BRÁNA PROROCTVÍ SAMHAIN/HALLOWEEN - VENUŠE SPOJUJE KOSMICKÉ LŮNO S LŮNEM MATKY GAIA

datum 2. 11. 2021
Zdroj:Pixabay

🕷️Samhain / Halloween je Přeměna / Přechod Nesmrtelné Bohyně v Moudrou Ženu, Mocnou Babiznu, Ženu Léčitelku, Kouzelnou Čarodějnici, Strážkyni Rodové Moudrosti, Záhady a Tajemství….Temnou Bohyni! Kali, Inanna, Morgana, Hecate, Cerridwen…


🕳️Symbolizuje sestup do Čarodějného Kotle Proměny / Lůna Bohyně / Matky Gaia / Podsvětí Předků. Je to místo, kam vstupují staré duše a hledají osvobození. V hlubokých a temných hlubinách Kotle Transformace / Lůna Matky Gaia, skrytých před zraky všech, se pod bdělýma očima a mocnými zaříkáváními Moudré Ženy / Babizny, uvede do pohybu alchymistická transformace…a staré je očištěno, proměněno, odpuštěno, obnoveno, doplněno… A je připraveno na nový cyklus Nových Začátků, Znovuzrození a Obnovy. Černá barva vládne…Barva magie, ochrany, tajemství, mystické moudrosti a alchymie….a…proroctví!


✴️ A každých 8 let, na šamanské cestě Venuše/Inanny jako Metabohyně Blíženců, se Venuše během Brány Samhain spojí s Kosmickým Lůnem / Galaktickým Centrem (pevné datum 31. října – Lunární Samhain 4. listopadu – Solární Samhain 7. listopadu – 21. listopadu Plejádský Samhain ) a tentokrát k tomu dojde 2. listopadu, blízko Lunárnímu Samhainu a Novému/Temnému Měsíci ve Štíru. Venuše se momentálně nachází v čakře třetího oka, u Brány Vnímání.


✨Jako Metabohyně Blíženců je Venuše/Inanna spojena s Archetypem Vypravěčky, Ona, která přináší zprávy z Nebes dolů skrze Duhový Portál k manifestaci….Prorok, Vše-Vidoucí, Spisovatelka Akáši, Šamanka!
….Utká náš osud na dalších 8 let….a právě v této funkci nyní spojuje Mystický Kotel Kosmického Lůna, během okouzlující Brány Samhainu Temné Bohyně /Čarodějnického Kotle konců a Nových Začátků!


🪔Lunar Samhain, Nový Měsíc ve Štíru (4. listopadu 2021) se v Indii slaví jako Diwali, což znamená Nový Rok, kdy jsou zakládány nové obchodní knihy s požehnáním Lorda Ganeshe a Bohyně Parvati, stejně jako se Den po Samhainu slaví jako první den nového roku/ nový cyklus Kola Roku. Existují však některé části Indie, které oslavují Diwali s Bohyní Kali Puja, Temnou Bohyní času, začátků a konců.


🌑Toto je Oko Jehly, Prahový Prostor mezi Smrtí a Znovuzrozením, Konce a Začátky…..Čas pro hluboký očistný odpočinek a doplnění naší vnitřní krajiny/kotle, abychom podpořili nová semena manifestace, která si přinášíme Přímo z Kosmického Lůna Stvoření přes Venuši/Inannu. Samhain je vždy silnou a kouzelnou dobou, protože závoje mezi dimenzemi a světy jsou tenké, ale s Venuší v Kosmickém Lůnu….každý sám nacítí si…🙂
Jaký příběh byste chtěli utkat během příštích 8 let, co byste si přáli uvolnit a co byste místo toho chtěli manifestovat pro sebe a pro naši planetu?
Ve světle, lásce a vděčnosti,
buďte změnou, kterou si přejete vidět ve světě,
🔱🌹✨
Sa Kei Na


ZDROJ: https://isischannelings.wordpress.com/
Sdíleno v přijetí všech aspektů a fragmentů duše, jenž jsem na mých toulkách časem a prostorem v rytmu vesmírného tance zanechal,
Mikai. https://www.facebook.com/hrejivaabezpecnanarucvesmiru

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico