Originál publikoval Cobra 22.1.2019

Meditace návrat světla byla obrovským úspěchem. O meditaci bylo informováno mezi jedním a dvěma miliony lidí a mezi 300.000 a 400.000 se skutečně zúčastnilo, takže kritické množství jsme několikrát přesáhli.

Energetická vlna z Centrálního Kosmického Slunce dosáhla povrchu naší planety a tato energie byla nezvratně ukotvena.

To významně změnilo strukturu primární anomálie kolem povrchu planety a vstoupili jsme do další fáze Prolomení Komprese, takzvané fáze nukleace.

Fáze nukleace je velmi důležitou fází přechodu mezi dvěma dynamickým systémy a my jsme právě dnes dosáhli této fáze planetárního a kosmického osvobození:

https://en.wikipedia.org/wiki/Nucleation

Od této chvíle se začaly v důsledku přímého zásahu Centrálního Kosmického Slunce formovat uvnitř karanténní Země “Bubliny Nebes”. To bylo možné pouze díky tomu, že naše kolektivní vědomí během naší meditace fungovalo jako čočka, aby toto Světlo Kosmického Centrálního Slunce soustředilo na povrchu naší planety. Budoucí civilizace s největší pravděpodobností budou na toto pohlížet jako na rozhodující okamžik ve vývoji vědomí na této planetě:

http://lightparty.com/Spirituality/KenCareyReview.html

https://eraoflight.com/2017/08/30/144000-lightwarriors/

Bubliny Světla jsou oblastmi čistého Světla, které existuje nezávisle na veškeré hmotě, která byla vytvořena uvnitř 11-ti dimenzionální membrány světa časoprostorového kontinua. To v praxi znamená, že na povrchu planety v rámci fyzické a nefyzické hmoty existují malé oblasti, které jsou mimo dosah temných sil. To je skutečný význam pro Návrat Světla.

Z praktického hlediska to také znamená, že od této chvíle bude o mnoho snazší ve vašich životech vytvořit a dosáhnout Světla. Znamená to, že jsme vystoupili z fáze Odporu, kde jsme bojovali s Kabalou a vstoupili jsme do fáze Průlomu, kde prostě tvoříme naši Novou Realitu, zatímco s klidem pozorujeme, jak se starý svět hroutí pod tíhou své vlastní entropii, bez toho abychom byli vtaženi do tohoto dramatu, ale přesto vrhajíce Světlo na všechny situace.

Bubliny Nebes (v níže uvedené simulaci jsou zobrazeny červeně) porostou v rámci pekla Země (v níže uvedené simulaci je zobrazeno bílé) dokud nedojde k Průlomu (Události):

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/92/Nucleation_of_the_equilibrium_phase_%28red%29_from_a_metastable_phase_%28white%29_in_the_Ising_model.ogv

Nyní nadešel čas uvolnit určitou informaci, která může být pro někoho šokující, ale uvnitř sebe jste o tom již věděli.

V určitém bodě po Události dojde k fyzickému překlopení pólů rotační osy Země, což bude spuštěno tím, že naše Slunce přejde do hvězdné fáze micronova / T-Tauri, do které bude dovedeno aktivitou Centrálního Kosmického Slunce a Centrálního Galaktického Slunce:

http://cosmicconvergence.org/?p=13

Toto aktivované Slunce potom vyšle obrovskou vlnu plasmy, která povede k přesunům zemské kůry, rotační osa Země se přesune a vytvoří vlnu cunami o výšce 1600 metrů vysokou:

https://www.exopolitics.org/massive-pole-shifts-are-cyclic-according-to-declassified-cia-document/

https://www.exopolitics.org/impending-solar-flash-event-supported-by-scientific-studies-insider-testimony/

https://exonews.org/cosmic-rays-as-triggers-for-solar-flashes-earth-core-eruptions-pole-shifts/

Tato míli vysoká tsunami efektivně vyčistí z povrchu planety všechny nečistoty, které ještě bude potřeba vyčistit. Samozřejmě, že všechny Ostrovy Světla a všechny Oblasti Světla budou touto vlnou cunami zcela nedotčeny, protože budou ochráněny pokročilými technologiemi, které nám předají pozitivní mimozemské rasy po Události.

Protože k tomuto všemu dojde až několik let po Události, tak není čeho se bát.

Podobná solární plasmatická událost, ale menšího rozsahu a bez fyzického přesunu pólů nastala před jednou polovinou cyklu precese, tedy před 12,900 lety:

http://www.spacedaily.com/reports/Did_A_Massive_Solar_Proton_Event_Fry_The_Earth_999. html

Kabala je pochopitelně nervózní, protože vědí, že nemají, kde se schovat a proto vyvinuli různé tajné vesmírné programy, v plané naději, že uniknou.

Také vytvořili podvod jménem globální oteplování, aby zakryli pravdu o přicházejícím přesunu pólů.

Přicházející posun pólů je jedním z tajemství, které se snaží skrýt. Ale pravda vychází na povrch a magnetické přepólování předcházející fyzický přesun osy již probíhá.

https://www.armstrongeconomics.com/international-news/nature/magnetic-poles-are-moving-rapidly-as-never-before-precursor-to-a-pole-shift/

https://stillnessinthestorm.com/2019/01/something-very-strange-is-happening-to-earths-magnetic-north-pole-and-no-one-knows-why/

http://themostimportantnews.com/archives/experts-warn-of-a-cataclysmic-flip-of-earths-magnetic-field-as-a-mysterious-anomaly-under-the-continent-of-africa-causes-it-to-weaken

Druhé tajemství, které se Kabala snaží skrýt, je to, že interakce mezi ženskou a mužskou polaritou vytváří toroidní elektromagnetické pole, které aktivuje energii kundalini, která vede k planetárním osvobození.

Tak, jak jezuitský plán na potlačení lidské sexuality selhal, tak vytvořili nový plán. Chtějí depolarizovat a poplést ženskou a mužskou sexuální identitu tím, že propagují genderový zmatek:

https://www.rt.com/news/447454-pc-gone-wild-traditions-2018/

Poženšťováním mužů:

http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=115561

https://verydumbgovernment.blogspot.com/2019/01/suicidalů-marketing-gillete-andtoxic.html

https://www.henrymakow.com/2019/01/is-director-of-toxic-masculini.html

A de-feminizováním žen.

Za účelem de-feminizace a omezení sexuální síly žen Jezuité také v posledních několika dekádách zorganizovali mediální kampaně propagující holení podpaží a ochlupení přirození u žen:

https://www.thecut.com/2014/06/why-were-grossed-out-women-pit-hair.html

Ochlupení v podpaží a na přirození je propojené s primordiální ženskou silou, kterou chtějí Jezuité a Černá Šlechta zničit.

Také protlačují na trh hygienické produkty, které vytvářejí u žen hormonální nerovnováhu:

https://stillnessinthestorm.com/2019/01/endocrine-disruptors-study-links-early-puberty-in-girls-to-chemicals-in-shampoo-toothpaste-and-soap-even-if-only-used-by-mother-in-pregnancy/

https://stillnessinthestorm.com/2018/12/chemicals-in-cosmetics-other-products-tied-to-early-puberty-in-girls/

Čisté, nepokroucené aktivní elektrické mužské energie a čisté nepokroucené reflektivní magnetické ženské energie jsou pro planetární osvobození nezbytné.

Čistá elektrická aktivní maskuliní energie je esencí Thorova Kladiva.

Čisté magnetické receptivní ženské energie vytvářejí rezonanční pole, které je Kontaktní Plochou pro Událost.

Společně vytvářejí Svatý Grál.

Dohromady vytvářejí Mandalu Rodiny Duše:

https://www.annasayce.com/soul-connections-and-soul-mates/

Nyní nastal čas pro nejprobuzenější členy povrchové populaci, aby začali formovat propojení Rodiny Duše založené na pohledu Duše. Tento proces již započal. Další instrukce na toto téma budou brzy zveřejněny.

Mandaly Rodin Duše začnou žít v Ostrovech Světla. Tento proces vytvářejí Ostrovů Světla již byl zahájen, a projekty tohoto druhu jsou již na cestě v Asii, Evropě, Africe i v Americe. Další instrukce na toto téma budou brzy zveřejněny.

Mandaly rodiny duše a Ostrovy Světla jsou Bublinami Nebes, které jsou vytvářeny  zevnitř, ale paralelně k peklu současných podmínek na povrchu této planety. Jakmile je přítomný dostatek Světla, materializují se. Jsou to semínka budoucí odtržené (breakaway) civilizace na povrchu této planety. Teď je ten správný čas.

Já jsem byl osobně veden, abych začal vytvářet svoji vlastní mandalu Rodiny Duše. Tento proces byl urychlen počínaje 1. lednem 2019 pod vedenim velitelky plejádské flotily Semjase, která je ve skutečnosti jedním z partnerů duše, který patří do mé mandaly Rodiny Duše.

Plejádský flotila připravuje mé ženské partnery duše ženské členy mé Rodiny Duše na povrchu této planety pro tento projekt, tím, že jim vysílá silné odhalující sny, vize a synchronicity, které je připraví na kontakt se mnou. Tyto silné duchovní zážitky u nich započaly již uvolněním protokolů Kontaktního Místa (Contact Dish) v březnu 2018, ale zintenzivnily se od počátku roku 2019.

We will be creating a Bubble of Heaven, anchoring true Goddess mysteries and will go through accelerated Ascension process.

Budeme vytvářet Bublinu Nebes, ukotvovat skutečná mysteria Bohyně a přejdeme urychleným procesem Vzestupu.

Pokud se cítí vedeni k tomu mne kontaktovat, pak je potřeba si založit e-mailový účet u Tutanota.

https://tutanota.com/

A kontaktuje mne POUZE z vaší adresy u tutanota, na uvedenou e-mailovou adresu: project501@tutanota.com

Pro běžnou povrchovou populaci byly všechny informace z mého blogu pěkně shromážděny v knize, který byla vydána v pevné vazbě i v elektronickém formátu. Tato kniha bude v době Události mít zásadní význam, protože v té době může dojít k výpadkům v elektronických systémech a Internet může být v době kolem Události na krátkou, ale důležitou dobu nepřístupný. Pak bude tato kniha velmi dobře při ruce.

Můžete si ji objednat zde:

https://portal-report.com/

A tento report k meditaci Návrat Světla bych chtěl uzavřít tímto citátem:
“a v okamžiku… “vše, co bylo učiněno bude odčiněno”.

http://missionignition.net/blue/bluelament.php

Vítězství Světla!Podpořte blog finančně

PayPal: ZDE

 

Zdroj: http://bod-zlomu.blogspot.com/2019/01/bubliny-nebes-report-k-meditaci-navrat.html


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě