Byla to silná pasáž Aprílové Brány

datum 5. 5. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Byla to silná pasáž Aprílové Brány. Zaznamenané kosmické paprsky. Světlice. Geomagnetické bouře. Intenzivní otřesy a vlny na grafu Schumannovy resonance. Tyto nové přílivy krystalické plazmy upravily naše trajektorie.
V květnu vstupujeme do jedinečné fáze. Můj deník strážce brány mi ukazuje jedinečný záznam pro příští měsíc. Spíše než data říká jen jedno slovo: Konzistentní (Důsledné, Souhlasné).
Zatímco věda zaznamenala nedávnou intenzitu kosmických sil jako * neobvyklou *, světelné kódy a plazma odhalují posuny k vědomí jednoty. Toto je nová úroveň kódů svobody. A kódy svobody narušují a demontují to, co neslouží kvantové Božské vůli; nejvyšší zájmy kolektivu.
Kódy svobody odhalují princip Kosmického Krista, sjednocenou krystalickou cestu vyjádření. Více snadnosti, lehkosti, projev nejvyššího sladění a nový krystalický životní styl. Cítím, že tento stav bytí je součástí zprávy „Konzistentní * pro květen. Všechno. Věci. Udržujeme důsledně klidný nulový bod; zkušenost Vzestupu v tomto přítomném okamžiku.
I když pracuji na krystalické konvergenci, všimla jsem si účinku napříč oblastmi. Malý úkol vyžaduje více krystalické úvahy; jak se může odrážet to, co se děje s vyššími úrovněmi, kosmickými úrovněmi? Každý krok plánování událostí odpovídá multidimenzionálnímu charakteru. Jak vypadá naše shromáždění nahoře ve vyšší reflexi? Co je nejdůležitější - nejvíce efektivní, otevírání srdce? Jak může každý okamžik vyjádřit více krystalické Nové Země právě teď?
Tato širší perspektiva, jednotná perspektiva, je nyní darem. Když ji aplikujete na všechno - úklid domu, ranní procházku, náročné úkoly - odhalí se větší operace. Prozatím si procvičte otevírání perspektiv při každém stvoření. Pamatujte na svůj dopad napříč rovinami / říšemi. Pociťte, jak jednoduché gesto, slovo nebo aktivita posouvá sjednocené pole. Toto je zodpovědné tvoření rozkvétající v našich životech.
Vzestup nás vždy více uvědomoval o našich myšlenkách, pocitech a činnostech. Nyní sklízíme plody těchto praktik a bereme je dále. Důsledná jednotná perspektiva. Jako vždy se jedná o proces. Cvičení buduje duchovní sílu.
Podívejte se, jak a proč na váš každodenní tok. Tyto nové frekvence stimulují kosmickou paměť krystalického procesu: Vědomí Kosmického Krista. Iluze se demontuje a my vidíme a cítíme Já jako fraktál: dělat něco v těchto říších, což se odráží ve všech projevech sebe sama v multidimenzionální krajině.
Posílám Nekonečné Světlo Lásky všem během této zásadní pasáže. Ukažme Lidstvu, co vše je při vzestupu možné!
V lásce, ve světle a službě,
Sandra Walter
Sdíleno v důvěře v totální osvobození lidstva a vděčnosti Matce Gaia za její odpuštění, milost a lásku pro lidstvo,
Mikai.
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico