Zdroj: Pixabay.com

Být ženou je opravdu krásné. Naše energie, klidná, jemná, nespoutaná i divoká, to vše a mnohem víc může proudit skrze nás. Začtěte se do následujících řádků a spojte se s touto energií života a ženství. Nechte ji proudit.

Doba čtení 1,5 min.

Cesty k sobě


* 28.5.2019

Posviť si na všechno, co nevidíš a z čeho jsi stvořena.

Kdo se mnou mluví a kdo odpovídá?

Kdo hledá hádanky, ten také nabízí odpovědi.

Ona. Ona je tebou a ty seš jí. Jste spojené, jste jedno.

Jeden tvar a jedno srdce. Srdce máte společné pro společnou touhu. Nedívej se dopředu a hleď do sebe, říká ona. V sobě najdeš, co v tobě je. Odpovídá ona lehce, jakoby kráčela po hladině. Vstup do všech svých hladin, a tam najdeš všechny svoje proudy. Nehledej, jen vstup do neznáma a neznámo přijde za tebou. Celý život je jedno velké neznámo pro tvoji duši, která se učí s tebou. Proč myslíš, že tu jsi. Proto, abys nemyslela a byla sama sebou. Ne sama, ale celá sama. To je rozdíl veliký a úhledně zabalený tvoji neproniknutelnou mlhovinou. Tvým základem tvého slova je žena. Proměň mlhovinu na vílu, která si hraje s tebou. Zpřístupni se světu, a svět tě uvidí. Nenuť svět, aby prohlédl tvoji mlhovinu, udělej to sama. Prohlédni ji a tím prohlédneš sebe. Jednoduché procesy jsou v ní skryty, tak jako jsou skryty v tobě. Je poutavé, co tě nemusí spoutat, když chceš, když se rozhodneš.

Chtění bez rozhodnutí je plandavé až běda. Chtění s rozhodnutím je pevné a silné. Je plné síly s tím, co chceš, něco udělat. A nemusíš být muž, abys toto cítila a abys věděla.

Pověz si sama sobě, co už víš. Co můžeš použít, pro svoje další. Co nabízíš světu ze svého. Co si vyměníš se ženami a co si vyměníš s muži. Za vším je něha a prostupnost pro lásku.

Autorka: Jana Králová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě