Březen z pohledu numerologie

datum 3. 3. 2023

Březen je třetím měsícem v roce a číslo 3 s sebou přináší myšlenkovou činorodost a příliv energie jak na mentální, tak na fyzické rovině. Zvýšenou energii můžeme ventilovat studiem, praktikováním zálib a koníčků, společenskými kontakty i pohybem na čerstvém vzduchu. Komunikace je v tomto měsíci obzvláště důležitá. Člověk má silnou potřebu vyjádřit své myšlenky. Pokud není mentální energie správně usměrněna, může se člověk stát nedůtklivým, nervózním, přehnaně kritickým, může mít problém s nespavostí.

Březen je kreativní měsíc, měsíc seberealizace, spontánnosti a iniciativy. V tomto měsíci je vhodné být diplomatický, přátelský a mluvit o tom, co považujeme za podstatné a hodnotné. Období vyjasňování si myšlenek a cílů. Duchovní hledání je podstata měsíce března, stejně jako péče o psychické i fyzické zdraví. Je třeba se soustředit na projekty, které nás těší a z nichž máme radost. Když si vyjasníme co chceme a co potřebujeme, najdeme vše - spokojenost, lásku i radost ze života. Březen nás podporuje v těchto aktivitách: harmonizace emocí, zabývání se vlastním nitrem a vnitřními "programy", být duševně aktivní, kreativní, prokázat iniciativu, uskutečňovat své sny - jednat, poznání toho, co je pro nás skutečně důležité. Období vyjasňování si myšlenek a cílů. Duchovní hledání je podstata měsíce března, stejně jako péče o psychické i fyzické zdraví. Je třeba se soustředit na projekty, které nás těší a z nichž máme radost. Když si vyjasníme co chceme a co potřebujeme, najdeme vše - spokojenost, lásku i radost ze života.

Číslo 3 s sebou přináší i potřebu vyrovnat se s minulostí, s různými nedořešenými vztahy či situacemi. Březen se také výborně hodí ke studiu nových věcí, protože mentální energie je vysoká.

Když sečteme číslo měsíce března 3 s číslem roku - což je číslo 7 (součet roku 2023) tak dostaneme číslo 1. Jednička je číslo nových začátků, číslo samostatnosti, důvěry v sebe sama a ve své schopnosti. Nyní můžeme nastartovat to, čemu se chceme v následujících měsících věnovat.

Březen nás podporuje v těchto aktivitách: harmonizace emocí, zabývání se vlastním nitrem a vnitřními "programy", být duševně aktivní, kreativní, prokázat iniciativu, uskutečňovat své sny - jednat, poznání toho, co je pro nás skutečně důležité.

Astrolog Věra Šourková

Astrologie a Numerologie (webnode.cz)

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě