Zdroj: Pixabay.com

V náročných situacích je důležitá jedna věc. Vždy si vzpomenout na své vnitřní světlo a nechat se jím vyvést z momentální temnoty a bezvýchodné situace. Zklidnti mysl, emoce a cítit své vedení. Nic netrvá věčně, ani bezvýchodnost. Vždy se najde řešení a vy pochopíte smysl dění.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Zůstaňte silní a držte hlavu vzhůru, protože vaše těžkosti pominou a znovu se budete cítit dobře.

Zdroj: Mocvedomi.cz

Nic netrvá věčně. To je největší životní lekce, kterou se máme naučit. A zatímco jsme smutní z toho, že se štěstí vytratilo z našeho života, měli bychom vědět, že smutné chvíle a momenty, kterým čelíme, také pominou.

Ačkoli máte pocit, že právě teď nemůžete nic udělat, a cítíte zoufalství a beznaděj, vždy existuje světlo na konci tunelu.

Pravdou je, že většinu času nemáme žádnou kontrolu nad tím, co se v našem životě děje. A to nejlepší, co v tu chvíli můžeme dělat, je počkat, až tahle naše bouřka přehřmí.

Jednoho dne znovu zasvítí slunce a uvědomíme si, že to, co se nám stalo, nás něčemu naučilo. Tomu, že bychom se neměli nikdy vzdát, že bychom měli zůstat silní a trpěliví.

Buďte optimističtí a dovolte svému světlu, ať vás provede temnotou.

Všechno bude v pořádku. Vaše pozitivita vám pomůže překonat těžké časy. Neztrácejte naději a důvěřujte Bohu a vesmíru.

Věci možná nedopadnou tak, jak byste si přáli. Ale dopadnou tak, jak mají, a znovu se budete cítit dobře. Jen tomuto procesu důvěřujte.

Pokud by se váš život skládal pouze z dobrých časů a štěstí, nikdy byste nebyli schopni procítit radost.

Všichni potřebujeme nějakou tmu, abychom ocenili světlo, nějaký smutek, abychom ocenili štěstí, a nějaké překážky na své cestě životem, abychom ocenili všechna požehnání (více ZDE…), která nám byla dána.

Věci mohou být nakonec mnohem horší. Proto si važte svého života, takového, jaký je, a nenechte, ať vás něco srazí k zemi. Vždy existuje naděje. Budete v pořádku.

Zpracovala: Mocvědomí.cz

Zdroj: mocvedomi.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě