček.

Podělte se s Brooke Medicine Eagle o radost z nalézání svých vlastních období, dítěte, dívky, matky, dámy a babičky. Oslavte své proměny a prozkoumejte umění léčení, které přivedlo tolik žen dohromady, aby vytvořily nový klid a mír v této době, kdy Země prochází velkou změnou.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png